Przegląd katalogu
- 270 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 37% Ze zdjęciami
Znaleziono 270 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 270 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 71,512 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bar pub z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Słubice, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Gubin i innych.
“Super miejscówka nad jeziorkiem. Dobre jedzenie, miła obsługa. Zawsze, gdy jestem na tej trasie, to właśnie tam zajeżdżam.”
“Jedzenie przepyszne, bylam dzis z tata, zamówiliśmy pstroga z frytkami i z kapusta biala, gulaszowa zupe i jesiotra z frytkami i buraczkami. Byliśmy tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Ja osobiście nie lubię ryb a ta mi bardzo smakowała, pstrąg był wypełniony farszem kremowym z cebulką i czymś zielonym. Tata z kolei jest koneserem ryb, łowi sam i duzo je, i te właśnie Mu bardzo zasmakowały. Co prawda nie jest tanio, za taki obiad zapłaciliśmy 230zl plus napoje ale naprawde polecam. Jak dla nas jedzenie wyśmienite. Ps: pani kelnerka odczułam, ze do końca nie zbyt sympatycznie nas obsłużyła, przy zamawianiu jedzenia czy napojów odwracała sie, lub odchodziła od stolika.”
“Pole kempingowe , sanitariaty, restauracja, bar oraz lokalizacja przy jeziorze na wielki plus.Organizacja imprez również. Obsługa i szef bez problemówJeszcze nie raz tam wrócimy.”
“W miniony weekend przeżyliśmy najpięknieszy dzień w naszym życiu! W Pensjonacie Słoneczko zorganizowaliśmy wesele wraz z ceremonią ślubną w plenerze. Efekt końcowy przerósł nasze najszczersze oczekiwania! Nie udałoby się to bez wspaniałej Pani manager obiektu oraz cudownej obsługi. Wyśmienita kuchnia idealnie wpasowała się w wymagające podniebienia naszych gości, a pierogi ruskie do dzisiaj zbierają komplementy! Nasi goście mieli również możliwość skorzystania z przestronnych, czystych oraz komfortowych pokoi dostępnych w obiekcie. Najmłodsi przybysze zachwyceni byli salą zabaw, która wyposażona jest we wszystko co im się zamarzyło Całe wesele jak i jego organizacja przebiegły lepiej niż mogliśmy sobie wyobrazić. Kontakt z załogą obiektu zarówno w trakcie, przed, jak i po przyjęciu był na najwyższym poziomie Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie za najwspanialszy dzień w naszym życiu! Bez was by się nie udało ❤️ na pewno będziemy was odwiedzać jak tylko będziemy w okolicy”
“Niespodziewanie o godzinie 10:00, w środku tygodnia, zaraz po badaniach w pobliskim szpitalu zjadłem z żoną pyszny deser w świetnie zorganizowanym i klimatycznym miejscu w towarzystwie krokodyla. Nic dodać, nic ująć. Polecam!”
“Bardzo dobra pizza, dobrze wypieczona, ceny w porządku jak na jakość.”
“Bardzo przyjemne miejsce z włoską duszą. Jedzenie, deser i kawa, z włoskimi opowieściami właściciela, dały pełne poczucie klimatu, którego chciało się doświadczyć. Polecam!”
“Bardzo pyszny kebab, odstatający od innych średniaków. Mięso bardzo smaczne , warzywa świeże, sosy nie natarczywe smaczne. Obsługa bardzo miła, Lokal troszkę mały. Natomiast widać że ktoś podchodzi z sercem do tematu.”
“Bardzo dobre lane piwko. Lokalny bar dla podejrzanych zakapiorów!!!”
“Pyszne czeskie piwko. Sympatyczny właściciel. Dodatkowo można wypożyczyć sprzęt pływający... Wszystko extra.”
“Bardzo dobra Pizza, obsluga, I klimat Restauracji po remoncie zmienil sie na duzo lepszy, ogólnie Bardzo polecam”
“Jedzenie super zwłaszcza burger z plackami ziemniaczanymi bomba jedzenie ciepłe dostawa na czas obsługa bardzo miła gorąco polecam.”
“Oki klimatu tam nie ma. Ale jedzenie i obsluga jest. Szczegolnie pan z obslugi widoczny na zdjeciu to bajka. Mily szybki i w 100% profesionalny. Jedzenie. Hmm Flaczki super. Przepyszne. Tak samo bigos na kilku goracym talerzu z bulkami. Baja. Szczerze lubie zjesc ale flakow plus bigos nie ogarnalem. Porcje jak dla olbrzymów. Nic tylko polecic. A ciekawostka dla mnie zagadka. Do bigosu podano 2 bulki, w miare Świerże... A obok na talerzu musztarda i chrzan... Hmm posmarowalem bulki chrzanem z bigosem.. ciekawe doswiadczenie.”
“Polecam obiady bardzo smaczne z miłą obsługą”
“Jedzenie naprawde pyszne. Zamowienie zlozone przez Pyszne.pl i czas oczekiwania troche dlugi bo ok godziny przy tym, ze miejsce dostawy bylo 500 metrow od lokalu. Poza oczekiwaniem na zamowienie kuchnie moge naprawde polecic.”
“Fajne miejsce do spotkań z przyjaciółmi szkoda tylko że po 19 już kuchnia zamknięta”
“Spoko miejsce. Ciekawi ludzie, miła obsługa”
“Świetne miejsce, drinki serwowane przez barmana Filipa są rewelacyjne. Polecam!”
“Byłem tam tylko na pizzy, ale samo miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie. Piękne zachody słońca. Można potańczyć i dobrze się pobawić także z dziećmi . Polecam”
“Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże. Minusem jest mało miejsca. Przesuwanie krzeseł co chwilę i wstawanie od stołu jest bardzo uciążliwe, ponieważ ktoś skończył jeść i musi wyjść.”
“Dawno nas tutaj nie było, i w sumie nie planowałem, ale jak już będę wracał to raczej z myślą żeby coś zjeść niż się wykąpać XD Pizza na petarda cienkim cieście. Frytki chyba najlepsze jakie jadłem w restauracji. Na pewno wrócimy :)”
“Miałam okazję być w restauracji Baranowski.... Super miejsce na romantyczne spotkanie . Czy spokojny obiad w kręgu rodziny. Miła obsługa. Jedzenie pierwsza klasa ! Jedynie przystawka zupełnie nie trafiona. Bez smaku choć wyglądała obłędnie. Reszta to był prawdziwy majstersztyk!”
“Szeroki asortyment alkoholi zarówno w wysoko jak i niskoprocentowych. Do przekąszenia zawsze coś świeżo przygotowane od śledzika poprzez schabowego na dużym wyborze surówek skończywszy. Wódeczka oczywiście w jak najbardziej przyzwoitej temperaturze oraz cenie. Szalenie przemiła oraz niezmiernie wykwalifikowana obsługa zawstydzająca zachodnie standardy europejskie. Jak najbardziej polecam ten lokal każdemu kto ceni sobie kulturę regionalną.”
“Barmanka klaudia pierwsza klasa drinki i zaangażowanie w firmę oraz opieke nad nowymi pracownikami oby pojawiala sie czesciej bo nikt tam nie tworzy takiej atmosfery! pozdrawiam”
“Dla mnie najlepsza pizza i Burger w Gubinie. Jesteśmy stałymi klientami. Dodatkowo do opinii pozwoliłam sobie dodać wielkie podziękowania dla właściciela. Poza godzinami otwarcia lokalu przyszedł specjalnie i przyrządził zamówienie i dostarczył dla szkoły . Bardzo dziękuję syn miło spędził ostatni dzień z klasą .”
“Super miejsce, przystępne ceny, można naprawdę miło spędzić czas!”
“Jeśli chcemy sie oderwać od szarej rzeczywistości i sie dobrze Bawić to jest miejsce w którym powinieneś się znaleźć.”