Przegląd katalogu
- 224 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 224 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 224 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 149,357 opinii i ocen.
“Zacznę od pozytywów bo będzie ich sporo, obsługa bardzo miła i kulturalna, sama pizza 60cm w bardzo dobrej cenie, smaczna, sosik czonkowy bardzo dobry. Temat spóźnionej dostawy 1h 40min zamiast deklarowanego 1h15min ignoruje na fakt że zamawialiśmy 2 dnia świąt gdzie wiele miejsc było zamknięte. Na skarcenie zasługuje tylko trochę za mała ilość składników jak na powierzchnie ciasta, ale 5 gwiazdek zostawiam na zachętę ( na pewno nie zasługuje na 1 gwiazdkę jak dają tutaj niektorzy) pizzy bliżej do Polsko wschodniej wariacji pizzy niż do włoskiej ale mimo wszystko smaczna. Zdjęcie tego czego już nie zmieściliśmy :D”
“Zwykle byłem zadowolony z zamawianego jedzenia. Do ubiegłej soboty - Hot&Spicy Strips to bezmięsne coś w grubej, spalonej panierce. Dodatkowo, mimo zaakceptowanego kodu rabatowego -10zł zapłaciłem za zamówienie tak, jakby żadnego kodu nie było (inne kwoty na kfc.pl oraz systemie płatnośc i payu). Edit: kolejne zamówienie jak zwykle ekstra. I do tego dobry rabat!”
“Jestem przejazdem, natomiast jedzenie rewelacyjne. Stołuje się już drugi dzień na wynos, pozdrowienia dla bardzo sympatycznej Pani zbierającej zamówienia. Cena w stosunku do jakości oraz ilości super. Polecam dania z wołowiną, petarda !”
“Jestem pod wrażeniem, naprawdę dobra pizza, czuć że to świeża bazylia. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia całości tak szybko się rozeszła, brzegi chrupiące, bardzo lubię taką pizzę:)”
“Nie próbowałem tej pizzy po remoncie, ale wszyscy ci narzekający w komentarzach nie wiedzą, albo już nie pamiętają tej starej pizzy z farszem o rozmiarze cebularza która dla mnie i dla mojego pokolenia była pierwszym zetknięciem z wyrobami pizzopodobnymi. Produkt tego lokalu nie jest zamiennikiem pizzy, jest naszym lokalnym manifestem kulinarnym i kijem w szprychy globalizacji spod znaku perfekcyjnych produktów żywieniowych. Niech żyje pizza firmowa z farszem z kurczaka!”
“Bardzo smaczna pizza. Idealne ciasto oraz bardzo dobre składniki. Przemiła obsługa.”
“Zamówiłem jak się okazało najdroższą pizze z menu morski raj z krewetkami za 41zł 32cm i calzone piekielne za 28zł. Pizza smaczna, calzone smaczniejsze. Jedyne zastrzeżenie mogę mieć do calzone, zawsze mi się wydawało, że podstawą tego dania jest sos pomidorowy i ser, tutaj troszkę tego brakowało, ale ogólnie udała się kolacja.”
“Jak dla mnie było dobre jedzenie i tanie”
“Bardzo polecam, przepyszne jedzenie i przemiła obsługa Aleksandra, Agnieszka, Piotr 5/5 gwiazdek nic dodać nic ująć”
“Bardzo dobre jedzenie. Pizza naprawdę bardzo smaczna na dobrym cieście z dobrej jakości składnikami. Kapsalon trochę mi zajeżdżał spalenizną chociaż nie było w nim nic przypalonego (może z pieca?) generalnie miejsce bardzo ciekawe ale w bardzo średniej lokalizacji. Nadrabia wystrojem i żarełkiem. Warto odwiedzić ☺️”
“Witam. W Domino's Pizza zamawiałem często i zawsze mi smakowało. Miałem jednak dużą przerwę. Postanowiłem znowu zamówić pizzę. Wybrałem pół na pół w rozmiarze XXL na grubym cieście. Na pierwszej połowie była pizza o nazwie American Grilled Chicken, a na drugiej Extravaganzza. Zacznę od tego, że dostawa jak zawsze bardzo szybka (mniej niż 30 min). Pizza mega smaczna, fajne ciasto (lubię tą Waszą podsypkę), dużo sera i świeże składniki. Zamówiłem 3 sosy Mango Habanero, które według mnie są mistrzostwem świata. Fajnie że wreszcie, są w dużych kubeczkach, a nie w malutkich jak były kiedyś. Chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy do poprawy, mianowicie składniki powinny być równomiernie rozłożone na całości pizzy, gdyż na niektórych kawałkach było ich zbyt dużo, a na innych praktycznie ich nie było. Druga rzecz to pizza American Grilled Chicken powinna być polana sosem BBQ, a nie była. Jeśli chodzi o cenę to tanio nie jest. Mimo wszystko polecam serdecznie pizzę Domino's. Pozdrawiam.”
“Nie sugerowałbym się złymi opiniami. Trafiłem do lokalu przypadkiem. Bardzo miła obsługa, cena przystępna, porcja w sam raz a przede wszystkim smacznie. Idealne miejsce na szybkie zaspokojenie głodu.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Mili pracownicy, szybka dostawa. Gorąco polecam, szczególnie pizze i burgery!”
“Smaczne jak zawsze Ruskie wyśmienite wątróbka również chociaż tym razem surówki było skromnie mniej jak było zazwyczaj zamawiane przez pyszne.pl”
“Chyba ze 30lat to działa i trzym poziom. Zamawiam ostatnio kanapki z gyrosem, ktore są w firmowej bułce i przypominają to co było dawniej.”
“Dostawa w 30 minut od zamówienia (piątek wieczór). Burgery całkiem niezłe a frytki naprawdę super. Bardzo chętnie zamówię ponownie. Miła obsługa”
“Polecam, dobre kruche ciasto, dostarczone ciepłe mimo 7 km odległości. Napewno jeszcze kiedyś zamówię.”
“Najlepsza pizza w klubie w piwnicy o 2 w nocy jaka jadlam, serio”
“Pizza ? Zawsze pyszna . Jednakże dzisiaj zostawić jak bym mogła to zostawiła bym 10 gwiazdek nie tylko za pyszną pizzę,ale za obsługę . Pani Dorota - człowiek anioł . Spadła mi z nieba kiedy inne pizzerie z okolicy odmówiły pomocy. Pizze były przepyszne a dzieciaki zadowolone . Pozdrawiam Ja i dzieci ze Szkoły w Rybczewicach .☺️”
“Zwykle jadam na miejscu i nie mam żadnych zarzutów, pizza zawsze ciepła i pyszna. Papierowe talerzyki i drewniane sztućce nie stanowią większego problemu patrząc na to, że jednak jest to sieciówka. Obsługa zawsze miła i chętnie aplikują zniżkę studencka :))”
“Bardzo dobrze jedzenie, duża ilość naprawdę godne polecenia bar ma nowego stałego klienta . Wielki + w dostawie warzywa i krewetki były zapakowane osobno w pazłotko aby dotarły ciepłe”
“Wyjątkowe miejsce! Jedząc tutaj czuliśmy się jak we Włoszech - ale nie jak w restauracji pod turystów, tylko jak w prawdziwym włoskim domu. Jedzenie przepyszne, super domowy klimat, na luzie, bez zbędnego nadęcia. Serdecznie polecam!”
“Spoko pizza w przystępnej cenie (korzystałem z promocji: pizza do kwadratu). Czas dostawy 1h 20 minut (10 minut szybciej niż zadeklarowany przez obsługę). Oba placki przyjechały ciepłe. Polecam!”
“Wlasnie zjedliśmy pizze stamtad. Swieże skladniki, ciasto lekko puszyste, bardzo smaczne. Czas oczekiwania mial byc 25 minut, lecz dostalismy jedzenie o połowę szybciej. Lokal skromny, aczkolwiek moją uwagę zwróciły panujące tam czystość i porządek (przynajmniej te 20 minut temu). Bardzo miła obsługa, widać że się starają. Generalnie porządna osiedlowa pizzeria, 5 gwiazdek lekko naciągane, bo pizzy brakuje delikatnie charakteru (przyprawy w ciescie czy nieco wiecej w sosie powinny wystarczyc) i lokal wydaje sie delikatnie pustawy (skromny wystrój). Ale z tego co wiem to dopiero zaczynaja, generalnie polecam!”
“Bardzo dobre danie z baraniny-porcja ogromna! Na każdym stole są po 3 różne sosy gratis-można doprawić do oporu! Wielki plus za to! Ładny lokal wewnątrz”