Przegląd katalogu
- 151 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 151 wyników
Przeglądaj catering łódź w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 151 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 78,282 opinii i ocen.
“Za niewygórowane kwoty można tutaj świetnie zjeść, do tego obsługa jest bardzo miła. Jako student gorąco polecam to miejsce!”
“Fantysteczne i profesjonalne miejsce. Właściciel bardzo miły, obsługa 5/5. Byliśmy gośmi na wydarzeniu na ponad 300 osób, więc wyzwanie niemałe, a uniesione z łatwością przez Ekipę tworzącą to miejsce. Dziękuję i do zobaczenia ponownie”
“Jedzenie pyszne. Widać jak wszystko robią na miejscu. Trochę nie podobała mi się ta folia podarta na drzwiach chyba po to żeby drzwi nie trzaskały. Ogólnie wystrój ładny . Obsługa no cóż staliśmy chwilę zanim ktoś do nas podszedł. Ale daje 5 gwiazdek za pycha jedzenie i sosy . Napewno tutaj wrócę bo warto. Jadłam kurczaka bab-bo i mogę z czystym sercem go polecić . Porcja bardzo duża. 4 kawałki kurczaka co dla mnie było nie do przejedzenia”
“Bardziej osiedlowy sklepik niż hipermarket. I rozpatrując go w ten sposób - wszystko jest, nie ma się do czego doczepić, 5/5.”
“Dużo, smacznie i za uczciwą cenę. Kurczak orientalny w troche innej i bardziej pikantnej odmianie, niz w konkurencyjnych lokalach.”
“Najlepsza Żabka z najlepszą obsługa :)”
“Zamawiałem z dowozem do pracy. Zamówienie przez pyszne na 13 30 pan przyjechał o 11 30 tłumacząc się że ma nową pracownice i że nastąpiła pomyłka. Ok wolę mieć wcześniej jedzenie niż czekać dłużej. Makaron sojowy z kurczakiem zapakowany był w pojemnik który trzymał dB ciepło. Co do dania to klasyczny sojowy z kurczakiem. Dobre zrobiony, porcja duża. Do dania pojemnik sosu słodko kwaśnego. Jestem zadowolony”
“Dobre jedzenie w dobrej cenie, miła obsługa, szybko i sprawnie. Świetna nazwa pasująca do zoo.”
“Obsługa tragedia. Do wymiany wszyscy oprócz młodej Pani grubszej kości w czarnych włosach która jest przemiła, zawsze doradzi i zawsze uśmiechnięta. Można z nią porozmawiać umilając przy tym czas w którym oczekuje się na jedzenie które swoją drogą jest bardzo dobre. Oczywiście mowa o Carrefour na szparagowej :) !”
“Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ale moje odczucia są zupełnie inne. Od jakiegoś czasu zamawiam regularnie i jedzenie (obiady polskie) naprawdę dobre. Nie wiem jak inne dania, ale te tradycyjne są naprawdę super.”
“Całkiem smaczne i nie drogie chaczapuri”
“Bardzo fajni ludzie pracujący, można pogadać, zobaczyć jak robią sushi. Bardzo dobrze jedzenie, Ramen zupa na prawdę genialna. Sushi bardzo dobre. Duża piątka za cały lokal i to jak dba się o klienta.”
“Szczerze? Nie rozumiem negatywnych opinii. Za kazdym razem jak zamawiam pizze z 666 to przyjezdza na prawdę szybko gorąca i smaczna. Ostatnio 105 zamawiałam i była tragiczna w porównaniu do 666. Może mam szczęście a moze te negatywy to jakaś ściema. Nie dodam zdjęcia bo już ją trawię.”
“Mogę stwierdzić, iż jestem prawie, że stałą klientką tej restauracji i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Świeże surówki są pyszne jak i dania na ciepło, a kluski śląskie to totalny sztos! Do tego na deser moje ulubione naleśniki z serem. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali. Obsługa również przemiła i uśmiechnięta, aż chce się wracać. :)”
“Szybka obsługa, klimat dworcowy, sporo ludzi zza wschodniej granicy. Kebab nawet spoko, mięso grubo ścięte, sporo ogórka k sałaty lodowej, żadnej kapusty, pikantny sos trochę pali. Będąc przejazdem na dworcu można go zjeść”
“Dobry kebab z kurczaka, można dogadać się i za małą dopłatą dostać sporo mięska. Dwa dni pod rząd jadłem, zero problemów żołądkowych. Opinię pewnie przez konkurencje dawane”
“Jak za taką cenę to naprawdę dobre jedzenie ramę nie smakuje jak ramen ale za dyszle to dobra zupa”
“Czytam niektóre negatywne opinie i mam wrażenie że ktoś mówi o jakimś innym miejscu. Przedszkole jest super! Córka jest bardzo zadowolona, chętnie chodzi , oczywiście początki były różne, ale nie ma dziecka które od razu chętnie zostanie samo gdzieś w nieznanym miejscu z nieznanymi osobami na cały dzień... Przedszkole organizuje dużo atrakcji, warsztatów, wycieczek. Panie nauczycielki zawsze miłe i uśmiechnięte. Plac zabaw super! Dużo różnych zabawek, ze zbiórek podczas kiermaszy czy pikników pieniążki przeznaczone na doposażenie placu zabaw, w ubiegłym roku zakupiona dodatkowa huśtawka. Serdecznie polecam”
“Smaczne dania kuchni wietnamskiej. Na miejscu dostępna toaleta.”
“Wspaniala obsluga,swietne miejsce na wypady do centrum(bardzo blisko do ul.Piotrkowskij)Czysto,bardzo mila obsluga. OBIEKT GODNY POLECENIA”