Przegląd katalogu
- 286 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 286 wyników
Przeglądaj restaurant w Gorzów Wielkopolskich, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 286 wyników w Gorzów Wielkopolskich, Lubuskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 107,173 opinii i ocen.
“Pełna kultura proszę ja ciebie, duży wyboru mają oprócz pierogów zupy, gołąbki, łazanki i sosy, syropy, ceny przystępne dla ludu, mam blisko i w ogóle elegancko tego. Polecam serdecznie, a i tego można zjeść na miejscu, Pani podgrzeje”
“Trafiłam do Oli zaraz po wizycie u Endokrynologa, który stwierdził u mnie niedoczynność tarczycy z ewentualną insulinoopornoscia, która nie była w żaden sposób potwierdzona ale lekarzowi zależało na przepisaniu leków, aby szybciej schudnac. Dostałam ogromną ilość wsparcia, pomocy i dużo wiedzy, z którą mogę do tej pory pracować. Nie dość, że nie musiałam w końcu brać tych lekow, bo czuję się coraz lepiej, mam dopasowywany jadłospis do swoich potrzeb (wyjazdowych, jak i alergicznych i smakowych) to jeszcze mam ogromne wsparcie psychiczne z jej strony! Bardzo polecam współpracę z Olą, bo to najlepsze co mi sie w tej całej sytuacji trafiło ♥️♥️♥️”
“Bardzo dobra pizza i co również ważne, przemili i pracowici właściciele :) pozdrawiam”
“Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek! Najlepsza dieta pudełkowa jaką miałem. Posiłki są zróżnicowane do tego bardzo smaczne! :) obsługa klienta również na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam!”
“Z możliwością zjedzenia na miejscu. Bardzo dobre. Polecam.”
“Smaczne, pełne smaku posiłki.. pierogi majstersztyk, nic dodać nic ująć. Uszka również, widać że ekipa klejąca zna się na rzeczy. Ostatnie Nasze zamówienie na spotkanie firmowe było bez zastrzeżeń:) Nie jestem z Gorzowa, ale przejazdem zawsze zbaczam z drogi aby wejść i przypomnieć sobie ten smak:) Polecam, odwiedzę pewnie jeszcze nie raz.”
“Jedzenie dobre i szybko. Obsługa świetna:) Pani kelnerka miła i przejęta klientem, ale nie natarczywa.”
“Godna polecenia pizzeria w Gorzowie jedna z niewielu którą można z czystym sumieniem polecić. Prosta Margarita , pyszna. Bardzo dobre ciasto. Lekkie . Idealnie chrupiące. Ogolnie składniki bardzo dobrej jakości. Po skosztowaniu pizzy od razu została zamówiona carbonara i byla również przepyszna,polecam”
“Super polecam. Placek po zbójnicku extra ( mega porcia dla zbója). Pierogi z truskawkami są z....truskawkami całymi-pyszne. Pierogi Ruskie przepyszne. Obsługa miła i poztywna. Na bank wrócimy.”
“Przypadkiem trafiliśmy ale byl to strzał w dziesiątkę. Klimatyczny wystrój, miła i profesjonalna obsługa a jedzenie.....już wiem skąd maja tak wysokie oceny tutaj. Bardzo smaczne, efektownie przyrządzone. To jeden z tych lokalizacja gdzie je sie w pierwszej kolejności oczami. Choć nieszczególnie mam po drodze, to napewno wroce. Polecam”
“Odwiedziłem ten lokal będąc na wycieczce w Gorzowie Wlkp l. sugerując się opiniami z internetu. Bardzo smaczne jedzenie. Pierogi oraz pomidorowa bardzo smaczna. Polecam jako przystanek kulinarny podczas wycieczki. Smacznego”
“Sushi było absolutnie przepyszne! Świeże składniki, idealnie zbalansowane smaki i piękna prezentacja w pudełku. Wszystko dotarło w idealnym stanie.Polecam każdemu miłośnikowi dobrej kuchni!””
“Naprawdę mozna być miło zaskoczonym. Jedzenie dobrze doprawione , świeże. Mialem okazję zjeść sniadanie i obiad. Porcję wielkie i bez zarzutu. Ceny przyjazne w dzisiejszych czasach. Czysto i sympatycznie . Napewno tu wrócę”
“Wbilem 1szy raz wieczorkiem bo naszło mnie na makaron. Dużo chodziłem po takich knajpach w DE czy UK na kaczkę lub kunczaka. Dawno a to bardzo dawno nie jadłem tak pysznego, taniego i ładnie podanego dania. Jak na chłopaków z dalekiego kraju to Szacun że tak dobrze radzą sobie w naszym kraju. Naprawdę bardzo polecam jako alternatywa dla kolejnego kebaba. Dzięki, powodzenia”
“Serdecznie polecam. Jedzonko przepyszne, kolorowe i różnorodne. Obsługa przesympatyczna i na wysokim poziomie.”
“Konkretna restauracja, właścicielka jak i reszta obsługi bardzo miła, pizza idealna w dobrej cenie, jak na te czasy. Regularnie stąd zamawiamy i będziemy zamawiać ☺️ Polecam!”
“Bardzo dobre pierogi ukraińskie polecam”
“Jak dla mnie najlepsze sushi w Gorzowie. Wielokrotnie odwiedzałam już ten lokal i za każdym razem jestem bardzo zadowolona . Sushi pyszne i świeże. Ramen z kawałkami łososia również godny polecenia . Kilka razy zdażyło się, że oprócz zamówienia dostawaliśmy dodatkowo rolkę sushi od lokalu co jest bardzo miłym akcentem. Obsługa bardzo miła i pomocna . Polecam”
“Smak i jakość dań to czysta rewelacja. Tutaj smak i charakter dań tworzą prawdziwa ucztę kulinarną. Polecam, ja zawsze chętnie tu wracam i zabieram znajomych. Na zewnatrz juz resturacja tworzy magiczny klimat. Fajne miejsce na randke jak i wyjscie z przyjaciółmi”
“Najlepsze pierogi jakie znam! Dzieci już innych jeść nie chcą, nic dziwnego. Ruskie przepyszne, Panie zrobiły alternatywę z boczkiem ❤️ Słodkie też przepyszne. Można złożyć zamówienie na imprezę, bo mają też krokiety i pieczone (pycha!) Jeśli chcecie na święta to radzę zamawiać z duuuzym wyprzedzeniem.”
“Niespodziewanie o godzinie 10:00, w środku tygodnia, zaraz po badaniach w pobliskim szpitalu zjadłem z żoną pyszny deser w świetnie zorganizowanym i klimatycznym miejscu w towarzystwie krokodyla. Nic dodać, nic ująć. Polecam!”
“Z wielkim podziękowaniem dla pracowników oraz Pana kierownika chciałbym polecić to kino, a dlaczego tak piszę, otóż jestem osobą chorą na cukrzycę w zeszły piątek wybrałem się do kina Helios na dwa filmy podrząd, na pierwszym wszystko było ok, na drugim jakoś w połowie dostałem hipoglikemii (niedocukrzenia). Skończył się seans a u mnie wszystkie najcudowniejsze objawy, nie mogłem wstać z siedzenia, zawroty głowy, ale do mety: wszyscy pracownicy byli mega wyrozumiali i bardzo mi pomogli, kierownik wezwał karetkę i nawet dostałem darmową pepsi. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc!!!”
“Pani Natalia przygotowała fajnego kebabika smaczny i świeży”
“Niedawno byliśmy gośćmi na komunii, jedzenie świeże i bardzo smaczne a porcje słuszne. Obsługa pełen profesjonalizm, panie kelnerki urocze kobiety, uśmiechnięte i sympatyczne z anielską cierpliwością do dzieci. Miejsce bardzo fajne, dostępny duży zadaszony taras ze stolikami, gdzie w spokoju można napić się kawy.A po obfitym obiedzie z pysznym deserem można wybrać się na spacer bo teren dookoła lokalu przepiękny. Szczerze polecam.”
“Gorąco polecam pełen profesjonalizm. Polecam każdemu. Na pewno wrócę nie raz.”
“Bardzo miła obsługa. Doradzi,dopilnuje żeby zamówienie było skompletowane pod klienta. Brawo! Jedzenie ma zachowane standard jaki powinno mieć w tej sieci.”
“Pomogli nam w organizacji już kilku eventów, zawsze na czas, dobry kontakt a co najważniejsze SMACZNIE !”
“Jak dla mnie bomba. Soczysty, nie za suchy nie za mokry Prima sort. Ostrość na każde podniebienie:) Polecam i NA PEWNO wrócę, Na pewno.”
“Jedzenie jest pyszne, a ilość wystarczająca by się najeść. Cena adekwatna do posiłków.”
“Rzadko jadam w KFC, jeszcze rzadziej o tym piszę ale tu zrobię wyjątek. Otóż nigdy jeszcze nie widziałem takiej obsługi w sieciowej knajpie. Mili, grzeczni, uśmiechnięci i kompetentni młodzi ludzie frontem do klientów. Tak trzymać !”