Przegląd katalogu
- 93 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 93 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Świdnikie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 93 wyników w Świdnikie, Lubelskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 17,204 opinii i ocen.
“Ceny przystępne, warto zrobić zakupy przed szkołą czy pracą. Duży i świeży wybór towaru. Miła obsługa . Polecam”
“Miła obsługa, drukowanie i kserowanie szybko i bezproblemowo.”
“Super Sam w starym stylu, co kto lubi. Ja cenię sobie takie sklepy, pieczywo, wędliny niezłe ale sok pomarańczowy za dychę...?”
“Sklep dobrze zaopatrzony z dobrymi wyrobami, choć często jest kolejka warto jest postać”
“Fenomenalny sklep, duży wybór, produkty są świeże, a obsługa jest bardzo miła. Wspaniałe przedsięwzięcie.”
“Społem taki jak być, ekspedientki przyjemne uśmiechnięte, pieczywo Świerze, są warzywa, sałatki, ciasta Polecam ten sklep”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy , bardzo miła obsługa i zawsze chętna do pomocy. Polecam jak najbardziej , ze względu na dobrą lokalizację sklep się cieszy dużym powodzeniem.”
“Wędliny i mięso to tradycyjny smak.”
“Miłe, szybko uwijające się sprzedawczynie. Dobre karmy dla psów i kotów. Polecam.”
“Dobrze zaopatrzone sklepy.atrakcyjne ceny.Miła obsługa!”
“Świetny wybór kawy. Duża ilość asortymentu sprawia, że w każde kolejne zamówienie staje się ciekawsze, zachęca do eksplorowania kawowego świata:) Podział kaw pod kątem sposobu parzenia to absolutne mistrzostwo:) trzymajcie tak dalej!:)”
“Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa serdecznie polecam!”
“Bardzo miła obsługa , nastawiona na klienta. Asortyment w pełni zaopatrzony , na bieżąco są towarowane nowości.;”
“Dobrze zaopatrzona księgarnia, kupiłam książki do Religii, lektury i drobne upominki”
“Super miejsce świetne jedzonko . Świetna lokalizacja”
“Jeśli chodzi o kosmetyki to fajna alternatywa dla Rossmann'a. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, częste promocje, dobre produkty i bardzo miła obsługa w sklepie”
“Sklep z bardzo szerokim asortymentem towarów różnej jakości. Niskie ceny.”
“Dziś nie czuję się oszukany ale wręcz zadowolony. Chociaż mając problem ze słuchem dziś tam będąc w aparacie słuchowym ciekawą rozmowę pod słuchałem. Chodziło o to że ... Ta bułka jest zimna proszę ją podgrzać ja panu parówkę przytrzymam... Może to inaczej było i moja wyobraźnia zrobiła resztę. Ale dla takich chwil warto tam zrobić zakupy. Wesoło jest i takie sytuacje potrafią naprawić humor.... A i uwaga Jeśli ktoś kupuje mało produktów niech się nauczy systemu to ułatwi życie innym”
“Na tak małym "areale" pomieścić tak wiele dobrego -szacun i zawsze jest miła obsługa”
“Bardzo dobra stacja paliw Orlen. Wysokiej jakości paliwo oraz gaz, bardzo miła obsługa, pracownik stacji bez problemu przyjdzie i zatankuję paliwo albo gaz, pomoże przy pompowaniu kół. W środku toalety bardzo czyściutkie. W sklepie czysto i schludnie, bardzo dobra kawa i hot dogi, duży wybór różnego rodzaju kanapek ale też są przepyszne sałatki. Można tutaj zrobić szybkie zakupy podstawowych artykułów spożywczych a także niektórych rzeczy do samochodu. Polecam bardzo tą stacje.”
“Sklep super zaopatrzony, przemiła obsługa, dziewczyny zawsze służą pomocą w odnalezieniu danej rzeczy bądź rozmiaru ☺️”
“Profesjonalne i indywidualne podejście, ekipa z ogromną wiedzą, która zna się na swojej branży, polecam serdecznie!”
“Jedyny Lidl w Świdniku... Trzymają poziom, wszystko się zgadza z gazetkami. Obsługa pomocną, czego chcieć więcej :-)”
“Wszystko wporzadku, bardzo fajna obsługa”
“Sklep zlokalizowany w dobrym miejscu z wieloma miejscami parkingowymi. Polecam ze względu na szerokość asortymentu i dobre promocje.”
“Super sklep, nastawiony na sprzedaż alkoholu, duży wybór. Ratuje gdy nadchodzi piątkowca noc to wódy czas, to jest wódy czas, 100zł bierz jak nie masz to mniej jak więcej to jesteś zamożny. Super obsługa szczególnie kasjerka Wiktoria”
“Szybkie tankowanie lpg. I hejka dalej”
“Konkurencyjne ceny. Dobre promocje. Polecam”
“"U Joli" - polecam :), to taki "nasz" sklep, wszystkiego po trochu w rozsądnej cenie, czynne długo, przemiła obsługa :) noi najważniejsze oprócz Harnasiów można tam kupić PIWO RZEMIEŚLNICZE!!!”
“Bardzo miła obsługa klienta. Krótkie kolejki. Wolne miejsca parkingowe. Polecam.”