Opinie

  1. Tomasz Kazuś ★★★★★

    Przepyszne sushi i chyba najlepszy ramen w okolicy ! Polecam ☺️ Warto jednak wcześniej zadzwonić i zarezerwować stolik — przy spontanicznej wizycie kilka razy nie udało nam się wejść z powodu „kompletu gości”.

  2. Weronika Tomala ★★★★★

    Byłam dzisiaj pierwszy raz ponieważ nigdy nie mogłam się przekonać do Sushi. Z okazji urodzin męża zrobiłam wyjątek. Dzięki pomocy przesympatycznej Pani Laury znalazłam coś dla siebie w menu. Strzał w dziesiątkę! Jedzonko pyszne. Lokal piękny i przytulny. Obsługa na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy z mężem. Dziękujemy i pozdrawiamy z mężem obsługę i kucharzy :)

  3. Александра Шеина ★★☆☆☆

    Zamawialiśmy tutaj sushi po raz pierwszy i ostatni. Szczerze mówiąc, byliśmy trochę zdziwieni, ponieważ opinie były dobre, ale w rzeczywistości nie było warto. Dodatkowy minus za to, że gorąca rolka była razem z zimnymi. Wyglądało to też niezbyt apetycznie. W tym mieście jest miejsce, gdzie jest o wiele smaczniej.

  1. S&S Studio Fotografia Film Fotobudka ★★★★★

    Mistrzowskie, najlepsze w mieście Sushi a jedliśmy już wszędzie w Gorzowie. Za każdym razem wszystko świeże i pyszne. Na zdjęciu nasz ukochany zestaw 4. Polecamy z całego serca S&S Studio Fotografia Film Fotobudka

  2. Bartek Sarnowski ★★★★★

    Rewelacja. Dla fanów orientalnych smaków restauracja godna polecenia. Wszystko jest jak należy. Począwszy od miłej i pomocnej obsługi, przez schludność i porządek w lokalu, wystrój i klimat, kończąc oczywiście na najważniejszym, czyli potrawach. Te są wg mnie obłędne. Fantastycznie się prezentują na talerzu, a smakują jeszcze lepiej niż wyglądają. Na pewno z żoną wrócimy po więcej :)

  3. Irenka Zzz ★★★★★

    Powrót do restauracji i kolejny powód do radości... Wszystko perfekcyjne, kelnerki (Agata i Klaudia) jak zawsze przemiłe i służące pomocą. Szef kuchni na 7+ . Będę Was nawiedzać nie raz. Ceny jak na takie jedzenie i takie ogromne porcje - w sam raz. Polecam :)

  1. NeverSurrender ★★★★☆

    Sushi naprawdę dobre chyba najlepsze w Gorzowie, ale atmosfera fatalna. W tle leci sobie cichutko muzyka, a obsługa gada i gada między sobą tak głośno, że myśli nie można zebrać. Zero przyjemności z pobytu oprócz dobrego jedzenia, zresztą empatia kelnerki też chyba szwankowała owego wieczoru bo obsługiwała nas jak za karę. Przydało by się szkolenie obsłudze i nie jest to tylko moje spostrzeżenie.

  2. Sławomir Okińczyc ★★★★★

    Miałem dziś wielką przyjemność zjeść tutaj obiad w towarzystwie mojej rodziny. Wcześniej korzystałem z cateringu. Polędwica wołowa doskonale przyrządzona ( niestety antrykot wcześniej się skończył- na niego miałem ochotę - następnym razem może się uda go zjeść). Żona bardzo zadowolona z podanej kaczki. Porcje bardzo duże. Jakość jedzenia odpowiada cenie, która z pewnością na warunki gorzowskie nie jest mała. Myślę, że jeszcze nie raz pojawię się tutaj celem skosztowania tutejszych specjałów. Serdecznie polecam Madarę, którą uważam za ścisłą czołówkę kulinarnego Gorzowa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Madara Restauracja Japońska?

Madara Restauracja Japońska znajduje się przy Franciszka Walczaka 25a, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Madara Restauracja Japońska?

Można skontaktować się z Madara Restauracja Japońska pod numerem +48 882 652 882

Jak można dotrzeć do Madara Restauracja Japońska?

Do Madara Restauracja Japońska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements