Przegląd katalogu
- 510 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 60% Ze zdjęciami
Znaleziono 510 wyników
Przeglądaj florist w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 510 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 15,941 opinii i ocen.
“Bardzo polecam. Pani Małgosia zawsze doradzi, kwiaty są piękne.”
“Super kontakt piękny bukiet wykonany expresowo i dostarczony. Wszystko załatwione przez telefon. Jestem bardzo zadowolony.”
“Najlepsza kwiaciarnia w Puławach od lat”
“Wspaniała współpraca. Super jakość! Polecam”
“Bardzo polecam. Bukiet ślubny i wianek przerosły moje oczekiwania. przepiękne :)”
“Wysoka jakość usług. Dobrej jakości kwiaty. Piękne bukiety. Miła obsługa.”
“Przepiękne kwiaty i dekoracje ślubie, profesjonalna i przemiła obsługa, serdecznie polecam!”
“Sympatyczna obsługa Pani wlascicielki i bardzo pomocni ludzie. Wybór asortymentu też spory, ceny nie są wygórowane.”
“Kwiaty długo trzymały się w wazonie. Polecam”
“Sprzątanie i przystrojenie grobu. Solidnie , z zaangażowaniem i bez żadnych problemów. Szczerze polecam”
“Warto odwiedzić chociażby ze względu na stado papużek falistych.”
“Znakomita obsługa i torwar najwyższej jakości. Kupuje od lat i za każdym razem jestem zadowolony z zakupów. Panie są przemiłe i doradzą w każdym, nawet najmniejszym aspekcie. Ceny adekwatne do jakości towaru. Polecam z czystym sumieniem.”
“Ochłonęłam trochę po ostatnich wydarzeniach i mogę wreszcie napisać. Kwiaty piękne. Ceny najniższe w mieście. Wcześniej zgłoszone zamówienia są wykonane z należytą starannością, zgodnie z życzeniem klienta. Nie dziwię się irytacji skoro ktoś przychodzi chwilę przed, np: pogrzebem i oczekuje zrobienia wiązanki lub wymaga rzucenia wszystkiego, bo potrzeba własna jest ważniejsza. Mało kto bierze pod uwagę, że jest to biznes jednoosobowy. Wyjazd na giełdę w środku nocy, często kilka razy w tygodniu, robienie bukietów, wiązanek, obsługa klienta... Najlepsze są telefony po 21:00. Wystarczy odrobina zrozumienia i sprawa jest dużo prostsza. Każdy z nas ma swoje granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej.”
“Pani Amanda widać, ze uwielbia swoją prace, kompetentna osoba na właściwym miejscu…polecam.”
“Bardzo miła pani pomocna, raczej najlepsza kwiaciarnia w Dęblinie, sam punkt tez jest dość przyjemnie wyszykowany.”