Przegląd katalogu
- 27 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 59% Ze zdjęciami
Znaleziono 27 wyników
Przeglądaj przyjemna atmosfera w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 27 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 1,550 opinii i ocen.
“Polecam. Warto tam kupować. Miła obsługa. Dobrze zawsze pani poradzi. Wspierajmy lokalne biznesy. Tu warto kupować. ❤️”
“Pyszne i piękne ciasta, eleganckie i wybitne monoporcje, a do tego przemiła obsługa i Pani opowiadająca z wielką radością i fascynacją o każdym cieście. Jednym słowem Polecam!”
“Jeśli chodzi o kosmetyki to fajna alternatywa dla Rossmann'a. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, częste promocje, dobre produkty i bardzo miła obsługa w sklepie”
“Lokal a raczej umiejętności pani w żółtej bluzce z dzisiaj zasługują na ogromną pochwałę, pani fryzjerka zajęła się stylizacją perfekcyjnie. Bardzo dawno nie byłem tak zadowolony z usług fryzjerskich. Pełen profesjonalizm, cięcie szybkie ale precyzyjne, bardzo delikatne, bardzo przyjemne, trafiłem tu z przypadku ale gdybym mógł korzystałbym z usług co 2/3 tygodnie. Bardzo polecam”
“Z całego serca polecam ten salon. Strzyżenie idealnie tak jak chciałem, Pani Anetka i Pani Marzenka robią świetną robotę. Atmosfera w salonie miła, od dzisiaj to moje stałe miejsce na mapie Świdnika. Bardzo polecam”
“Poszedłem pierwszy raz bo w dwóch ulubionych miejscach nie było 'numerków'. Już nigdzie indziej od tej pory, jestem bardzo zadowolony.”
“Jedzenie dobre w żabce bo blisko ale trzeba długo czekać na obsługę”
“Odwiedziłem to miejsce i na pewno wrócę! Kebab był pyszny – świetne, soczyste mięso, świeże warzywa i tortilla jaką lubię. Widać, że dbają tu o jakość składników. Dodatkowo właściciel to przemiła osoba, która z uśmiechem obsługuje klientów. Polecam każdemu, kto szuka dobrego kebaba!”
“Bardzo dobry stomatolog.Polcam.”
“Po prostu mistrzyni w swoim fachu.”
“Masny kebab polecam ogółem całe te”
“Bardzo smaczne jedzenie , przemiła obsługa.”
“Profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera. Terapeuci z empatią podchodzą do dzieci, wykazując się ogromną cierpliwością i zaangażowaniem ☺️ Zdecydowanie polecam!”
“Moja ulubiona, przesympatyczna z ogromnym talentem fryzjerka :) Jestem zachwycona kolorem blond włosów, napewno wrócę :)”
“Pizza dowieziona w czas cieplutka i smaczna polecam”
“Ogromna wiedza i profesjonalizm.”
“Warzywa i owoce są super a resztę sami zobaczcie.”
“Bardzo dobra profesjonalna obsługa panie bardzo miłe wykonały swoją robotę taką jak chciałam ❤️”
“Widać, ze nowa Pani Kasia bardzo dobrze strzyże Panów. Byłem w sobotę i muszę powiedzieć ze wyszedłem świetnie obcięty. Polecam Panią Kasie wszystkim Panom na strzyżenie. Dziewczyna lubi to co robi i wychodzi jej to znakomicie. Salon ogólnie fajny wizualnie, tanio i przemiła atmosfera płynąca od wszystkich pracowników. Polecam”