Przegląd katalogu
- 18 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 18 wyników
Przeglądaj hospital w Lublinie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 18 wyników w Lublinie, Lubelskie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 2,501 opinii i ocen.
“Najlepszy odział internistyczny, pani Elżbietka nie pozwala wyjść z oddziału.”
“Najlepszy szpital w jakim rodziłam. Lekarze i położne pełne empatii, bardzo pomocne. W tym szpitalu Pani ordynator neonatologii dokonała cudu i uratowała jedno z moich dzieci, z ciąży bliźniaczej który nie miał szans na przeżycie.”
“*kosmetyczne poprawki po 10 dniach. Nie wiem czy czytają te wpisy pracownicy szpitala i oddziału chirurgii, ale jeśli czasem tu zaglądają, to.. dziękuję. Tak po ludzku dziękuję. Leżałem na chirurgii ogólnej. Zanim trafiłem na oddział, to miałem niesamowite szczęście do ludzi w tym szpitalu poczynając od Pań w rejestracji. Absolutnie uwielbiam Panią z sekretariatu chirurgii ogólnej. Naprawdę świetna kobieta, bo sporo mi pomogła, choć wcale nie musiała. Też to był mój pierwszy kontakt z chirurgią (w ogóle szpitalem jako pacjent), a tu dystans został skrócony tak, że nie czułem się przytłoczony tym wszystkim co się dookoła dzieje. Niby tylko zwykłe rozmowy, ale wspominam bardzo miło! Na oddziale super pielęgniarki. Zdaję sobie sprawę z trudu ich pracy i jak się tak leży na oddziale, to widać ile muszą robić. Praca z ludźmi też czasem do łatwych nie należy, a tu jeszcze często ci są w bólu, z różnymi problemami. No i do tego zazwyczaj jeszcze dochodzą bliscy pacjentów. Naprawdę mają dużo na głowie. A przecież to też ludzie, też mają swoje życia, problemy, lepsze i gorsze dni. Ja im jestem wdzięczny. I to samo dotyczy salowych, o nich też nie zapomniałem i naprawdę trzeba docenić ich pracę. Bez tych osób nic by nie działało. Niektóre Panie miały większy dystans inne mniejszy (i absolutnie to rozumiem), ale każda z nich tworzy fajną atmosferę, która sprawia że pobyt w szpitalu jest naprawdę znośny, a czasem nawet wesoły i przyjemny. Jeśli o lekarzy chodzi, to byłem pod opieką Pani chirurg Magdaleny Bącik, i cieszę się że to Ona mnie operowała. Od konsultacji zrobiła na mnie dobre wrażenie. Pozytywna osoba z dużą wiedzą i umiejętnościami. I nie nie piszę tego z łóżka szpitalnego pod groźbą np nie dostania obiadu. Dzień po operacji wyszedłem do domu i zwyczajnie chciałem podziękować tym wpisem i powiedzieć że doceniam ich pracę. Bo niestety nie miałem możliwości żeby pożegnać się z każdym i osobiście podziękować za pomoc i opiekę.”
“Byłem ostatnio pacjentem w pracowni MRI. Badanie przebiegło szybko i sprawnie. Personel spisał się wzorowo. Szczególnie pan pielęgniarz - pełen profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie. Szczerze polecam to miejsce.”
“Cudowna opieka, wspaniałe , zaangażowane pielęgniarki z cudownym podejściem do dziecka. Często zaglądają do pacjentów. Opieka lekarska na najwyższym poziomie.☺️”
“Ten szpital to najlepszy szpital w jakim bylam. A konkretnie mówie o oddziale chirurgi szczękowo-twarzowej. Byłam tam przez 5 dni.Pięlegniarki były przemiłe. Nie było nawet jednej która mnie zignorowała nie odpowiedziała na moje pytanie. A konkretnie mówie o pięlęgniarkach: Giulia Zaniewski, Agata Jakowiecka i Pani anestazjolog chyba miała na imię Paulina była przy mojej operacji 10 września 2025r około godziny 08:00 a reszty pielęgniarek nie znam imion. Także pielęgniarki serdecznie pozdrawiam.”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Pani Karolina na recepcji do rany przyłóż. Pan doktor Łobacz mega specjalista. Polecam bardzo”
“Najlepszy w całym wojewódźtwie.Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 (USK4) w Lublinie jest dużą, wielospecjalistyczną placówką, uznawaną za ważny ośrodek leczniczy w regionie, będącą bazą dla Uniwersytetu Medycznego, co zapewnia dostęp do dobrych specjalistów i nowoczesnej medycyny; ogólne opinie często podkreślają jego znaczenie i zakres usług, ale szczegółowe recenzje dotyczące konkretnych oddziałów czy lekarzy mogą być różne, więc warto szukać opinii na forach pacjenckich.”
“Dla mnie bardzo dobry szpital. Mile pielęgniarki lekarze i ogólnie niby czasem można długo przeczekać ale te osoby czyli lekarzy i lekarki ja miałem byli bardzo fajni i mili oraz ostrzegali przed rużnymi rzeczami. Niby nie byłem długo ale dla mnie the best”
“Byłam na SOR-ze z bardzo silnym bólem brzucha i jestem zadowolona z udzielonej mi pomocy. Personel okazał się przemiły, pomocny i niezwykle troskliwy. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję za profesjonalną opiekę i życzliwe podejście. Polecam !”
“Profesjonalny i przemiły personel! Pomocy na SOR udzielono mi bardzo szybko i sprawnie w nocy 27 stycznia z piątku na sobotę. Dziękuję bardzo:)”
“Niedawno przeszedłem laserową korekcję wzroku w tej klinice i jestem niezwykle zadowolony z efektów. Cały proces, od konsultacji po sam zabieg, był przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Personel był uprzejmy i kompetentny, a lekarz szczegółowo wyjaśnił mi wszystkie etapy procedury i odpowiedział na moje pytania. Sam zabieg był szybki i bezbolesny, a efekty przerosły moje oczekiwania – teraz widzę doskonale bez okularów”
“Bardzo dobrze przeprowadzone badania , Polecam”
“Bardzo miły i fachowy personel. Dobra baza zabiegów fizykalnych i kinezyterapii. Polecam”