Przegląd katalogu
- 34 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 34 wyników
Przeglądaj klinika w Lublinie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 34 wyników w Lublinie, Lubelskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 2,842 opinii i ocen.
“Bardzo polecam ten gabinet! Doświadczeni, empatyczni, zaangażowani weterynarze, na których skuteczną pomoc zawsze można liczyć. Dziękuję!”
“Polecam bardzo usługi sempre med. Wszystko na najwyższym poziomie. Zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb. I ulga dla pleców”
“Z całego serca polecam klinikę Optegra .Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Zaczynając od wizyty kwalifikacyjnej do zabiegu wszystko na wysokim poziomie .Dziękuję ślicznie całemu zespołowi a szczególnie dr. Piotrowi Woźniakowi , który uratował moje oczy i sprawił że widzę jaki świat jest piękny i wyraźny ❣️Dziękuję pięknie....”
“Bardzo pozytywne przyjęcie przez ludzi chętnych do pomocy. Super”
“Pani doktor Wieczerzak jako jedyna z psychiatrów,z którymi miałam do czynienia potraktowała mój problem poważnie, zadbała o to by odpowiednio dobrać leki i czuć się naprawdę dobrze a nie tylko lepiej. Dostałam wiele porad o tym,jak mogę sobie pomóc także poza farmakoterapią. Zdarzyło mi się kilka wizyt kontrolnych również u innych lekarzy z placówki i również się nie zawiodłam. Odsyłam tam każdego,kto szuka pomocy w kryzysie .”
“Najlepszy szpital w jakim rodziłam. Lekarze i położne pełne empatii, bardzo pomocne. W tym szpitalu Pani ordynator neonatologii dokonała cudu i uratowała jedno z moich dzieci, z ciąży bliźniaczej który nie miał szans na przeżycie.”
“*kosmetyczne poprawki po 10 dniach. Nie wiem czy czytają te wpisy pracownicy szpitala i oddziału chirurgii, ale jeśli czasem tu zaglądają, to.. dziękuję. Tak po ludzku dziękuję. Leżałem na chirurgii ogólnej. Zanim trafiłem na oddział, to miałem niesamowite szczęście do ludzi w tym szpitalu poczynając od Pań w rejestracji. Absolutnie uwielbiam Panią z sekretariatu chirurgii ogólnej. Naprawdę świetna kobieta, bo sporo mi pomogła, choć wcale nie musiała. Też to był mój pierwszy kontakt z chirurgią (w ogóle szpitalem jako pacjent), a tu dystans został skrócony tak, że nie czułem się przytłoczony tym wszystkim co się dookoła dzieje. Niby tylko zwykłe rozmowy, ale wspominam bardzo miło! Na oddziale super pielęgniarki. Zdaję sobie sprawę z trudu ich pracy i jak się tak leży na oddziale, to widać ile muszą robić. Praca z ludźmi też czasem do łatwych nie należy, a tu jeszcze często ci są w bólu, z różnymi problemami. No i do tego zazwyczaj jeszcze dochodzą bliscy pacjentów. Naprawdę mają dużo na głowie. A przecież to też ludzie, też mają swoje życia, problemy, lepsze i gorsze dni. Ja im jestem wdzięczny. I to samo dotyczy salowych, o nich też nie zapomniałem i naprawdę trzeba docenić ich pracę. Bez tych osób nic by nie działało. Niektóre Panie miały większy dystans inne mniejszy (i absolutnie to rozumiem), ale każda z nich tworzy fajną atmosferę, która sprawia że pobyt w szpitalu jest naprawdę znośny, a czasem nawet wesoły i przyjemny. Jeśli o lekarzy chodzi, to byłem pod opieką Pani chirurg Magdaleny Bącik, i cieszę się że to Ona mnie operowała. Od konsultacji zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pozytywna osoba z dużą wiedzą i umiejętnościami. I nie nie piszę tego z łóżka szpitalnego pod groźbą np nie dostania obiadu. Dzień po operacji wyszedłem do domu i zwyczajnie chciałem podziękować tym wpisem i powiedzieć że doceniam ich pracę. Bo niestety nie miałem możliwości żeby pożegnać się z każdym i osobiście podziękować za pomoc i opiekę.”
“Byłem ostatnio pacjentem w pracowni MRI. Badanie przebiegło szybko i sprawnie. Personel spisał się wzorowo. Szczególnie pan pielęgniarz - pełen profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie. Szczerze polecam to miejsce.”
“Cudowna opieka, wspaniałe , zaangażowane pielęgniarki z cudownym podejściem do dziecka. Często zaglądają do pacjentów. Opieka lekarska na najwyższym poziomie.☺️”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Pani Karolina na recepcji do rany przyłóż. Pan doktor Łobacz mega specjalista. Polecam bardzo”
“Nowoczesny i dobrze wyposażony budynek”
“Najlepszy w całym wojewódźtwie.Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 (USK4) w Lublinie jest dużą, wielospecjalistyczną placówką, uznawaną za ważny ośrodek leczniczy w regionie, będącą bazą dla Uniwersytetu Medycznego, co zapewnia dostęp do dobrych specjalistów i nowoczesnej medycyny; ogólne opinie często podkreślają jego znaczenie i zakres usług, ale szczegółowe recenzje dotyczące konkretnych oddziałów czy lekarzy mogą być różne, więc warto szukać opinii na forach pacjenckich.”
“Zdecydowane 5 gwiazdek, wszyscy bardzo mili, profesjonalni, a kolejki nie są długie, naprawde nie mam na co się poskarżyć”
“Dla mnie bardzo dobry szpital. Mile pielęgniarki lekarze i ogólnie niby czasem można długo przeczekać ale te osoby czyli lekarzy i lekarki ja miałem byli bardzo fajni i mili oraz ostrzegali przed rużnymi rzeczami. Niby nie byłem długo ale dla mnie the best”
“Bardzo polecam, pierwszy poród siłami natury, profesjonalny zespół, czułam się bardzo zaopiekowana. Szczególnie dziękuję Panu doktorowi Jarosławowi Krzyżanowskiemu (o ile nie przekręciłam nazwiska), Paniom położnym i sanitariuszkom za cierpliwość i opiekę ❤️”
“Wczoraj trafiliśmy z mężem na SOR z podejrzeniem zawału serca ❤️. Byłam przerażona i zapłakana . Dzięki wspaniałej Pani doktor Alicja Majewskiej Zwolskiej ,która okazała tyle ciepła i wsparcia przeżyłam te trudne godziny . Dziękujemy bardzo ❤️”
“Pani doktor to wspaniała, ciepła i profesjonalna osoba. Widać, że naprawdę zależy jej na zwierzętach – nie traktuje pacjentów “taśmowo” (szybko odbębnić i następny), tylko z pełną troską i empatią. To jedna z nielicznych weterynarzy, która jeśli widzi, że pies jest zestresowany, nie każe go na siłę stawiać na stół, tylko sama się schyla, by np. pobrać krew czy przeprowadzić badanie i “gimnastykuje” się przy trudniejszych pacjentach, a przy tym pozostaje spokojna i serdeczna. Dla mnie – ogromny szacunek za takie podejście. Czuć doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie. Bardzo polecam ten gabinet, zarówno zwierzak, jak i opiekun są tu w dobrych rękach!”
“Bardzo polecam Panią Dokotr ! Super delikatna , miła i profesjonalna !”
“Tanio i profesionalnie. Uratowano mi psa kiedy inni weterynarze kazali uśpić”
“Polecam dr Dagmarę Krawczyk. Od 16 lat ma pod opieką stomatologiczną moją rodzinkę. Profesjonalna, konkretna, sympatyczna - lekarz z powołania.”
“Fachowa Pomoc od Pani Dr. Agaty Miernickiej - bardzo dobrze zrozumiała problem i bardzo dobrze dobrała i przepisała leki. Jak najbardziej polecam wizytę u tej Pani Dr. Skierowała mnie na terapię która niezbyt mi pomogła fakt nie wiedziała przecież mogła - ale i tak daję 5/5 bo dobrze dobrane leki i fachowa pomoc. Pozdrawiam.”
“Doktor Maciej Skałecki, super. Godny polecenia.”
“Pełen profesjonalizm. Przyjechałem z bolącą 8 do wyrwania. Nawet nie wiedziałem kiedy było po sprawie. POLECAM”
“Polecam panią Katarzynę Wolską-Gawron.Miła ,kompetentna bardzo mi pomogła.”
“Bardzo miły i fachowy personel. Dobra baza zabiegów fizykalnych i kinezyterapii. Polecam”
“Sporo negatywów, ja byłem dziś z córką i wszystko jak najbardziej w porządku. Przed nami jedna osoba, szybkie przyjęci, diagnoza, recepta i do domu.”