Opinie

  1. M ZA ★★★☆☆

    Byliśmy w dwie osoby i zdaliśmy się na Pana z obsługi jeśli chodzi o tort. Otrzymaliśmy dwie kawy bardzo smaczne ,ale tort to nie był, tylko duże ptasie mleczko .Także w naszym przypadku trzeba było wybrać tort a nie zdawać się na obsługę bo nie wszystko jest tortem. Na zdjęciu powyżej ptasie mleczko tort prawdziwy poniżej. Toaleta unisex bardzo duża bez lustra tak żeby nie widzieć czy się pobrudzili ciastkiem. No akurat była kolejka. Można było podzielić toalete ma dwie. Sala ok, fajna. Ładna witryna z ciastkami. Ogólnie ładnie. Polecam , ale radzę samemu wybrać coś z menu.

  2. Monika Magdalena ★★★★★

    Bardzo dobre śniadania serwowane przez cały dzień. Polecam jajecznicę z kurkami, słony talerzyk z pastami, francuskie śniadanie, same pyszności jest w czym wybierać. Parking miejski, płatny i często nie ma gdzie zaparkować. #parzona #śniadanie #lublinmiastoinspiracji

  3. Karol “KB” B. ★★★★☆

    Cztery gwizdki aczkolwiek z minusem. Dzień przed wizytą poprosiliśmy o rezerwację i będąc 5 minut przed czasem stolik był jeszcze zajęty, a fajnie byłoby chociaż te 5-10 minut przed rezerwacja już go przygotować. Do samej jakości potraw nie ma się co przyczepiać - jedzenie, w tym wypadku drugie śniadanie, bardzo dobre, porcje solidne, chociaż nie należą do najtańszych, to zdecydowanie warte polecenia. Sam lokal trochę ciasny, ale nawet z wózkiem z dzieckiem można się zmieścić. Fajnie, że są foteliki do karmienia niemowlaków, ALE w łazience brakuje niestety przewijaka, co też jest trochę nielogiczne. Mydło również nie było uzupełnione. Obsługa ok, czas oczekiwania na dania satysfakcjonujący.

  1. Włodzimierz Rękawek ★★★★★

    Lokal był na trasie między naszym hotelem a starówką i był na tyle fajny, że pojawialiśmy się tam chyba codziennie podczas kilkudniowego urlopu. Omlet hiszpański przepyszny, burger guacamole w sumie też. W ogóle burgery wielkie i sycące - zwykle z żoną braliśmy na pół. Amerykańskie naleśniki z boczkiem, serem i jajkiem też warte spróbowania. A po dniu zwiedzania całkiem przyjemne drinki w rozsądnej cenie. Minus, że przy większym ruchu (czyli np. w weekend w porze śniadaniowej) trzeba dłużej poczekać na jedzenie (w niedzielę ze 45 minut wyszło) - z jednej strony warto, z drugiej - przy napiętym grafiku (np. hotel -> ParZona -> zwiedzanie z przewodnikiem o konkretnej godzinie) to może skomplikować plany.

  2. Łukasz ★★★★☆

    Jedzenie bardzo dobre. Odwiedziłem dwa razy. Ciekawe jest to mimo licznej obsługi zamówienia składa się osobiście przy kasie. Duży ruch, bardzo dużo ludzi. Za pierwszym razem czekaliśmy prawie 40 minut na podanie śniadania. Za drugim razem zakupiliśmy dzbanek herbaty a otrzymaliśmy tylko filiżankę. Ceny niestety dość wysokie, drogie ciasta i kawa. Czy warto? Raz na jakiś czas pewnie tak, są tematy do poprawy.

  3. Kasia Sandach ★★★★☆

    Od dawna planowałam się tam wybrać ale jakoś nie wychodziło aż do dziś. Fajne klimatyczne miejsce. Co do jedzenia to było ok ale tylko ok.Zamówiliśmy jajecznicę oraz A'la Benedict z łososiem. Jajecznica jak najbardziej w porządku delikatna w smaku pieczywo świeże brakowało jedynie masła do niego,natomiast A'la Benedict był bardzo mało doprawiony a sosu holenderskiego praktycznie nie było czuć smaku i niestety przyprawy były konieczne. Na duży plus był smaczny łosoś i było go sporo. Reasumując jeśli chodzi o śniadania daje mocne 4 gwiazdki i zamierzamy wybrać się na pizze gdyż słyszałam i czytałam mnóstwo opinii na jej temat że jest Mega! Pozdrawiam i Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ParZona?

ParZona znajduje się przy Krakowskie Przedmieście 51, 20-076 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ParZona?

Można skontaktować się z ParZona pod numerem +48 813 815 679

Jak można dotrzeć do ParZona?

Do ParZona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements