Opinie

  1. Mariusz-Marek Pławski ★★★★☆

    Stosunek ceny do jakości jak najbardziej zdroworozsądkowy. Kurczak z makaronem syty oraz przede wszystkim smaczny i dobrze przyprawiony! Na pewno jeszcze nie raz odwiedze to miejsce! Polecam!

  2. spajk140 ★★★★★

    Wbilem 1szy raz wieczorkiem bo naszło mnie na makaron. Dużo chodziłem po takich knajpach w DE czy UK na kaczkę lub kunczaka. Dawno a to bardzo dawno nie jadłem tak pysznego, taniego i ładnie podanego dania. Jak na chłopaków z dalekiego kraju to Szacun że tak dobrze radzą sobie w naszym kraju. Naprawdę bardzo polecam jako alternatywa dla kolejnego kebaba. Dzięki, powodzenia

  3. Eliza Keim ★★★★★

    Lokal typu imbis-bistro, ale bardzo miło. Ciekawa aranżacja w stylu azjatyckim. Obsługa ma trochę problemy z językiem polskim, ale jakoś idzie... Ale najważniejsze: jedzenie. Po prostu przepyszne, autentyczne dania kuchni wietnamskiej. Każde danie przygotowywane osobno, na stół nie wjeżdża od razu 5 dań, tylko danie po daniu z małym odstępem czasowym. Sajgonki, zupa Pho, Pad Thai, makaron chiński smażony, kaczka pikantna i kurczak w 5 smakach - wszystko było smaczne, świeże, dużo warzyw, do każdego dania duża surówka. Świetna uczta. Bardzo polecam!

  1. Adrian ★★★★★

    Jedzenie świetne za każdym razem. Cenowo również okej. Minusem tylko mało miejsca ale zawsze można wziąć na wynos albo poczekać. Super miejsce.

  2. Krzysztof Kropiński ★★★★★

    Lokal poleciło mi kilku znajomych. W końcu odwiedziłem i nie żałuję. Zamówiłem makaron chiński z wołowiną. Porcja była naprawdę duża. Jedzenie smaczne a cena dobra. Naprawdę polecam.

  3. Krzysztof Suszka ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre. Wszystko świeże i w miarę szybko podane mimo, że trochę klientów było w lokalu. Porcje bardzo duże. Następnym razem przy zamówieniu na 2 osoby poprosimy o 1 porcję ryżu i się podzielimy. Bardzo dobre są napoje. Mały problem z kasjerem, ale udało się porozumieć. Obługa bardzo miła. Można płacić kartą. Ogólnie polecam i na pewno jeszcze odwiedzimy ten lokal.

  1. Łukasz Szymczak ★★★★★

    Jeżeli lubisz kuchnie azjatycką i jesteś głodomorem (ogromne porcje) to polecam ten lokal. Bardzo miła obsługa, smaczne i duże dania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FOGO GORZÓW?

FOGO GORZÓW znajduje się przy Sikorskiego 136A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FOGO GORZÓW?

Można skontaktować się z FOGO GORZÓW pod numerem +48 889 455 870

Jak można dotrzeć do FOGO GORZÓW?

Do FOGO GORZÓW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements