Opinie

  1. Marzena ★☆☆☆☆

    Bolał mnie brzuch po kebabie. Mała porcja. Nie smakowało mi ale wcisnęłam na siłę. Wizyta w toalecie niezapomniana. Czuję że dopiero uczą się robić jedzenie typu kebab i po prostu narazie im nie wychodzi, ale to moja opinia. Na pewno już nie spróbuję nigdy więcej. Fuj. Pozatym długo czekałam, nie mają żadnego miejsca chroniącego przed warunkami atmosferycznymi, wieje w twarz wiatr, deszcz, i czekaj jeszcze w nieskończoność.

  2. Dominika ★☆☆☆☆

    Nie polecam, w kebabie z kurczakiem trafił mi się surowy kawał skóry.

  3. Andrzej Boguś ★☆☆☆☆

    Kebab jak większość czyli kula pasztetula. Jak wcinałem wołowinę, to czułem, że wcinam to jak pasztet a nie mięsko które jest dobrze wypieczone. Może się spieszyli i dali nie do końca przypieczone mięso. Sosy mieszane w tym połączeniu z wołowiną w sumie nie miały smaku były mdłe nie czuć było jakiegoś konkretnego smaku, taki kebab na gastro by zapchać kichę. Kurczaka nie miałem okazji spróbować bo już nie było. Sosy do poprawy i zmienić dostawce mięsa bo jest słabe. Lepiej kupić lepszą kule np od piri piri nawet jeśli miało by to podnieść cene samego kebaba. Lepiej zapłacić więcej, a zjeść coś naprawdę pysznego. Pozdrawiam i za jakiś czas spróbuję czy się coś poprawiło.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Niebo w gębie?

Niebo w gębie znajduje się przy Żeromskiego 21, 23-213 Zakrzówek, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Niebo w gębie?

Można skontaktować się z Niebo w gębie pod numerem +48 729 059 207

Jak można dotrzeć do Niebo w gębie?

Do Niebo w gębie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements