Przegląd katalogu
- 270 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 37% Ze zdjęciami
Znaleziono 270 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 270 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 71,512 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Gubin i innych.
“Byliśmy w niedzielę w okolicy i odwiedziliśmy Rybacką Chatę. Restauracja otwarta od 13:00 i o 13:05 wszystkie stoliki zajęte- to już o czymś świadczy. Rybki świeże i dobrze przyrządzone. Lemoniada pychotka. Wzięliśmy miętusa filet, sielawa i sandacz filet. Z tych wszystkich ryb najmniej ości w miętusie i naszym zdaniem najsmaczniejsza . Chodź tyle ludzi, szybko otrzymaliśmy swoje dania . Obsługa przyjazna I pomocna . Co do wielkości ryb które otrzymaliśmy to około 400- 500 g. Klimacik restauracji nawiązujący do nazy lokalu. Bardzo klimatycznie , czysto I schludnie . Gorąco polecam”
“Wyśmienite dania obiadowe na wagę. Świeże Dobrze doprawione. Bezpłatna toaleta Wizyta jadąc z Kłodzka. Polecam w 100%”
“Nie myślałem że da się jeszcze tak tanio i dobrze zjeść. Miła obsługa,klimat baru mlecznego oczywiście. Dziś zjadłem schabowego za dwie dychy i przyznam że bardzo dobry, pyszne świeże surówki i nawet dobrrej jakości ziemniaki czuć że świeżo gotowane nie odgrzewane. Zupka flaczki też pyszna aromatyczna mięsna z dobrej jakości produktów. Żona jadła rybkę i córka filet z kurczaka również zadowolone. Z pewnością będziemy odwiedzać teraz to miejsce często. Polecam”
“To bistro to prawdziwa perełka na kulinarnej mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Śniadania serwowane tutaj są nie tylko pyszne, ale również podane z niezwykłym wyczuciem smaku i estetyki. Każdy detal – od aromatu świeżo parzonej kawy, po idealnie wypieczone pieczywo i starannie dobrane dodatki – świadczy o wysokiej kulturze kulinarnej miejsca. Obsługa jest nienaganna: uprzejma, dyskretna i zawsze pomocna. Wnętrze urzeka subtelną elegancją, tworząc atmosferę sprzyjającą spokojnemu rozpoczęciu dnia. To miejsce, do którego chce się wracać – nie tylko po doskonałe jedzenie, ale także po chwilę prawdziwego relaksu. Zdecydowanie jedno z najlepszych śniadaniowych bistro, jakie miałem przyjemność odwiedzić.”
“Bardzo ciekawe miejsce, zdecydowanie warte odwiedzenia. Elegancki wystrój, miła atmosfera, sympatyczna i sprawna obsługa i przede wszystkim bardzo ciekawie podane drinki, a także wybór kaw i herbat. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat i zasługuje na wyróżnienie na mapie Gorzowa.”
“Super restauracja rozmieszczona na 3 poziomach. W restauracji winda. Extra jedzenie i przemiły kompetentny Pan kelner który nas obsługiwał! Polecam!!!”
“Jeździmy z wnuczkiem tam od pięciu lat. Ciągle wracamy . Wnuczek zachwycony.. Bardzo miła atmosfera. Właściciele wspaniali. Obsługa przemiła . Jedzonko pyszne . Polecamy !!!!! Za trzy tygodnie znów tam będziemy. Zapraszamy bo naprawdę warto przyjechać .”
“Świetny lokal. Jedzenie jest pyszne, szczególnie burgery i frytki ale sałatka z łososiem też bardzo dobra (i spora). Obsługa miła. Oferują duży wybór soków do piwa. Polecam to miejsce. Uwaga bo można obejść się smakiem jeśli przyjdzie się późno - dostawy mięsa są realizowane codziennie żeby zachować najwyższą jakość i świeżość potraw. Dlatego pod koniec dnia może już nie być mięsa na burgery. Idą na jakość a nie ilość - to się chwali. Z resztą tę jakość widać po liczbie klientów, czasem ciężko jest dostać stolik bez wcześniejszej rezerwacji.”
“Byłem tylko kilka godzin. Na jeden nocleg. Od 20 do 7. Nie zdążyłem na śniadanie więc obsługa przygotowała mi kanapki na wynos. Więc 5* za obsługę. Pokój bardzo ciepły, czysty i cichy. Wewnątrz bardzo stylowo oraz przytulnie. Polecam.”
“Pizza bardzo pyszna, polecam. Robiona na miejscu I wypiekana w piecu co jest rzadkością w takich miejscach. No i lody mega, szczególnie czarna cytryna.”
“Dobra obsługa, smaczne jedzenie, świetny stosunek cena-jakość. Polecam!”
“Bar przy drodze w dobrej lokalizacji Smacznie i tanio”
“Polecam pod każdym względem .Super miejsce noclegowe ,zaplecze biesiadne ,obsługa przesympatyczna .Trasy z tego miejsca świetne .Polecam”
“Miłe chwile spędzone w 2018 roku. Oaza spokoju, z kilkumiesięcznym dzieckiem odpoczęliśmy od miejskiego zgiełku. Później kilka razy przejazdem na obiad. Ciekawa kuchnia włoska, arabska i tradycyjna. Pizza dobra. Składniki dobrej jakości. Wybór dań obiadowych mógłby być troszkę większy. Z wieprzowiny jedynie schabowy.”
“Cudowne miejsce! Smaczna kuchnia, rewelacyjna obsługa. Organizowaliśmy tu chrzciny i nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca na taką okazję. Właścicielka to cudowna kobieta, która prowadzi zajazd z sercem. Polecam, zwłaszcza na wszelkie uroczystości rodzinne, bo będziecie się czuć jak w domu!”
“Miejsce super do odpoczynku. Ośrodek dość duży ale bardzo dobrze utrzymany. Parking na auta przy recepcji,można parkowac auto w cieniu. Czysto i widać ze ktoś nad tym panuje. Przy plaży jest miejsce pod gołym niebem ale i w cieniu pod drzewami. W barze bardzo miła obsługa. Jedzenie smaczne i w rozsądnej cenie. WC przy barze czyściutkie. Polecam do odpoczynku. Słaby internet z sieci jest wielkim plusem bo ludzie nie gapią sie w telefony tylko ze sobą rozmawiają. Nie wiem jak wi-fi bo nie podłączyłem sie i dało sie przeżyć bez netu.”
“Bardzo miła obsługa pani z obsługi bardzo sympatyczna, wszystko smaczne i przede wszystkim świeże do tego wygląda mega apetyczne i tak samo smakuje. Bardzo polecam świetne miejsce”
“Skuszeni pozytywnymi recenzjami zajechaliśmy na obiad podczas wycieczki po lubuskich zakamarkach. Jedzenie super - świeżo upieczony schabowy, pyszne pomidorki do tego no i niezły kompot. Obsługa przemiła. Warto zboczyć z trasy!”
“Bardzo smaczne pierożki ,ręcznie robione Minus że przy brzydkiej pogodzie nie można zjeść na miejscu .”
“Zapraszam Cię na dobrą łik-endową zabawę :) Zabierz z sobą dobry humor i paczkę znajomych :) a u nas w klubie dostaniesz najlepsze trunki w mieście w najciekawszych cenach ! A także energię na żywo najwyższej próby z każdego niemal gatunku muzycznego :) Widzimy się :* Cześć :)”
“Tu zawsze coś się dzieje w okresie wakacyjnym można odpocząć i się pobawić a dla każdego znajdzie się coś ciekawego, np. ROWERY WODNE, KAJAKI itd. Polecam gorąco.”
“Bardzo dobre jedzenie, przygotowywane na świeżo. Dobrze doprawione, do posiłku dostaje się kawę lub herbatę gratis. Panie bardzo miłe. Przed chatą duży parking i trochę zieleni. Można zjeść w środku jak i na małym tarasie obok chaty. Polecam”
“Bardzo duże porcje, bardzo smaczne, najlepsze jedzenie w okolicy terminala Świecko.”
“Impreza andrzejkowa była absolutnie fantastyczna! Świetna organizacja, wspaniała atmosfera i mnóstwo atrakcji sprawiły, że wieczór był wyjątkowy. Jedzenie i obsługa również na najwyższym poziomie. Bawiliśmy się świetnie od początku do końca — Serdecznie polecam!”
“Świetne miejsce - świetni ludzie - świetny vibe i świetny DJ . Karoli - Bar manager - świetny upselling - mówię jako salesman - świetny personal skill - naprawdę polecam ! Jedyne miejsce w ZG !”
“Bardzo ale to bardzo polecam to miejsce . Zamówiliśmy rosół i pomidorówkę oraz drugie danie . Wszystko smaczne i świeże . Ceny niskie jak na czasy które mamy . Bardzo mila obsługa. Polecam !!!!”
“Fantastyczny klimat lokalnego pubu! Dobry wybór napoi w rozsądnej cenie, właściciel/ host z miłym podejściem do nowych klientów.”
“pyszne zapiekanki i bardzo klimatyczne miejsce, idealne na wieczorną kolację z ładnym widokiem”
“Ostatni z prawdziwych browarów, piwko smaczne- szczególnie ciemne piwa. Polecam piwo Celtyk jak i Black Boss, oba wyjątkowo smakowite, o niespotykanej dotychczas dla mnie idealnej kompozycji smaków palonej kawy i śliwki.”
“Dnia 6.12.2025 godzina 10.30 bardzo miła Pani za kasą usmiechnieta do klientów juz na samym wstępie dzień dobry. Od razu przeciera stoły po wyjściu klientów...BRAWO ! Gulasz to jest gulasz pełno mięsa i treściwy aż łyżka stoi dęba BRAWO dla kucharek no i ten stek wieprzowy ...wszystko pyszne i świeże, więc postanowiłem dodać opinie bo mało takich restauracji. dziękuję bardzo napewno bede odwiedzał.”