Przegląd katalogu
- 2,107 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 2107 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,107 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,029,929 opinii i ocen.
“Bardzo duży wybór Czysto oraz bardzo miła pani Magda która pomogła doradzić w wyborze alkoholu pozdrawiam panią Magdę”
“Aktualnie pod tym adresem jest Garmażerka Polskie Smaki”
“Bardzo fajny barek Ruch znikomy Wszystko robione na świeżo więc trzeba poczekać Ceny bardzo przystępne Wejście od WORDu, czynne od poniedziałku do piątku od 10 do 15”
“Kebab bardzo smaczny. Bardzo duże porcje w niskich cenach. Kontakt słowny lekko utrudniony, ale bardzo życzliwy. Brak jakiejkolwiek parkingu”
“Bardzo pyszne burgery! W Lublinie bardzo trudno z wegańskim żarciem, znaleźć burger z wegańskim serem majonezem czy sosem to w całe. Jestem naprawdę szczęśliwa, że znalazłam takie miejsce gdzie mogę w końcu spokojnie zjeść coś w wersji wegańskiej i to będzie naprawdę wersja wegańska, a nie tylko nazwa. Bardzo miła obsługa, na pytanie czy te burgery są przygotowane w innych urządzeniach niż burgery mięsne, dostałam odpowiedź, że tak, no i to jest naprawdę ogromny plus. Koledzy zamawiali burgery mięsne i im też bardzo smakowało. Polecam każdemu!”
“Czyściutko, dostępny parking. Tylko papier toaletowy cieńszy od prosciutto, ale to nie wina tego McD tylko centrali. Centrala ogarnijcie się, tu ludzie ciężko pracują na dobry wizerunek firmy, a wy im podsyłacie bibułę.”
“Hot dog bardzo dobry. Wrócę na pewno przy kolejnej wizycie w Nieliszu.”
“Wszystko przepyszne atmosfera mega przytulna stół na bilarda robi mega robota można odpocząć i napić się dobrego pifka”
“Bardzo dobre danie z baraniny-porcja ogromna! Na każdym stole są po 3 różne sosy gratis-można doprawić do oporu! Wielki plus za to! Ładny lokal wewnątrz”
“Pizza pół na pół diabelska i margarita, obie świetnie smakowały, nie ma żadnego oszczędzania na składnikach, porządną ilość sera, sosu, mięsnych i warzywnych składników. Bardzo szybka dostawa z Dragonów do Śródmieścia w nie całe pół godziny. Polecam”
“Proste, pyszne i po drodze, polecam! Grochówka, karkówka, kiełbasa, flaczki, fasolka....”
“Bardzo miła obsługa, Zawsze dużo wszystkiego.”
“Bardzo fajne miejsce, miłe panie”
“pizzunia jak talala wszystko cieple smaczne szybka dostawa i tanio”
“Bardzo smaczne wypieki. Szybka i profesjonalna obsługa. ♥️”
“pozdrawiam milego kasjera bardzo porządna i profesjonalna obsluga”
“Zajebista speluna, ciupulungi pierwsza klasa. Gorąco polecam”
“Jedyny sklep w okolicy. Dobrze zaopatrzony oczywiście jak na sklep wiejski i wakacyjny. Klimatyzowany, lada chłodnicza ze średnią ofertą. Najważniejsze że browary mają schłodzone, jak dla mnie super. Malkontentów odsyłam do najbliższej stonki.”
“Bardzo polecam, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta! Super atmosfera i duży wybór produktów :)”
“Tutaj to można się najeść - shoarma tradycyjna mała w porcji w pełni zadowalającej - wszystko ciepłe, smaczne - klimat relaksujący ;) - Nie tak jak w Sfinksie w Promenadzie warszawskiej gdzie już nigdy nie zajrzę :P . Cleopatra w Felcity ma to coś w sobie co przyciąga i gości zadowolonych wypuszcza :)”
“Naprawdę bardzo smaczna Zupa Tajska z krewetkami i Przepyszne chrupiące Sajgonki!! Przyznam szczerze że już dawno nie jadłam tak pysznej zupy tajskiej z tak ogromna ilością dodatków i krewetek!! Porcja Naprawdę duża jak na tą cenę .Polecam!!!”
“Bardzo klimatyczne miejsce, kebab warty uwagi jednak obsługa trochę tragiczna”
“Kabsalony i Łokieć zamówiony celem sprawdzenia kolejnego miejsca. Z pozytywnych rzeczy - ciepłe mimo sporej odległości dostawy - idealnie na czas określony w zamówieniu. - miły i ciekawy dostawca - mocne zdziwienie wszystkich. Sałatka w kapsalonie oddzielnie ??? - sosy dobre w smaku - frytki chrupiące nie namoknięte. - mięso dobrze doprawione soczyste nie wysuszone na wiór. - porcja spora wystarczająca. Negatywnych odczuć nie było Będziemy wracać”