Opinie

  1. Łukasz Lipowski ★★★★☆

    Oni powinni przeszkolić wszystkich pracowników w kwestii spójności dań. We wtorek ramen był naprawdę pyszny i pięknie podany, więc zabrałem dziś rodzinę, pewny, że znalazłem nowe świetne miejsce na ramen poza Boru Ramen. Ale dziś, w środę, kompletna porażka! Ramen przesolony, składniki wrzucone do miski jak jedna wielka hałda śmieci. Nie do przyjęcia

  2. Alicja ★★★☆☆

    Raczej nie polecam brać czegoś innego oprócz na wagę. Ono też nie zachwyca ale raczej nikt się nie spodziewa czegoś dobrego z niego, więc się nie rozczarujecie. Poza jedzeniem na wagę które było takie ledwo co letnie wzięłam zupę tom yum. No powiem tak- smakuje jak pomidorowa z mlekiem kokosowym. Nie wiem czy nie wolałabym jednak zjeść w Szwejku obok.

  3. Betler Ola ★★★★★

    Byłem w tej restauracji kilka razy i zawsze chciałem wracać, bo jedzenie wygląda zwyczajnie, ale smakuje dużo lepiej niż w innych miejscach. Ostatnio wprowadzili pewne zmiany – nowe dania są trochę słabe, a stare wydają się inaczej przyprawione: są bardzo słone, ale brakuje im głębi smaku. Daję 5 gwiazdek tylko za ramen Naruto – jest niesamowity i to jedyny powód, dla którego odwiedzamy to miejsce co tydzień.

  1. Anita Kownacka ★☆☆☆☆

    Sushi Burger dosłownie pływa w oleju , jakby ktoś nalał oleju do opakowania , przez to wszystkie składniki są namoczone w oleju i jedyny smak jaki czuć to stary olej. Tragedia

  2. Klaudia Owca ★★☆☆☆

    Bardzo kiepski padthai. Tofu było bardzo dużo (pół na pół z makaronem), jajka nie było w ogóle (a tym padthai zazwyczaj wyróżnia) sos smakował jak zmieszany keczup z sosem słodko-kwaśnym z butelki, a orzechy nawet nie były zmielone. Cena 30 zł więc nie jest źle, ale smak pozostawia wiele do życzenia. Obsługa miła, mimo to nie polecam.

  3. Aleksandra Jastrzebska ★★★★★

    Spróbowałam i uwielbiam. Jedne z najlepszych takich miejsc w Lublinie jestem szczęśliwa i najedzona . Pyszne jedzenie !

  1. Marti Taper ★★★★★

    Bardzo dobry Ramen, nic mu nie brakowało. Rozsądna cena. Kolejna wizyta - jak najbardziej.

  2. Pawel Forys ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak z resztą, ale jedzenie na wagę drogie i bez smaku. Jakość też pozostawia wiele do życzenia

  3. julia ★★★★★

    Bardzo dobry ramen i do tego w świetnej cenie , sushi też dobre jednak w niektórych kawałkach tempura ociekła tłuszczem i lekko to psuło smak sushi jednak ogólnie było dobre, warto by było jednak popracować nad tempura :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Shamu Shamu - Oriental Food?

Shamu Shamu - Oriental Food znajduje się przy Aleja Spółdzielczości Pracy 34, 20-147 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Shamu Shamu - Oriental Food?

Można skontaktować się z Shamu Shamu - Oriental Food pod numerem +48 722 272 100

Jak można dotrzeć do Shamu Shamu - Oriental Food?

Do Shamu Shamu - Oriental Food można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements