Duża porcja Spaghetti Carbonara. Polecam tym, którzy lubią makarony. Było naprawdę pyszne.
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Hryszko ★★★★★
-
Adrianna Zdunek ★★★★★
Bardzo smaczna pizza. Idealne ciasto oraz bardzo dobre składniki. Przemiła obsługa.
-
Wojtek Olszta ★☆☆☆☆
Jak można zepsuć pomidorowa? Czy w tej restauracji ktoś ma smak? Pomidorowa słodka, bez soli i pieprzu. Spaghetti czymś doprawione co dawało gorzki posmak. Ceny za zamówione dania wysokie nie współmierne do jakości i smaku. Brak słów.
-
Alicja Dąbrowska ★☆☆☆☆
Najgorsza pizza w Lublinie. Brzuch boli po zjedzeniu. Zapach pizzy utrzymywał się dłuższy czas po wyjściu z lokalu.
-
Dominika Butryn ★★☆☆☆
Pizza z rukolą i sosem czosnkowym bez rukoli i sosu czosnkowego ? Serio ? Przynajmniej rosół zjadliwy.
-
Weronika Dudzik ★☆☆☆☆
Ekstremalnie tłusty makaron bez smaku. Pizza słona. Niejadalne.
-
Natalia Saba ★★☆☆☆
Jak dotąd byłam zadowolona z obsługi, pizza smaczna i dostawy na czas. Dzisiaj się zawiodłam, ponieważ pyszne.pl nie działało postanowiłam zamówić pizze przez telefon. Pani na początku bardzo miła powiedziała, że do 1,5 godziny pizza powinna być. Ok, to nie jest jakiś demon szybkości w dostawie, ale rozumiem że jest niedziela i nikomu się nie chce gotować. Po dwóch godzinach kiedy dostawy nadal nie było zadzwoniłam zapytać co z moim zamówieniem. Pani, która odebrała telefon zamiast spokojnie wytłumaczyć, że jest dużo zamówień zaczęła krzyczeć na mnie przez telefon, że "powiedziała że około 1,5 godziny" i jaki ja widzę w tym problem, bo przecież zamówienie już wyjechało. Ja naprawdę wszystko rozumiem, i ilość zamówień i może mało dostawców. Ale bycie chamskim przez telefon za to, że chcialam zapytać o coś za co zapłacę? Tego nie rozumiem. Lubiłam tam zamawiac, bo jedzenie jest naprawdę smaczne, ale muszę pomyśleć czy warto wspierać kogoś kto klienta ma daleko gdzieś. Pizza smaczna, chociaż trochę przypalona...
-
Patrycja Zając ★★☆☆☆
Początkowo byłam zachwycona pizzą w tym miejscu , fajnie latem posiedzieć w klimatycznym ogródku lokalu lecz przy ostatnich zamówieniach zniechęciłam się do tego lokalu. Dwa razy z rzędu dostałam spaloną pizzę. Rozumiem, że może się zdarzyć raz na jakiś czas taka sytuacja, niestety restauracja straciła w moich oczach. I jak kiedyś poleciłabym ją każdemu, tak teraz odradzam.
-
Rafi Rafa ★★★☆☆
3 gwiazdki z powodu przedstawionego na zdjęciach + godzinnego opóźnienia, które jestem w stanie zrozumieć - wieczór sobotni. Ostatnie dwa zamówienia ze znacznym posmakiem węgla. Pozostaje jeszcze raz zamówić i ostatecznie wydać werdykt, co zamieszczę w aktualizacji komentarza. Wcześniej była to jedna z najlepszych pizzeri w Lublinie, którą z ręką na sercu każdemu bym polecił.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Pizzeria Lubelnia?
Restauracja Pizzeria Lubelnia znajduje się przy Lipowa 3, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Pizzeria Lubelnia?
Można skontaktować się z Restauracja Pizzeria Lubelnia pod numerem +48 817 437 994
Jak można dotrzeć do Restauracja Pizzeria Lubelnia?
Do Restauracja Pizzeria Lubelnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku