Opinie

  1. Robert Dejniak ★★★★★

    Wyjątkowy lokal, wyjątkowa obsługa . Powitano Nas na samym wejściu z uśmiechem na twarzach . Jak również z uśmiechem na twarzach przyjęto zamówienie, które otrzymaliśmy wyjątkowo szybko... Wystrój jest bardzo a wysokim poziomie , przytulne i przyjazne. Polecam to miejsce ma pozytywną aurę

  2. Paulina Kubala ★★★★★

    Burger idealnie zrobiony i dobrze skomponowany z resztą składników. Bardzo fajny sposób podania - na deskach z grawerem restauracji. Kelner, który nas obsługiwał doskonale znał kartę i nie potrzebował notesu to zapisania zamówienia. Zaproponował drinki bezalkoholowe co jest kolejnym plusem. Wnętrze restauracji jest klimatyczne. Bardzo polecam - z pewnością wrócimy. Jedzenie, które otrzymałam 10.09.2025 przepyszne! Mięso idealnie doprawione i usmażone 10/10

  3. Damian R ★★☆☆☆

    Byliśmy kiedyś, i było pyszne jedzenie...a dziś porażka, mięso totalnie bez smaku...nie wiem czy kucharzowi skończyła się sól, burgery które zamówiliśmy były totalnie bez wyrazu, mdłe i jałowe. Lemoniada mega słodka, pyszne frytki z batatów, colesław bardzo średnich lotów. Na duży plus obsługa- bardzo miła. Szkoda bo kiedyś byliśmy mega zadowoleni a dziś ... porażka :(

  1. GW ★★★★★

    Przepyszne burgery! Następnym razem będę chciała spróbować steka. Burgerom niczego nie brakowało. Bułka super, mięso i dodatki również. Polecam też frytki z batata. Szkoda tylko, że nie ma zestawów i trzeba sobie dobierać. I szkoda, że ketchup do frytek jest dodatkowo płatny. Ale tak to nie mam żadnych zastrzeżeń do jedzenia. 10/10! Obsługa mega miła, profesjonalna i pomocna. Lokal ma dość duże obłożenie, dlatego warto sobie zarezerwować stolik. Łazienka bardzo ładna i czysta, są w niej dostępne rzeczy w czymś a la koszyk ratunkowy. Mega miły i fajny gest ze strony restauracji. Drinki są super! Są dość mocne, ale fajnie wchodzą. Polecam i na pewno jeszcze zajrzę. Będę polecać też znajomym :)

  2. Rafał Szkudlarek ★★★★★

    Wracając do Pabianic z Term Uniejowskich znaleźliśmy ciekawe miejsce na posiłek. I był to strzał w dziesiątkę. Super jedzenie, smaczne hamburgery, krążki cebulowe. Piwo ciemne z nalewaka - bajka! I profesjonalna obsługa. Klimaty indiańskie, ciekawe nazwy potraw. Polecam wszystkim fanom hamburgerów i dobrego żarcia. A, ceny całkiem znośne.

  3. kara danwers ★★★★★

    Miejsce bardo fajne , niestety mały ruch (przynajmniej w godzinach kiedy przychodzę) ale jedzenie bardzo dobre a najlepsze od tego łysego kucharza

  1. M Mił ★★★★★

    Świetne burgery - smakują perfekcyjnie. Idealnie doprawione mięso i skomponowane dodatki. Miejsce ma swój klimat i bardzo miłą obsługę. Dodatkowo przepyszna lemoniada.

  2. xyz xyz ★★★★★

    Zaczynając od wnętrza- bardzo ładnie, wszystko w fajnym stylu, karta tak samo dopasowana. Lokal czysty i zadbany. Obsługa- bardzo miła :) Burgery też bardzo smaczne, jedne z lepszych jakie jedliśmy, ale jednak żeby się najeść myślę, że trzeba by było zjeść dwa, chociaż były gigantyczne. Ale ogólnie nam smakowało i wrócimy ponownie na pewno :)

  3. Anna Adamiak ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre ☺️ zamówiliśmy na wstępie zupy (zalewajke i zupę dnia), potem golonkę, skrzydełka bbq i dwa steki, do picia drinki, piwo i pepsi. Wszystko zrobione poprawnie, z sercem. Porcje duże, musieliśmy wziąć na wynos, bo nie daliśmy rady. Pani, która nas obsługiwała bardzo sympatyczna, pytała się czy wszystko odpowiada, czuć było zaopiekowanie z jej strony. Polecam serdecznie do odwiedzenia i spróbowania ☺️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Indian Burger?

Indian Burger znajduje się przy Wojska Polskiego 20, 95-069 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Indian Burger?

Można skontaktować się z Indian Burger pod numerem +48 607 727 374

Jak można dotrzeć do Indian Burger?

Do Indian Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements