Przegląd katalogu
- 61 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 54% Ze zdjęciami
Znaleziono 61 wyników
Przeglądaj theater w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 61 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 29,816 opinii i ocen.
“Spotkałam się dzisiaj z miłą obsługą Pana Michała na dziale z akcesoriami telefonicznymi. Super obsługa i profesjonalizm zasługuje na pochwałę, zaznaczam, iż korzystam z usług sklepu. Dziękuję pięknie i serdecznie polecam. Pozdrawiam”
“Dobre kino w klasycznym wydaniu.”
“Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa sklepu. Natychmiast odpowiedzieli na moją prośbę i rozwiązali problem. Jestem im bardzo wdzięczny.”
“27 maja 2024 r. Zadzwoniłem do media w Drezdenku z bardzo nietypową, a zarazem mogłoby się zdarzyć każdemu (kto ma rodziców na odległość) sprawą, która została załatwiona w sposób perfekcyjny przez Pana Mateusza - kierownika sklepu. Pan Mateusz wykazał się wielkim zrozumieniem, empatią i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu, który pojawił się w Dniu Matki (brak kontaktu telefonicznego i jakiegokolwiek). Mama kilka dni wcześniej kupiła w lombardzie w Drezdenku telefon i w skutek nieumiejętnego posługiwania się aparat zamilkł. Poprosiłem, by (prawie po sąsiedzku) Pan M. lub któryś z pracowników podszedł i sprawdził domofonem czy wszystko ok.. (niestety mam 220 km do mamy). Pan Mateusz potwierdził, że w pełni mnie rozumie i sam przejął załatwienie sprawy. Po kilku minutach (a nie trzech godzinach okazało się, że mama ma się świetnie i została poproszona i przyjście z telefonem do sklepu Mediaexpert w Drezdenku w celu sprawdzenia konfiguracji aparatu. Wszystko zostało załatwione w sposób perfekcyjny. Jestem wdzięczny. MAMA TEŻ! Pozdrawiam.”
“Sklep duży alejki przejezdne wózkiem . Obsługa sklepu pomocna. . Czytać informacje na kasie samoobsługi i można się samemu skasować. Pilnować etykiet z wagi samoobsługi.”
“Dzień dobry. Bardzo bogaty wybór towarów, naprawdę to się chwali. Kupicie tutaj praktycznie wszystko od mięsa owoców warzyw nabiału pieczywa itd po chemię gospodarczą kosmetyki oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Dużo promocji, darmowy dość duży parking. Polecam”
“Świetna obsługa, Pozdrawiam Panią Martę, niesamowite kompetencje. Zasługuje na podwyżkę.”
“super miejsce nowy budynek warto być otwartym dla ludzi a mck jest i to bardzo”
“„Dostawa Coca-Coli przebiegła bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Wszystko dotarło szybko, dobrze zapakowane, w idealnym stanie. Bardzo ładnie – zarówno pod względem obsługi, jak i prezentacji. Polecam!”
“Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować nasze wesele 22.08 w „Gość w Dom” i nie mogliśmy wybrać lepiej! ❤️ Jedzenie było przepyszne – goście do dziś wspominają bogactwo smaków i różnorodność potraw. Obsługa stanęła na wysokości zadania – wszyscy byli mili, pomocni i elastyczni, dostosowując się do naszych potrzeb. Co ważne, nie mieliśmy żadnego problemu, żeby wcześniej wejść na salę i udekorować ją według własnego pomysłu. Całość wyszła perfekcyjnie, atmosfera była wspaniała, a jedzenie naprawdę zrobiło ogromne wrażenie. Serdecznie polecamy to miejsce każdemu, kto szuka niezawodnej sali na wyjątkowe przyjęcie!”
“Bardzo przyjemna obsługa, klienci również. zostałem wpuszczony na sam przód kolejki z jedną rzeczą”
“Pełen profesjonalizm. Widać duże doświadczenie. Polecam z czystym sumieniem.”
“Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Polecam.”
“świetni pracownicy, bardzo mili oraz uprzejmi. bardzo dużo razy dobrze mi doradzili lub pomogli polecam.”
“Współpraca na najwyższym poziomie. Filmy z "efektem hollywood" :) Polecamy w 100%.”
“Ładnie urządzone, wygodne krzesełka, ciekawe spektakle dla dzieci, polecam :)”
“Z całego serca wraz z mężem polecamy! Bardzo dobry kontakt, sesje narzeczeńska i ślubna w super atmosferze, a w naszym wyjątkowym dniu ekipa Studio Pixel spisała się po prostu świetnie, wszystko przebiegło sprawnie i bez stresu.”
“Film ślubny nietuzinkowy i nawet po kilku latach ciągle bawi do łez. Współpraca z Panem Aleksandrem super. Wyczuł nas i oddał to w filmie. Dzięki :)”
“Chętnie znów odwiedzę to kino. Wszystko było ok.”
“Pięknie bardzo ładnie spokojnie”