Przegląd katalogu
- 1,632 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 1632 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,632 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 470,159 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Smażalnia, która nie kojarzy się z paragonami grozy i nabijaniem ludzi w butelkę, tylko miejsce, gdzie zjesz bardzo dobre, różnorodne dania rybne. Pyszne frytki grubo ciosane.”
“Bardzo dobre sushi, świeże i dobrze doprawione. Polecam zestaw mix Sushi World”
“Kocham bardzo. Sushi idealne, pyszne , obsługa kocham ! Polecam 10000%”
“Mega! Jedzenie kosmos, obsługa przesympatyczna, rewelacja. Cała rodzina zachwycona, polecamy gorąco!”
“Mnie osobiście było lekko chłodno, ale to już u mnie norma. Sushi wręczy wybitne, jedyne w swoim rodzaju, bardzo kremowe, z sosami słodkawe. Nie każdemu może takie podejść ale polecam spróbować. Dla mnie 1° klasa.”
“Lokal z bardzo przyjemną atmosferą, byłam już dwa razy i za każdym razem wyszłam najedzona i szczęśliwa doznaniami smakowymi. Obsługa bardzo miła i pyta się czy wszystko w porządku, czy smakuje. Ten sushi burger mega, bardzo mi posmakował i naprawdę idzie się tylko nim najeść. Polecam to miejsce.”
“Miła obsługa, pyszne jedzenie, przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.”
“Bardzo polecam to miejsce! Cudowny klimat, przesympatyczna obsługa, a jedzenie rewelacja!”
“Smaczne, pełne smaku posiłki.. pierogi majstersztyk, nic dodać nic ująć. Uszka również, widać że ekipa klejąca zna się na rzeczy. Ostatnie Nasze zamówienie na spotkanie firmowe było bez zastrzeżeń:) Nie jestem z Gorzowa, ale przejazdem zawsze zbaczam z drogi aby wejść i przypomnieć sobie ten smak:) Polecam, odwiedzę pewnie jeszcze nie raz.”
“Godna polecenia pizzeria w Gorzowie jedna z niewielu którą można z czystym sumieniem polecić. Prosta Margarita , pyszna. Bardzo dobre ciasto. Lekkie . Idealnie chrupiące. Ogolnie składniki bardzo dobrej jakości. Po skosztowaniu pizzy od razu została zamówiona carbonara i byla również przepyszna,polecam”
“Super polecam. Placek po zbójnicku extra ( mega porcia dla zbója). Pierogi z truskawkami są z....truskawkami całymi-pyszne. Pierogi Ruskie przepyszne. Obsługa miła i poztywna. Na bank wrócimy.”
“Fajne miejsce w Gorzowie. Można naprawdę dobrze zjeść. Zdecydowaliśmy się zjechać z drogi ekspresowej, ale było naprawdę warto. Myślę, że domowe jedzenie naprawdę dobrej jakości broni się w tym miejscu samo i nie trzeba dodatkowej reklamy. Pierogi jedne z lepszych jakie jadłem. Kluski świetne mięso smaczne.”
“Przypadkiem trafiliśmy ale byl to strzał w dziesiątkę. Klimatyczny wystrój, miła i profesjonalna obsługa a jedzenie.....już wiem skąd maja tak wysokie oceny tutaj. Bardzo smaczne, efektownie przyrządzone. To jeden z tych lokalizacja gdzie je sie w pierwszej kolejności oczami. Choć nieszczególnie mam po drodze, to napewno wroce. Polecam”
“Cudowna, bardzo klimatyczna restauracja. Piękne gustowne wnętrze, a w sezonie świątecznym można poczuć się jak w jakiejś krainie Mikołaja. Wcześniej dokonaliśmy rezerwacji sali, bardzo pomocne doradztwo w zakresie doboru potraw. Przekąski, dania obiadowe jak i słodkości były na prawde bardzo dobre, starannie przygotowane. Obsługa super. Bardzo polecam to piękne, przytulne miejsce z pysznymi daniami.”
“Przesympatyczna obsługa, szeroki wybór i od razu możliwość zapakowania prezentu na Święta! :)”
“"Restauracja ma bardzo przyjemny klimat i miłą obsługę. Jedzenie świeże i smaczne, porcje odpowiednie, a ceny rozsądne. Idealne miejsce na spokojny obiad lub kolację."”
“Jablka w ciescie przepyszne, 17 zł za 3 bardzo duże placki to super cena Obsługa bardzo miła, panie przy okienku z jedzeniem przekochane Mega polecam, tanio a jedzenie bardzo smaczne”
“Udana wizyta w restauracji, smaczne steki, przepyszne lemoniady. Obsługa bardzo pomocna i miła, szczególnie Pani Justyna. Można przyjść dobrze zjeść i chwilę się zrelaksować, a przecież o to tu właśnie chodzi. Chętnie wrócimy;)”
“Pyszne szaszłyki, nie suche a 2 punkt. Dodatki proste ale rownie dobre. Serwują również kiełbaskę swojska dużą oraz inne przysmaki jak kurczaczki czy tez świężonkę. Obsluga miła. Dużo miejsc do zaparkowania bezpłatnie.”
“W środę 9.07.25 odwiedził nas Pan informując, że otworzy się w pobliżu kawiarnia. W ramach poczęstunku rozdawał babeczki, które naprawdę były pyszne! Dowiedzieliśmy się, że otwarcie nastąpi dzień później - nie mogliśmy ominąć takiej okazji, więc z rana wpadliśmy do lokalu na śniadanie i kawę. Na śniadanie wybrany został bajgiel, w smaku bardzo dobry, czuć świeże składniki i przyłożenie do pracy, kawka też jak najbardziej poprawna. Można lekko ponarzekać na cenę, ale jak za dobry klimat i smak można przymknąć na to oko. Polecam jak najbardziej ;) Lokalizacja może okazać sie niezbyt sprzyjająca, ale wierzę w wielki sukces, wpadniemy jeszcze nie jeden raz :)”
“Kurczaczek pyszny i wszystko świeże i smaczne . Przemiła obsługa , zawsze z uśmiechem do klienta . Serdecznie polecam ☺️”
“Bardzo fajne miejsce na wypicie drinka i posiedzenia z grupą znajomych (swingersow). A jeżeli chodzi o kuchnie to bardzo polecam skrzydełka w marynacie bbq ”
“Po wejściu bardzo czysto, obsluga kulturalna. Wystrój lokalu bardzo staranny, jest klimatyzacja, klimatyczne światła i muzyka. Dwa rodzaje pizzy smakują, są inne i ciekawe. Powodzenia i polecam ten lokal w Lubsku :) Edit: Dodalem jeszcze 3 fotki z domu po zamowieniu, wciąż pysznie. Ciasto po komentarzu z kiedys juz ulepszone, jest teraz super :) Warto.”
“Ziemniaczki też można kupić. Obsługa bardzo przyjemna”
“Generalnie bardzo dobre jedzenie, to co zauważyliśmy będą kilka razy że im mniej gości tym posiłki przygotowane staranniej i smaczniej ale nadal na wysokim poziomie. Sałatka wiosenna wyśmienita i smażone skrzydełka z kurczaka również. Szkoda, tylko że do skrzydełek nie ma choćby małej porcji jakiejś surówki.”
“Od wielu lat chodzę, najlepsze danie to pierogi ruskie i barszcz do picia. Podbijam nieraz po zapiekankę jeszcze, polecam, Bez dwóch zdań.”
“Kebab pierwsza klasa. Świeże składniki, mięso dobrze doprawione i soczyste, a bułka chrupiąca jak trzeba. Porcje konkretne, człowiek wychodzi najedzony i zadowolony. Obsługa miła, szybka i widać, że wiedzą, co robią. Idealne miejsce, żeby wpaść po coś dobrego na szybko Polecam z czystym sumieniem”
“Najlepszy kurczak od Gibraltal aż po Ural. Soczysty nie wymęczony idealnie skalibrowany . Polecam”
“Przepyszne mięso z karkówki robione na miejscu. Wziąłem duży kebab i porządnie sie najadlem.”
“Pyszne gofry i rurki z kremem. Jedne z lepszych jakie jadłem. Świeże. Obsługa bardzo miła. Polecam”