Dobry kebab z kurczaka, można dogadać się i za małą dopłatą dostać sporo mięska. Dwa dni pod rząd jadłem, zero problemów żołądkowych. Opinię pewnie przez konkurencje dawane
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Paczo ★★★★★
-
Mini Mrs99 ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tu jeść mięso twarde odgrzewane na jakiejś Patelni z kośćmi i chrząstkami na drugi dzień rozstrój żołądka..
-
Poledus ★★☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam tego kebabu, raz dałem szansę tej budce i na pewno tu nie wrócę. W kebabie bardzo mało mięsa, jakieś 30%, składniki słabo rozłożone przez co w smaku czuć jedynie kapustę. Na plus można pochwalić dość szybką i sprawną obsługę.
-
Bartosz Włodarczyk ★☆☆☆☆
Tego wręcz nie da sie jeść. Rollo rozpadło sie po otwarciu. A o obsłudze to nawet szkoda mówić. Nigdy więcej
-
Nina GRODZICKA ★☆☆☆☆
Jedzenie tragedia. Mięsa prawie brak. Mała tortilla mikroskopijna. Masakra
-
Marta Donifacy ★☆☆☆☆
Najgorszy kebab jaki jadłam w ogóle smaku niema ani to slone ,bez przypraw rollo ciasto prawie w ogóle nie opieczone dramat nie polecam i to za 20 zł w domu lepsze sobie zrobicie DRAMAT PO PROSTU
-
Dawid Ściegiński ★☆☆☆☆
Niestety nie zbyt smacznie :/ Rollo -niestety 30%mięso 70% pekińska kapusta. Sos ostry(bardziej słodki z odbrobiną ostrego). Jadłem kilka razy i cały czas lipa :/ Mięso odgrzewane na "patelni" co czuć potem.
-
Tomasz Kwiatkowski ★★★★☆
Nie wiem co tu było kilka lat temu, ale ocena jest nieadekwatna do aktualnego stanu. Obsługa jest bardzo miła, menu nawet rozbudowane a samo jedzenie całkiem smaczne. Powiem całkowicie szczerze, że prędzej wrócę tutaj na posiłek niż pójdę do sieciówek. Solidna 4.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Garni Kebab?
Garni Kebab znajduje się przy Szparagowa 7, Bałuty, 91-211 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Garni Kebab?
Do Garni Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku