Kebabik słabiutki, malutki i cieniutki, taki na gryza. Niby duża tortilla z kurczakiem, a rozmiar dosłownie dziecięcy. Warzywa standard, sosy nie do odróżnienia i jakiś dziwny gorzki posmak mięsa, nie wiem coś jak by lekko przypalony. Pani obsługująca miła.
Zdjęcia
Opinie
-
serekldz1 ★★☆☆☆
-
Maja Maciejewska ★★★★★
Kebab naprawdę godny polecenia! Mięso bardzo dobrej jakości – soczyste, dobrze przyprawione, idealnie wysmażone. Warzywa świeżutkie, chrupiące, co od razu czuć w smaku. Całość świetnie się komponuje, a porcje są naprawdę solidne. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka smacznego i porządnie zrobionego kebaba!
-
Mona Mio ★★★★★
Pyszne. Trafiliśmy do sklepu przypadkiem, kiedy zepsuł nam się samochód.Właściciele byli naprawdę mili, a jedzenie sprawiło, że czekanie na lawetę było łatwiejsze. Babcia przez całą drogę powrotną opowiadała o tym, jakie soczyste było mięso. Bardzo dziękuję ❤️
-
Adam Bramson ★★★★★
Ej! Super! Kebs po trasie, duży parking na auto z przyczepa. W środku swojska atmosfera - dwie panie i trochę lokalesów. Sos łagodny i czosnkowy autorstwa samych Pań. Opcja wege z serem. Mięso dobre, na talerzu duża porcja. Papryczki jalapeno na życzenie. Wyjątkowo dobre frytki! Bardzo polecam!
-
Mikołaj Śliwerski ★★★★★
Super miejsce. Wszystko świeże, nawet w niedzielę, bardzo dobre mięso a sos pikantny jest pikantny - na życzenie nawet z papryczkami jalapeno. Gorąco polecam
-
kacper Ochnio ★★★★★
Bardzo Mila obsluga, kebab w tortylli I na talerzu bardzo smaczny, polecam :-)
-
Zbyszek “Czester” Trejster ★☆☆☆☆
Masakra. Duży kebab mniejszy od małego w każdym innym miejscu. Same surówki mięsa prawie wcale nie idzie się najeść. Nie polecam
-
klaudia2807 ★★★★★
Kebab w bułce całkiem dobry. Jadłam lepsze ale ten był smaczny. Sosy w porządku. Mięso świeże. Osobiście dałabym więcej warzyw ale całokształt jest zadowalający. Dałabym 4 gwiazdki ale lokal czysty i bardzo miła obsługa wiec 5.
-
Bogumił Włodek ★★★★☆
Nowo otwarty lokal ze smacznym soczystym mięsem, świeżymi warzywami i własnymi sosami. Duże porcje, dobre ceny, miła lokalna obsługa. Najadłem się do syta. Na pewno jeszcze odwiedzę. Miejscówka średnia. Stoliki z beczek dla ok 6 osób, parasol, ławeczka. Skromne klimaty street food. Przydałby się jakiś płotek oddzielający od parkingu i więcej stolików. Przy opcji na wynos będzie się jednak liczył tylko smak a ten jest dobry. Mam nadzieję że w miarę rozwoju biznesu będzie tylko lepiej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rock-Kebab Rokiciny?
Rock-Kebab Rokiciny znajduje się przy Łódzka 8A, 97-221 Rokiciny-Kolonia, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Rock-Kebab Rokiciny?
Do Rock-Kebab Rokiciny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku