Opinie

  1. Anna Łyszczyk ★★★★★

    Miejsce godne polecenia, pięknie po remoncie, galeria obrazów, bardzo miła obsługa, ceny do zaakceptowania, ale jedna uwaga: dania podane były letnie, a tak nie może być. Dania muszą być podane gorące, zwłaszcza, że były zajęte tylko trzy stoliki. Ale podkreślić trzeba , że smaczne. Polecamy to miejsce. Anna

  2. Klaudyna Michalska ★★★★★

    W maju odbył się nasz ślub w Pałacu Henryków. Przygotowania do tego dnia były dość szalone, ponieważ od momentu zaręczyn do ślubu minęły tylko 4 miesiące, co oczywiście było nie lada wyzwaniem nie tylko dla nas, ale również dla zespołu z pałacu. Od samego początku wiedziałam, że to jest to miejsce. Zaczęło się od rozmowy telefonicznej, podczas której zrozumiałam, że to z tymi paniami chcę mailować i telefonować przez kolejnych kilkanaście tygodni. Kontakt zarówno z panią Eweliną oraz właścicielką, panią Ewą przebiegał bez zarzutu. Dekorację sali i ślubu, który odbył się w ogrodzie powierzyliśmy zespołowi Decoladys. Wystrój sali był przepiękny - Pani Ewelina od razu zrozumiała, o co nam chodzi i dzieląc się z nami swoim doświadczeniem wystroiła salę ze swoim zespołem w sposób niezwykle estetyczny, piękny i ciekawy. Nie wiem skąd wzięła tak piękne kwiaty ale nigdy takich nie widziałam! Była otwarta na wszelkie nasze szalone pomysły i zrealizowała je w sposób, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wyglądało to lepiej niż na pintereście! Goście bardzo sobie chwalili jedzenie oraz pokoje, które były do naszej dyspozycji. Nie musieliśmy martwić się ciastem ani tortem, ponieważ tym również zajęła się Pani Ewa. Oprócz kwestii, na temat których była mowa w umowie, obie panie były pomocne również w innych rzeczach i dzięki nim nie musieliśmy się martwić nawet o transport z wesela. Ten dzień był najpiękniejszy na świecie, a to wszystko dzięki ogromnemu doświadczeniu zespołu z Pałacu Henryków, ich otwartości na nasze potrzeby, indywidualnemu podejściu do naszych szczególnych próśb i przede wszystkim uśmiechu przez cały okres przygotowań i w dniu ślubu i wesela. Na pewno będziemy tam wracać na nasze rocznice i inne wydarzenia. Polecamy to miejsce z całego serca! Zdjęcia: https://www.dominikamis.com/

  3. Ewa Grubecka ★★★★★

    Spędziłam z mężem w tym uroczym Pałacyku kilka dni urlopu. Z całego serca polecam to miejsce. Pałac Henryków to perełka pod każdym względem. Już od samego wejścia czuliśmy się zaopiekowani. Pani Właścicielka dba o gości wraz całym personelem. Przepięknie wnętrza, meble, dodatki, bibeloty, obrazy na ścianach jak w galerii sztuki, żywe kwiaty to wszystko wpływa na klimat tego miejsca. Pałac położony jest w zadbanym, romantycznym ogrodzie, w którym znajduje się wiele miejsc i ławeczek do odpoczynku a w tle słychać szum wody z ogrodowej fontanny. Pokoje pięknie wyposażone, przestronne. Jedzenie pyszne i każdy znajdzie coś dla siebie w bogatym menu. Jeszcze raz dziękujemy Państwu za gościnę i miłe rozmowy z Panią Właścicielką. Z pewnością jeszcze tu wrócimy.

  1. Marta Rola ★★★★★

    Miałam przyjemność organizować swoje wesele w Pałacu Henryków. Szczerze mogę polecić to miejsce! Super kontakt z Paniami właścicielkami, zawsze osiągalne i otwarte na różne sugestie. Bardzo ładny wystrój sali, dokładnie taki, jaki chciałam. Dobry tort, jedzenie weselne oraz różnorodne śniadanie dla gości następnego dnia. Na plus ogród i liczne miejsca, gdzie można odpocząć, pospacerować, zrelaksować się. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z imprezy, zebraliśmy same pozytywne opinie i przekazujemy je dalej :)

  2. Elżbieta Kominiak ★★★★★

    Z wyrazami wdzięczności piszę tę opinię dotyczącą obsługi naszego zjazdu klasowego, który odbył się w Pałacu Henryków 21.06.2025r. Jak było? Cudownie, pysznie i profesjonalnie. Przytulny, klimatyczny wystrój sali, ogród z miejscem relaksu, przyjazny hotelik. Jedzenie smaczne, elegancko podane, gorące i na czas. Sprawna, taktowna obsługa. Duża otwartość kierownictwa lokalu na potrzeby, prośby i sugestie gości. Reasumując, bardzo pozytywna atmosfera tego miejsca sprawia, że chce się tu wrócić. Spisaliście się wyśmienicie! Dziękuję i gorąco polecam to miejsce.

  3. Wiesław Zaborski ★★★★★

    Niechaj KAŻDY się o tym dowie- Cudny jest Pałac: w Henrykowie! Miejsce marzeń, w lubuskiej krainie. A jeszcze piękniejsze jest przy HRABINIE Co Go prowadzi i Gości wita! Nic więcej nie powiem.Basta.Kwita. Trzeba doświadczyć tego miejsca cudu. Nie pożałujecie podróży tutaj trudu! Pałac, ogrody a jakaż Komnata na grilowanie!! Tak więc polecam, Panowie, Panie! W imieniu super dwunastki: Wiesław

  1. Joanna Rynkiewicz ★★★☆☆

    Ogólnie miejsce i lokalizacja bardzo dobra. Z uwagi na fakt że synowi wyprawiałam tam uroczystość komunijną mogę wypowiedzieć się co do obsługi i jedzenia. Sama obsługa dobra, jedzenie w miarę, ale bez szału. Tort w smaku pozostawia trochę do życzenia, popękany, nie przypominał wyglądem tego jaki był uzgodniony mailowo. Pani Właścicielka bardzo miła, ale nie wspomniała o braku możliwości dowozu własnego tortu przy podpisywaniu umowy oraz o jego opłacie. Brak serwetników na stołach, trzeba było pytać o każda jedną. Ilość klusek i ziemniaków w półmiskach mnie trochę zmartwiła bo porcje były bardzo małe. Krokiety z barszczem bardzo dobre.Sama dekoracja stołów oraz ścianka do zdjęć była bardzo ładna. Po opiniach sądziłam że to miejsce idealne na takie rodzinne imprezy ale troszkę się przeliczyłam tym bardziej, że cena za osobę jest nie mała. Podsumowując miejsce i okolica z dobrym widokiem ale było kilka niedociągnięć. Może kiedyś polecę to miejsce, ale o tych szczegółach trudno będzie nie wspomnieć... .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pałac Henryków?

Pałac Henryków znajduje się przy 67-300 Szprotawa, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pałac Henryków?

Można skontaktować się z Pałac Henryków pod numerem +48 505 609 906

Jak można dotrzeć do Pałac Henryków?

Do Pałac Henryków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements