Przegląd katalogu
- 36 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 36 wyników
Przeglądaj baby food store w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 36 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 9,994 opinii i ocen.
“Super Sam w starym stylu, co kto lubi. Ja cenię sobie takie sklepy, pieczywo, wędliny niezłe ale sok pomarańczowy za dychę...?”
“Fenomenalny sklep, duży wybór, produkty są świeże, a obsługa jest bardzo miła. Wspaniałe przedsięwzięcie.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy , bardzo miła obsługa i zawsze chętna do pomocy. Polecam jak najbardziej , ze względu na dobrą lokalizację sklep się cieszy dużym powodzeniem.”
“Fajnie że DEALZ znalazł się na mapie Świdnika. Fajny dyskont z produktami polskimi jak i zagranicznymi. Duży wybór produktów. Atrakcyjne ceny i wielopaki które się po prostu opłacają. Miła obsługa;)”
“Dziś nie czuję się oszukany ale wręcz zadowolony. Chociaż mając problem ze słuchem dziś tam będąc w aparacie słuchowym ciekawą rozmowę pod słuchałem. Chodziło o to że ... Ta bułka jest zimna proszę ją podgrzać ja panu parówkę przytrzymam... Może to inaczej było i moja wyobraźnia zrobiła resztę. Ale dla takich chwil warto tam zrobić zakupy. Wesoło jest i takie sytuacje potrafią naprawić humor.... A i uwaga Jeśli ktoś kupuje mało produktów niech się nauczy systemu to ułatwi życie innym”
“Na tak małym "areale" pomieścić tak wiele dobrego -szacun i zawsze jest miła obsługa”
“Jedyny Lidl w Świdniku... Trzymają poziom, wszystko się zgadza z gazetkami. Obsługa pomocną, czego chcieć więcej :-)”
“Konkurencyjne ceny. Dobre promocje. Polecam”
“"U Joli" - polecam :), to taki "nasz" sklep, wszystkiego po trochu w rozsądnej cenie, czynne długo, przemiła obsługa :) noi najważniejsze oprócz Harnasiów można tam kupić PIWO RZEMIEŚLNICZE!!!”
“Bardzo dobrze zaopatrzony, lokalny sklep :) Miła obsługa, zawsze pomocna.”
“Miła obsługa, zwykle mały ruch i można w spokoju zrobić zakupy.”
“Miła obsługa przy ladzie mięsno-wędlinowej. Pani z akcentem potrafi doradzić mięso i rozweselić klientów.”
“Jestem bardzo zadowolony z tej apteki, dobrze zaopatrzona. Jak czegoś nie ma Panie sprowadzą. Duza cierpliwość obslugi, zwłaszcza jak ktos pomyli kod recepty z pinem do karty :)”
“Lokalne delikatesy z bardzo różnorodnym asortymentem. Towar zawsze świeży. Bardzo bogaty wybór wędlin. Zdrowa bezglutenowa żywność.”
“Jedyna Biedronka w Świdniku która ma odświeżone wnętrze i dużo lepszy asortyment niż pozostałe.”
“Myślę że ta biedronka jest lepsza pod względem paczek na urodziny zawsze tam są jakieś fajne zestawy dla dzieciaków i dla starszych. Pozdrawiam.”
“Jak masz kartę Biedronki to naprawde tanio. Polecam.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, bardzo duży wybór pieczywa, świeży asortyment na wagę. Bardzo miła obsługa na kasach jak i stoisku mięsnym.”
“Polecam. Panie aptekarki bardzo pomocne, sympatyczne.”
“Warzywa i owoce są super a resztę sami zobaczcie.”
“W tym sklepie można się zaopatrzyć w srt. spożywcze i ryby mrożone świeże. Polecam”
“No powiem tak ja lubię ten sklep ale gdy jest kolejka to się stoi z 1h z 2 ale była taka sytuacja że starsza baba nie chciała wpuścić pani w ciąży więc ja weszlem i wpuściłem to panią dobrze postąpiłem wszędzie się pchają te starsze babcie Pozdrawiam!♥️”
“Trochę mało czytelny rozkład produktów, poza tym ok”
“Ostatnio miałem przyjemność robić zakupy w sklepie Stokrotka i muszę przyznać, że była to wyjątkowo pozytywna wizyta. Sklep jest świetnie zorganizowany, a półki zawsze są pełne świeżych produktów. Jednak to, co naprawdę wyróżnia ten sklep, to obsługa klienta. Chciałbym szczególnie podziękować panu Michałowi, który swoją profesjonalną i życzliwą postawą umila zakupy. Zawsze chętny do pomocy, z uśmiechem na twarzy, potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie dla każdego klienta. Dzięki jego zaangażowaniu zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Polecam sklep Stokrotka wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi i szeroki wybór produktów. Pan Michał jest prawdziwym skarbem tego miejsca!”
“Mięso świeżynka. Mały sklep ale jest wszystko co potrzeba. Rewelacja.”
“Byłem w święta, mimo tłumu ludzi, panie z apteki bardzo cierpliwe i wyrozumiałe”
“Najlepszy sklep w okolicy. Panie uśmiechnięte i pomocne. Super obsługa. Czysto,schludnie. Polecam”