Nie polecam! Pan kasjer zamiast obsługiwać klientów z kolejki urządza sobie pogaduszki z kolegami z podwórka.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Chachuła ★☆☆☆☆
-
Baczig Ebola ★☆☆☆☆
Nie polecam, młoda siksa siedząca pod sklepem i oglądająca tik toki, robi łache ze musi wejść za klientem, mega nie miła. Sobota 26.07 15:00
-
Ewelina Jedrasik ★★★★★
Obsługa jest bardzo miła.
-
Doo Doo ★★★★☆
Spoko jak w tej obok szkoly nie ma hot dogow to do tej sie chodzi
-
Kasza Karolina ★☆☆☆☆
Nie ma podstawowych produktów jak w innych placówkach Żabka, glównie braki w pieczywie czy np. gotowych kanapkach, gotowych daniach, które są raz w tygodniu? Nie raz widać maloletnich wychodzacych z energetykami w rękach, ciekawe czy mają skończone 16 lat.
-
Disco- Bania ★★★★★
Szczególnie polecam trunek jakim jest Hermann muller w świetnej cenie. Browar ten najlepiej jednak smakuje w rodzinnym gronie, idealny trunek na przyjęcia takie jak wesela, komunia czy też chrzciny.
-
Szymmm ★★★☆☆
Lodówki nie są przystosowane do potrzeb klientów i nie są brane pod uwagę w ogólnej klasyfikacji jakości i temperatury wódki wyznaczonej przez wrotkowski góru ogół alkoholizmu
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Nałkowskich 119a, 20-470 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku