Opinie

  1. Konrad Kowalski ★★★★★

    Super klimacik u chłopaków, można pogadać pożartować gdy się oczekuje na jedzenie, czekać nie raz trzeba dość długo przez to że dużo zamówień ale to tylko pokazuje jak dobre jedzenie. Super daje 5.

  2. Paweł “Only one can be” ★★★★★

    Mięso kula mocy, ale to norma w kebabach teraz, sosy dobre, warzywa świeże chrupiące, bułka chrupiąca, poprosiłem na bardzo ostro i był ok, no i duży w bułce to na prawdę duży, najadłem się... Jakiś baner przy drodze by się przydał, to więcej klientów by było.

  3. Bartosz Lorenc ★★★★☆

    Nie mam pojęcia skąd ocena 4.8?! W prawdzie tortilla przygotowana z namaszczeniem, bardzo dobrze, porcja duża w swojej cenie to jednak mięso to bardzo przeciętna kula mocy, a czerwona kwaśna kapusta zabija całkowicie smak kanapki. Na plus do wyboru sosy ziołowy, czosnkowy lub ostry. Niestety nie powtórzyłabym.

  1. Karsten Hoffman ★★☆☆☆

    Kebab w naleśniku z mięsem "wołowym" . Zestaw braciaki za 32zl do mięsa wołowego trzeba dopłacić 4zl Straszna mielonka nieprzypomina kebaba w zestawie braciaki zamiast surówek znajdziecie frytki ser żółty . Kierowalłem sie dobrymi opiniami ale Niestety nie dało się dojeść tego . Wyrzuciłem do kosza. Ogólnie gorszego kebaba nie jadłem.

  2. Bartosz J ★★☆☆☆

    Kebab na talerzu z mięsem "wołowym" . Straszna mielonka nie do końca dosmażona. Kierowaliśmy się z kolegą dobrymi opiniami ale się okazało że oboje mieliśmy problemy żołądkowe po kebabie. Niestety. Może z kurczakiem było by inaczej. Było widać, że większość ludzi bierze kurczaka a wołowina nie schodzi, tylko na kurczaka trzeba przez to dużo dłużej czekać.

  3. Kuba (Nizarit) ★★☆☆☆

    Jeśli chodzi o smak, to jest w porządku. Szału jakiegoś nie ma, ale jest poprawnie. Niestety, stosunek ceny do wielkości kebaba to totalne przegięcie. Nie spotkałem się jeszcze, aby płacić prawie 30 zł za tak małego kebaba. Nie mówiąc już o 30min czekania. Z pewnością wróciłbym, gdyby nie te ceny, ale na chwilę obecną bardziej opłaca się pojechać do Żar.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab u Braciaków?

Kebab u Braciaków znajduje się przy Żarska, 68-213 Lipinki Łużyckie, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab u Braciaków?

Można skontaktować się z Kebab u Braciaków pod numerem +48 607 624 358

Jak można dotrzeć do Kebab u Braciaków?

Do Kebab u Braciaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements