Przegląd katalogu
- 29 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 29 wyników
Przeglądaj restauracja w Strzelce Krajeńskiu, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 29 wyników w Strzelce Krajeńskiu, Lubuskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,402 opinii i ocen.
“Tort weselny był przepyszny (taki nie za słodki :)), a słodki stół prezentował się znakomicie. Pani Ewelina zadbała o detale i uwzględniła naszą wizję w porozumieniu z dekoratorką sali. Wszystko dzięki temu tworzyło wspólną całość. Pomimo, że nie było nam dane się spotkać fizycznie, to w wiadomościach udało się ustalić wszelkie szczegóły. Zaskoczyła nas bardzo duża porcja degustacyjna, dzięki której mogliśmy wybrać smaki, a także poczęstować inne znaczące dla nas osoby i wybrać najlepszy wariant.”
“Najlepszy kurczak od Gibraltal aż po Ural. Soczysty nie wymęczony idealnie skalibrowany . Polecam”
“Przyjazne, polskie dyskonto. Dobrze zaopatrzony, szczególnie mięsa i wędliny.”
“Burgery o różnorodnych smakach dla każdego podniebienia powinno się coś znaleźć. Jeżeli chodzi o całokształt burger się nie rozwala nie wylewają się z niego sosy i nie wylatują dodatki. Akurat brałem kilka na wynos i dopiero po 35min od odbioru je jadłem. Bułka dla mnie była trochę za twarda . Porównując do burgerowni z większych miast to ceny takie same smak jest ok ale nie ma łał.”
“Jedna z pyszniejszych pizz, jakie jadłam – przygotowana z najwyższą starannością i z wysokiej jakości składników. Smaczna, aromatyczna, a ciasto wręcz idealne. Na pewno tu wrócę. SOS CZOSNKOWY - NAJLEPSZY od razu czuć świeży czosnek ,którego państwo nie żałują klientom oczywiście to na plus, nigdzie nie jadłam tak pysznego sosu i pizzy❤️”
“Smaczne dania,porcje odpowiednie do konsumpcji i ładnie podane”
“Smak Snickers rzeczywiście wygrywa. Oprócz lodów 'tradycyjnych' dostępne są również lody świderki z czekoladą zastygającą o różnych smakach (propozycja smaku "ocean" intryguje).”
“Wszystko spoko tylko w Google zapomnieli napisać że to nie jest restauracja tylko bar dania które podają tovmrożonki to jest pub!!”
“Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem! Przepyszne dania, a do tego Huseyin z Turcji, który potrafi zadbać o każdego gościa. Na pewno wrócimy!”
“Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wchodzą sklepu że sprzedażą detaliczną. Sklep to nie hurtownia, gdzie można zaopatrywać się w hurtowe ilości papierosów. O wiele przyjemniej by było gdyby każdy zadał sobie choć troszkę trudu i pomyślał nad tym co robi. Przede wszystkim zrozumienie i szacunek. Tak łatwo napisać obelżywy komentarz nie mając sobie nic do zarzucenia prawda? Tak łatwo jest zbesztać sprzedawcę, zmieszać go z błotem, bo ja piszacy/a komentarz jestem idealnym klientem? Tym znającym tylko swoje prawa, ale obowiązków już nie. Tym idealnym klientem, który obraża sprzedawcę, dając sobie do tego prawo. Brak znajomości niektórych pojęć, mylenia ich czy zwyczajny brak kultury nie jest podstawą do negatywnej oceny sklepu. Czasem tak mało człowieka w człowieku wchodzi do sklepu, a coraz częściej niepohamowana żądza konsupcjonizmu...roszczeniowość i brak szacunku kupujących to szara codzienność. Życzę sobie i każdemu wchodzącemu do sklepu wzajenego zrozumienia i obustronnego szacunku.”
“Ładne i fajne miejsce wpadłem przypadkiem zjeść coś na lekko i na szybko, padło na pierogi ruskie co widać na zdjęciach z czystym sumieniem mogę polecieć, co dla mnie istotne trafiłem bez kolejki i tłumu krzyczących dzieci idealnie żeby odpocząć”
“Bardzo dobre jedzenie lecz twierdzę, że jest mało sosu”
“Pomimo że kula mocy, składniki i sosy tak dobrane ze mogę dać tylko 5. Smaczny kebab, najmniejszym można się najeść :)”
“Catering zamówiony na 50 osób. Dania dobre i smaczne. Jedzenia pod dostatkiem. Kontakt z panią Małgorzatą bezproblemowy. Dziękujemy.”
“Super sklepik pozdrawiam panią właściciel”
“Wera bardzo spoko, cola zimna, kasa kurturka! Polecam!”
“Kebab Koło PKS wyróżnia się smacznymi i świeżymi składnikami, które sprawiają, że każdy kebab jest dobrze doprawiony i sycący. Obsługa jest szybka i przyjazna, co sprawia, że posiłek można zjeść bez zbędnego czekania. Lokal, mimo skromnego wystroju, oferuje solidną porcję w przystępnej cenie, idealną na szybki lunch lub kolację.”
“Bardzo dobry klient. Polecam. Szefowa super.”
“Najlepsza żabka ever bardzo polecam ta żabke uwielbiam tam chodzic”
“Bardzo dobre posiłki,miła obsługa.polecam”
“Jakość mięs i wędlin ⭐⭐⭐⭐⭐ Dodatki - ogórki kiszone, chrzan, musztarda ⭐⭐⭐⭐⭐ Ekspozycja ⭐⭐⭐⭐⭐ Obsługa ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Z zewnątrz nie prezentuje sie zbyt okazale, jednak to tylko pozory. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Wystrój, obsługa, dobre posiłki i ogólnie atmosfera. Zwiedziłem wiele hoteli w powiecie i ten zdecydowanie jest jednym z lepszych.”
“Świetnie miejsce, bardzo dobre jedzenie.”
“Brak lokalizacji kawiarni na mapie w Gorzowie, czy to aż taki duży problem?!”