Opinie

  1. serekldz1 ★★☆☆☆

    Kebabik słabiutki, malutki i cieniutki, taki na gryza. Niby duża tortilla z kurczakiem, a rozmiar dosłownie dziecięcy. Warzywa standard, sosy nie do odróżnienia i jakiś dziwny gorzki posmak mięsa, nie wiem coś jak by lekko przypalony. Pani obsługująca miła.

  2. Maja Maciejewska ★★★★★

    Kebab naprawdę godny polecenia! Mięso bardzo dobrej jakości – soczyste, dobrze przyprawione, idealnie wysmażone. Warzywa świeżutkie, chrupiące, co od razu czuć w smaku. Całość świetnie się komponuje, a porcje są naprawdę solidne. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto szuka smacznego i porządnie zrobionego kebaba!

  3. Mona Mio ★★★★★

    Pyszne. Trafiliśmy do sklepu przypadkiem, kiedy zepsuł nam się samochód.Właściciele byli naprawdę mili, a jedzenie sprawiło, że czekanie na lawetę było łatwiejsze. Babcia przez całą drogę powrotną opowiadała o tym, jakie soczyste było mięso. Bardzo dziękuję ❤️

  1. Adam Bramson ★★★★★

    Ej! Super! Kebs po trasie, duży parking na auto z przyczepa. W środku swojska atmosfera - dwie panie i trochę lokalesów. Sos łagodny i czosnkowy autorstwa samych Pań. Opcja wege z serem. Mięso dobre, na talerzu duża porcja. Papryczki jalapeno na życzenie. Wyjątkowo dobre frytki! Bardzo polecam!

  2. Mikołaj Śliwerski ★★★★★

    Super miejsce. Wszystko świeże, nawet w niedzielę, bardzo dobre mięso a sos pikantny jest pikantny - na życzenie nawet z papryczkami jalapeno. Gorąco polecam

  3. kacper Ochnio ★★★★★

    Bardzo Mila obsluga, kebab w tortylli I na talerzu bardzo smaczny, polecam :⁠-⁠)

  1. Zbyszek “Czester” Trejster ★☆☆☆☆

    Masakra. Duży kebab mniejszy od małego w każdym innym miejscu. Same surówki mięsa prawie wcale nie idzie się najeść. Nie polecam

  2. klaudia2807 ★★★★★

    Kebab w bułce całkiem dobry. Jadłam lepsze ale ten był smaczny. Sosy w porządku. Mięso świeże. Osobiście dałabym więcej warzyw ale całokształt jest zadowalający. Dałabym 4 gwiazdki ale lokal czysty i bardzo miła obsługa wiec 5.

  3. Bogumił Włodek ★★★★☆

    Nowo otwarty lokal ze smacznym soczystym mięsem, świeżymi warzywami i własnymi sosami. Duże porcje, dobre ceny, miła lokalna obsługa. Najadłem się do syta. Na pewno jeszcze odwiedzę. Miejscówka średnia. Stoliki z beczek dla ok 6 osób, parasol, ławeczka. Skromne klimaty street food. Przydałby się jakiś płotek oddzielający od parkingu i więcej stolików. Przy opcji na wynos będzie się jednak liczył tylko smak a ten jest dobry. Mam nadzieję że w miarę rozwoju biznesu będzie tylko lepiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rock-Kebab Rokiciny?

Rock-Kebab Rokiciny znajduje się przy Łódzka 8A, 97-221 Rokiciny-Kolonia, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Rock-Kebab Rokiciny?

Do Rock-Kebab Rokiciny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements