Przegląd katalogu
- 491 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 37% Ze zdjęciami
Znaleziono 491 wyników
Przeglądaj piekarnia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 491 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 56,779 opinii i ocen.
“Polecam - sklep z lokalnymi produktami, szczególnie pysznymi krówkami. Duży wybór świeżutkich krówek, w wielu smakach.”
“Świetne miejsce, nie zmienna jakość w przystępnej cenie. Polecam.”
“Zdecydowanie polecam, nie kupię już nigdzie indziej pieczywa :) Przepyszny chleb, chrupiąca skórka i miękki w środku jeszcze następnego dnia! Bułeczki/pączki z pistacją wypełnione prawie po brzegi! Nie zgadzam się z innymi opiniami co do wysokich cen-wcale nie są wygórowane-wystarczy porównać z inną znaną piekarnią/paczkarnia w centrum lublina. Ta sama cena, a jakość fenomenalna:)”
“Kawiarnia super. Miła obsługa, pyszna kawa i desery oraz lokalizacja bardzo wygodna.”
“Mini pączki to jest strzał w 10. Są przepyszne, świeże i duży wybór do skomponowania ich! Polecam.”
“Apartament przerósł nasze oczekiwania,dałabym sto gwiazdek wszystko na najwyższym poziomie z gustem i smakiem ,znakomite śniadanie,pyszne rzemieślnicze piwo, wspaniałe miejsce polecam i pozdrawiam na pewno będę wracać”
“Pyszne ciasta i torty, niejednokrotnie miałam okazję delektować się. Zawsze gdy jestem w okolicy mam coś słodkiego od nich.Super i bardzo polecam.”
“Zamawiałam tort i ciasteczka na urodziny. Wszystko zdalnie dogadałyśmy się idealnie z właścicielką. Doskonale wyczuła klimat mojej imprezy po kilku zdjęciach z pinteresta :) Smaki przepyszne”
“Polecamy. Byliśmy w lipcu w Gruzji więc mamy porównanie. Jedzenie świetne, jak w Gruzji. Obsługa przesympatyczna, rodzinna... jutro wrócimy na chaczapuri po adżarsku...”
“Serdecznie polecamy tę pracownię artystyczną! ❤️ Słodki stół, który przygotowali na nasz ślub, wyglądał przepięknie i zachwycił gości! Słodkości były po prostu przepyszne, świetnej jakości składniki. Tort mango-marakuja to był absolutny strzał w dziesiątkę – lekki, orzeźwiający i pięknie udekorowany. Dziękujemy za wspaniałą oprawę i smak, który zapamiętamy na długo!”
“Przepyszne, świeże kołacze. Dużo dodatków do wyboru. Miła atmosfera i bardzo fajny jesienny klimat. Polecam serdecznie, miejsce warte odwiedzenia.”
“Fajna, przytulna kawiarnia w Białej. Polecam wszystkim czekoladę na gorąco, bardzo dobry był też sernik z chałwą.”
“Z całego serca polecam! Mieliśmy słodki stól i tort w formie monoporcji. Goście byli zachwyceni smakiem i wyglądem. Słodki stół wygladał zjawiskowo, wszystko było smaczne i dopracowane do perfekcji. Tort przerósł nasze oczekiwania nie tylko pod względem wyglądu ale i smaku. Największym uznaniem jest to ze osoby które nie jedzą słodyczy/ tortów zjedli cały kawałek i chcieli dokładki. Dziękujemy i napewno nie raz skorzystamy z usług Sweet Baker !”
“Najlepsze wypieki piekarniczo - cukiernicze. Miałam przyjemność zasmakować się w najlepszej jakości cebularzu oraz w ciasteczkach razowych. Od tamtej pory jestem miłośnikiem wyrobów tej piekarni . Daję 5 gwiazdek a piekarnia zasługuje na 6!!”
“Zamawialiśmy tort na wesele.Nie będę się długo rozwodzić tort był po prostu przepyszny i przepiękny.Nawet osoby które nie przepadają za tortami były zachwycone. Ania i Bartek 26.07.2025”
“Z całego serca polecam! Mieliśmy słodki stól i tort w formie monoporcji. Goście byli zachwyceni smakiem i wyglądem. Słodki stół wygladał zjawiskowo, wszystko było smaczne i dopracowane do perfekcji. Tort przerósł nasze oczekiwania nie tylko pod względem wyglądu ale i smaku. Największym uznaniem jest to ze osoby które nie jedzą słodyczy/ tortów zjedli cały kawałek i chcieli dokładki. Dziękujemy i napewno nie raz skorzystamy z usług Sweet Baker !”
“Świetna restauracja, kucharz - petarda, łącznie przez dwa dni zjedliśmy z ukochaną 4 różne warianty z oferty śniadaniowej, każde danie było pyszne, zbalansowane i dopracowane wizualnie, TOP śniadaniownia nie tylko w Lublinie (często odwiedzamy restauracje w Waw/Ldz, i naprawdę patrząc przekrojowo to jedne z najlepszych śniadań jakie jedliśmy w ostatnich miesiącach) POLECAM!”
“Niepozorny lokal, ale naprawdę pyszna klasyczna pizza - próbowaliśmy z salami oraz drugiej z orzechami włoskimi i obie były świetne - polecam !”
“Nigdy w życiu nie jadłam lepszego tortu. To jest tort, który i pysznie smakuje i przepięknie wygląda. Przy którym aż chce się powiedzieć nasze słynne polskie "Słuchaj Bożenka, dobry, taki nie za słodki i biszkopty takie ładne porosły, ciekawe z ilu jajek" ❤️ Kontakt z cukiernią na najwyższym poziomie. Goście zachwyceni, dziękujemy jeszcze raz!”
“Bogaty wybór pieczywa. Obsługa zawsze TOP brakuje gwiazdek. Polecam.”
“Prężnie rozwijająca się firma posiadająca w asortymencie świetne smakołyki.”
“Jestem stałą klientką-cynamonki zawsze przepyszne, duży wybór smaków, a obsługa wyjątkowo miła. Zdecydowanie polecam!”
“Fajne miejsce z dobrym śniadaniem i pyszną kawą. Zawsze jest jedna pozycja wegańska w menu - szkoda, że tylko jedna. Obsługa super miła i można wziąć ze sobą psa. Minusem jest mało miejsca w środku. W sezonie letnim kusi, żeby na zewnątrz wystawić więcej stolików, bo zdarza się na stolik czekać godzinę.”
“Dobre pieczywo Super obsługa można napić się kawy.”
“Perfekcyjny sklep! Ceny naprawdę dobre, panie obsługujące mega mile i pomocne! Polecam z czystym serduchem! Pozdrawiam”
“Pyszne i piękne słodkości! Trzeba zamawiać więcej, gdyż bardzo szybko znikają ! ;))))”
“Lody pyszne a porcję naprawde spore ! Miła i młoda obsługa ! Polecam.”
“Ciastkarnia Elka to prawdziwy raj dla miłośników słodkości! Wspaniały wystrój, który łączy nowoczesność z przytulnym klimatem, sprawia, że aż chce się tam spędzać czas. Ciasta są po prostu przepyszne – zawsze świeże, delikatne i pełne smaku, aż trudno się zdecydować, które wybrać. Ostatnio zauważyłam, że pracują tam chyba nowe młode ekspedientki, które są przeurocze, niezwykle miłe i ciągle uśmiechnięte. Od razu poprawiają humor i sprawiają, że każda wizyta staje się przyjemnością. Bez wątpienia „Elka” to jedna z najlepszych ciastkarni, w jakich kiedykolwiek byłam. Polecam z całego serca!”
“Ciasta bardzo dobre i świeże. Ciasta zamawiane na wesele bardzo smakowały gościom. Wyroby zostały przywiezione i ustawione w lodówkach przez kierowcę. POLECAM”
“Moim zdaniem to po prostu najlepsza restauracja w Lublinie. Przepyszne jedzenie, ładne wnętrze i świetna obsługa! Składniki są świeże, dania są świetnie skomponowane. Dodatkowo jest też piekarnia z obłędnymi wypiekami. Gorąco polecam!”