Przegląd katalogu
- 1,632 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 1632 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,632 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 470,159 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Żagań i innych.
“Bardzo cool miejsce, pyszne ciasta i bardzo dobra kawa, klimat niesamowy”
“Najdelikatniejsze, wyborne smaki i przytulna atmosfera.”
“Miła obsługa. Realizacja zamówienia do 20 minut. Naprawdę smaczne i odpowiednia porcja. Ceny nie są wygórowane. Lokal , zwłaszcza na piętrze przyjemne miejsce.”
“Jestem zachwycona tym cateringiem! Jedzenie jest bardzo smaczne, świeże i zawsze urozmaicone – każdego dnia coś innego, dzięki czemu posiłki nigdy się nie nudzą. Po jedzeniu czuję się lekko i dobrze, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Dodatkowo, stosunek jakości do ceny jest rewelacyjny – trudno znaleźć coś tak dobrego w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam każdemu!”
“Polecam. Pyszne śniadanko. Wytrawne gofry z boczkiem i jajkiem no poezja. Żałuję, że mamy do was 800km bo bylibyśmy częstszymi gośćmi. Ahh i kolejny plus za możliwość wejścia z psiakiem.”
“Bardzo dobra kawa oraz świetne panini”
“Fenomenalne lody, gofry pierwsza klasa, polecam z całego serca! :) Oprocz tych dobroci, Pani która obsługuje obdarowuje wszystkich ślicznym uśmiechem, i sprawia że dzień staje się lepszy :D”
“Super obsługa Towar ładnie poukładany Czysto I wszystko na miejscu..”
“Przyjazne, polskie dyskonto. Dobrze zaopatrzony, szczególnie mięsa i wędliny.”
“Burgery o różnorodnych smakach dla każdego podniebienia powinno się coś znaleźć. Jeżeli chodzi o całokształt burger się nie rozwala nie wylewają się z niego sosy i nie wylatują dodatki. Akurat brałem kilka na wynos i dopiero po 35min od odbioru je jadłem. Bułka dla mnie była trochę za twarda . Porównując do burgerowni z większych miast to ceny takie same smak jest ok ale nie ma łał.”
“Bardzo dobra miejscówka, zimne piwko, lody gofry, frytki skrzydełka z kurczaka, fybka wszystko pyszne. Bardzo miła obsługa. Polecam w 100%”
“Jeździmy z wnuczkiem tam od pięciu lat. Ciągle wracamy . Wnuczek zachwycony.. Bardzo miła atmosfera. Właściciele wspaniali. Obsługa przemiła . Jedzonko pyszne . Polecamy !!!!! Za trzy tygodnie znów tam będziemy. Zapraszamy bo naprawdę warto przyjechać .”
“Byłem bardzo zadowolony z wizyty w tej restauracji. Pyszne jedzenie, świeże składniki i świetna obsługa sprawiły, że chętnie tu wrócę. Polecam każdemu, kto szuka smacznego jedzenia w przstępnej cenie! Zestaw złożony z kotleta z serem i pieczarkami + ziemniaki + surówki + napój, to koszt 33 zł (sierpień 2025 r.).”
“Obiadki bardzo smaczne,domowe dobrze doprawione .Nie ma dowozu do Lubska, ale to żaden problem podjechać.Polecam bardzo.Plusem jest to że można zaparkować auto bez problemu.”
“Po długiej trasie trafiliśmy na ten zajaz. Jedzenie bardzo pyszne, gorące i duża porcja. Połowę oddałam mężowi.”
“Zjedliśmy dwa sandacze z zestawem najlepszych frytek na świecie. Jedna grillowana. A druga smażona. Obie absolutnie fenomenalne. Uroku dodawał piękny przemyślany wystrój,kwiaty na stole i widok na jezioro. Obsługa kelnerska młodziutka, ale zacnie wykonująca swoją pracę. Z uśmiechem i zaangażowaniem. Nawet dostaliśmy wodę dla psów, których obecność nie stanowiła problemu. Interesujące desery przykuwały oko, ale po solidnym posiłku, niestety nie zmieściły nam się słodkości :) Pysznym dodatkiem były bezalkoholowe drinki, podane w piękny pro sposób. Dziękujemy serdecznie za kulinarne przyjemności!♥️”
“Byliśmy na weselu w tym miejscu, bardzo mila obsługa a jedzenie przepyszne.”
“Właśnie w ten weekend mieliśmy wesele w Pałac Bogaczów. Szczerze z serca razem z mężem możemy powiedzieć że jesteśmy zachwyceni ! Obsluga - na wielu weselach byłam ale nigdy nie widziałam tak profesjonalnych kelnerek. Wszystko szybko podstawione. Talerze co chwile wymieniane. Dostawiane co chwilę jedzenie i napoje. Kontakt z Panią Aleksandrą na każdym etapie wesela! Szef kuchni Maciej - jedzenie było wybitne a ludzie nie mogli się najeść. Każdy pytał o łososia oraz o polędwiczki. Były wspaniałe ! Jeśli chodzi o kontakt również bez zarzutu. Odpowiadał na wszystkie pytania oraz doradzał i czuwał nad wszystkim. Pani Dominika, która czuwa nad wszystkim jest przekochaną i ciepłą osobą. O każdej porze dnia i dosłownie nocy była na sali. Przed jak i po weselu. Wszyscy czuli się zaopiekowani. Jeśli coś w trakcie trzeba było ustalić nie musiałam się bać o to, bo wiedziałam że jest ktoś kto ma głowę na wszystkie kierunki świata skierowaną i dogląda wszystkiego. Pałac sam w sobie robi wrażenie. Ekipa foto była pod wrażeniem ile pięknych kadrów można tam uchwycić, a goście co chwilę spacerowali po obiekcie. Jeśli ktoś planuje tam swój najważniejszy dzień w życiu to moim zdaniem będzie to strzał w 10 !”
“Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Nowej Soli miał ogromną przyjemność zorganizować w Nadodrzańskim Dworze imprezę integracyjną połączoną z jubikeuszem 45-lecia szpitala. Całość przerosła nasze oczekiwania: obsługa była niezwykle profesjonalna, pomocna i uśmiechnięta, a każde szczegóły zostały dopięte na ostatni guzik (specjalny dobór kwiatów do motywów kolorystycznych imprezy). Sala zachwyciła elegancją i klimatem, a przygotowane menu było smaczne i pięknie podane. Atmosfera sprzyjała integracji i wspólnej zabawie, wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a całość zostanie na długo w naszej pamięci. Serdecznie polecamy Nadodrzański Dwór każdej instytucji czy firmie, która szuka miejsca na wyjątkowe wydarzenia. Dziękujemy za stworzenie tak niezapomnianego jubileuszu!”
“Świetny lokal. Jedzenie jest pyszne, szczególnie burgery i frytki ale sałatka z łososiem też bardzo dobra (i spora). Obsługa miła. Oferują duży wybór soków do piwa. Polecam to miejsce. Uwaga bo można obejść się smakiem jeśli przyjdzie się późno - dostawy mięsa są realizowane codziennie żeby zachować najwyższą jakość i świeżość potraw. Dlatego pod koniec dnia może już nie być mięsa na burgery. Idą na jakość a nie ilość - to się chwali. Z resztą tę jakość widać po liczbie klientów, czasem ciężko jest dostać stolik bez wcześniejszej rezerwacji.”
“Bardzo schludny i przyjazny lokal - miła obsługa. Można tutaj troszkę zwolnić choć na pół godziny w codziennym pędzie. I oczywiście pysznie zjeść … Polecam Łukasz …”
“Super opcja, różne dania, w tym dania na wagę. Za golonkę, karkówkę, kapustę i kompot zapłaciłem 23zl!”
“Dobre domowe jedzenie schabowy duży że idzie się konkretnie najeść i pierogi z mięsem to nie do przejedzenia polecam”
“Piękne miejsce, bardzo wygodne,czyściutkie domki w pełni wyposażone. Piękny teren, staw, dęby, zadbane i pełne zieleni. Gosx. podarze przesympatyczni bardzo dbający o gości. Gorąco polecamy i pozdrawiamy serdeczne. Emilia i Wisław Podhajscy Od kilku lat przyjeżdżamy w te tereny, jeszcze nigdy nie byliśmy w tak urokliwym i u tak miłych gospodarzy, z pewnoscia jeszcze tu wrócimy.”
“W maju odbył się nasz ślub w Pałacu Henryków. Przygotowania do tego dnia były dość szalone, ponieważ od momentu zaręczyn do ślubu minęły tylko 4 miesiące, co oczywiście było nie lada wyzwaniem nie tylko dla nas, ale również dla zespołu z pałacu. Od samego początku wiedziałam, że to jest to miejsce. Zaczęło się od rozmowy telefonicznej, podczas której zrozumiałam, że to z tymi paniami chcę mailować i telefonować przez kolejnych kilkanaście tygodni. Kontakt zarówno z panią Eweliną oraz właścicielką, panią Ewą przebiegał bez zarzutu. Dekorację sali i ślubu, który odbył się w ogrodzie powierzyliśmy zespołowi Decoladys. Wystrój sali był przepiękny - Pani Ewelina od razu zrozumiała, o co nam chodzi i dzieląc się z nami swoim doświadczeniem wystroiła salę ze swoim zespołem w sposób niezwykle estetyczny, piękny i ciekawy. Nie wiem skąd wzięła tak piękne kwiaty ale nigdy takich nie widziałam! Była otwarta na wszelkie nasze szalone pomysły i zrealizowała je w sposób, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wyglądało to lepiej niż na pintereście! Goście bardzo sobie chwalili jedzenie oraz pokoje, które były do naszej dyspozycji. Nie musieliśmy martwić się ciastem ani tortem, ponieważ tym również zajęła się Pani Ewa. Oprócz kwestii, na temat których była mowa w umowie, obie panie były pomocne również w innych rzeczach i dzięki nim nie musieliśmy się martwić nawet o transport z wesela. Ten dzień był najpiękniejszy na świecie, a to wszystko dzięki ogromnemu doświadczeniu zespołu z Pałacu Henryków, ich otwartości na nasze potrzeby, indywidualnemu podejściu do naszych szczególnych próśb i przede wszystkim uśmiechu przez cały okres przygotowań i w dniu ślubu i wesela. Na pewno będziemy tam wracać na nasze rocznice i inne wydarzenia. Polecamy to miejsce z całego serca! Zdjęcia: https://www.dominikamis.com/”
“Jak osobiście nigdy nie przepadałem za karkówką to tutaj zjadłem najlepszą w moim życiu. Mięso kruche, miękkie, bez żył i twardych elementów plus bardzo dobrze doprawione. Na pewno wrócę”
“Mila obsluga, sosy wlasnej roboty, dobre ceny za smaczne jedzenie. Polecam”
“Dobre jedzenie i szybko realizowane na wynos jak i na miejscu, wracamy tam często jeśli jesteśmy w okolicy. Ceny jak za sushi nie są bardzo duże ale jedliśmy już w kilku restauracjach i nie ma dużej rozbieżności.”
“Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pyszne pierogi, rosół jak u mamy, a przy okazji dobrze się bawić, to "Hakuna Matata" jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ich pierogi są tak dobre, że po zjedzeniu jednego chcesz od razu drugiego. A rosół jest tak aromatyczny, że aż chce się go pić cały dzień. Ale to nie tylko jedzenie sprawia, że "Hakuna Matata" jest tak wyjątkowe. Atmosfera w restauracji jest bardzo przyjazna i relaksująca. Czujesz się tam jak w domu. A obsługa jest bardzo miła i pomocna. Jeśli chcesz zjeść coś naprawdę dobrego i spędzić miło czas, to koniecznie odwiedź "Hakuna Matata". Gwarantuję, że nie będziesz żałować!”
“Pizza bardzo pyszna, polecam. Robiona na miejscu I wypiekana w piecu co jest rzadkością w takich miejscach. No i lody mega, szczególnie czarna cytryna.”