Przegląd katalogu
- 224 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 97% Ze zdjęciami
Znaleziono 224 wyników
Przeglądaj dostawa sushi w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 224 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 149,357 opinii i ocen.
“Przejeżdżałem przez Bełżyce, byłem głodny, chciałem zjeść solidnego kebaba w picie. Takiego otrzymałem, mięso dobre, sałatka świeża, sos w porządku. Proporcje idealne, pita odpowiednio przypieczona. Na dodatek miła obsługa. Jeśli będę w pobliżu ponownie, chętnię znowu tam wstąpię.”
“Miłe klimatyczne miejsce dobra obsługa. Smaczna herbata z ciastkiem.”
“Bardzo dobrze zapiekanki i kebaby”
“Odwiedziłem dzisiaj ten lokal i byłem mile zaskoczony. Placki pyszne i sycące, ceny niewygórowane, miła atmosfera w środku oraz przede wszystkim dobre wrażenie zrobiła na nas kelnerka Magda, która profesjonalnie nas obsłużyła oraz opowiedziała o daniach i doradziła w wyborze. Polecam!”
“Pizza Latino z Dali, jeżeli chodzi o dobór składników i ich jakość wypada bardzo dobrze. Jest ich sporo, ale nie na tyle, że pod nimi ciasto się załamuje, co jest na plus. Ciasto średniej grubości, nie jest glutem i nie jest spalone, jednakże zdarzyło się pare razy, że było lekko przesolone. Dodatkowe sosy, sporej objętości, czosnkowy dobry, wyczuwalny czosnek lekko piekący w język. Dowóz ekspresowy, często się zdarza, że dostawa jest o wiele szybciej, niż deklarowany czas dostawy. Serdecznie polecam, jedna z lepszych pizzerii na Dziesiątej.”
“Niestety zgodnie z wcześniejszą informacją dostawca nie miał wydać reszty. Pizza przyjechała zimna oraz ilość składników na niej to jest jakaś pomyłka . Ciasto niestety było tak miękkie i ciągliwe jak guma orbit . Kiedyś było lepiej lecz dziś wiem że już nigdy więcej tutaj nie zamówię . Zawiodłem się PS: po rozmowie z szefem zmieniam na 5 gwiazdek ponieważ zaproponował mi pizze gratis oraz przeprosił. I wiadomo jak to bywa w Sylwestra po prostu może mieli ruch ? Nie wiem :) Wiem że Szef jest bardzo spoko i podchodzi do klienta profesjonalnie . Pewnie skorzystam kiedyś z promocji .Życzę aby co nie co poprawić bo kiedyś to było to pamiętam :) Jak pizza to była tylko wytwórnia na Jutrzenki ^^”
“Pizza przepyszna , wziąłem Mafioso na białym sosie ziołowym , naprawdę dobra pizza , Córeczka poprosiła o swoją ulubioną Hawajską , miejsce niepozorne ,spokojne ,szczerze polecam!”
“Znam ten lokal od dawna I próbowałam naprawdę wiele pozycji z menu.Pizza jak zawsze pyszna,burgery tak samo a placki Palce lizać. I bez względu czy zamówienie było na dowóz czy na miejscu w lokalu jakość jak zawsze perfekcyjna a to rzadkość wśród lokali ktore istnieją od wielu lat by trzymać cały czas taki sam Wysoki poziom!! Polecam Serdecznie!!”
“Zapragnąłem spróbować tego niekonwencjonalnego fast fooda gdzie serwowane są dania rybne, podczas wizyty okazało się, że jest dostęp do aplikacji mobilnej w której można uzywać kuponów, a następnie tylko zapłacić, zamówione zostało danie obiadowe z rybą z mintaja, wrap serowy oraz cynamonka. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia było to zaledwie 6 minut, więc na plus. Danie obiadowe: surówka z kiszonej kapusty nie była dobra i wiele do życzenia zostawia fakt jej świeżości, frytki były naprawdę okey, frytki typowe, które są serwowane z reguły do zestawów w burgerowni, frytki okruszone w lekkiej panierce, chrupkie oraz smaczne (to właśnie najlepszy aspekt całości zamówienia), sama ryba też nie była zła, w daniach rybnych wiele zależy od świeżości samej ryby, tutaj w stosunku co do ceny była zadowalająca, czy taki sam rezultat uzyskalibyśmy w domu? Zostawiam to i przemilczę - ogólnie, nie jest źle. Jeśli chodzi o zamówioną tortillę serową to samo ciasto z tortilli to ciasto to typowy gniot mączny, tortilla przytłaczała wszystkie składniki, nie było to nic przyjemnego. Jeśli chodzi o cynamokę, nic szczególnego, nic trasznego. Ogólnie na przyszłość jeśli miałbym wybór zamówić tutaj lub zamówić o konkurencji, raczej poszedłbym w tą drugą stronę, jednakże w sytuacji, gdzie byłbym w Sopocie i miałbym zapłacić za rybę 100zł, to pewnie, że wybrałbym NF, tyle nie zniechęcam, ani nie polecam może być 5/10.Pozdrawiam”
“Bardzo dobre domowe jedzenie . Pierogi jak u babci. Rosół z robionym makaronem, kotlet na pół talerza .”
“Lokal bardzo przyjemny, obsługa na wysokim poziomie, a pizza niczym niebo w przysłowiowej gębie. Chętnie przyjdę drugi raz ♥️”
“Pani właścicielka w sama wigilie dowiozła pyszne jedzenie do mojej mamy która leżała w szpitalu z dala od domu. Przemiła i cudowna osoba! Bardzo dziękuje :) Ps. Mamie wszystko bardzo smakowało :)”
“Bardzo dobra pizza ,dobrze wypieczona ciasto w sam raz. panuozo bardzo dobre ,tak jak pizza. Na pewno jeszcze tam wrócę”
“Na szyldzie jest napisane „Najlepsza Pizza w Kazimierzu”. Jak najbardziej tak jest. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsza pizza jaką jadłam. Chrupiące ciasto, pyszne składniki. Klimatyczny balkonik i Cicha ładna sala. Bardzo miła obsługa. Świerze kwiaty na stołach Polecam każdemu”
“Pizza mega :) składniki dobrej jakości, pizza przyjechała cieplutka, nieprzypalona :) Zyskaliście nowego klienta :)”
“Pizza salami prawie 50 dych za 42 cm.Kilka sztuk salami,sera prawie brak.50 % powierzchni bez dodatków.A nie sos pomidorowy był.Syf totalny i drwina z klijentów.”
“Witam. Dawno nie jadłem w Telepizzy, więc postanowiłem odwiedzić to miejsce. Kiedyś często zamawiałem dostawę do domu, badź pracy jednak mój lokal został zamknięty. Jedyny, który został nie dowozi na mój adres. W lokalu jest fajny klimat, czysto, dużo miejsca, miła obsługa. Zamówiłem pizzę o nazwie Carbonara w skład, której wchodziły takie składniki jak: sos śmietanowy jako baza, boczek, cebula, pieczarki. Wybrałem rozmiar XXL 38cm. Odnośnie rozmiarów pizzy w T-Pizza to jest ich dużo, bo aż 5 i są następujące: mała 21cm, średnia 28cm, duża 33cm, XXL 38cm oraz Max 46cm. Moim zdaniem nie potrzebne są takie widełki, jeśli chodzi o rozmiar, gdzie można by było zrobić 3 rozmiary np. małą 21cm, duża 33xm i Max 46cm. Do wyboru mamy ciasto grubości tradycyjne, bądź cienkie. Ja wybrałem ciasto o tradycyjnej grubości. Pizza zawsze mi smakowała w tej pizzerii, tym razem było tak samo. Fajne i smaczne ciasto, ale mogło by być trochę grubsze, jednak to nie minus. Świeże składniki, których było trochę mało jak za taką cenę. Sera było sporo i zajmował całą pizzę łącznie z brzegami. Zamówiłem dwa sosy o pojemności 50ml, jest jeszcze pojemność 100ml. Sos czosnkowy bardzo mi smakował, jednak mógłby być bardziej gęsty, gdyż podczas jedzenia ściekał z pizzy. Sos pomidorowy jednak nie smakował mi, miałem wrażenie jakby to był koncentrat pomidorowy rozwodniony wodą. W lokalu jest możliwość zakupienia alkoholu. Chciałem jeszcze zwrócić uwagę, że kiedyś Telepizza miała fajne gotowe kompozycje pizz, a w tej chwili praktycznie w każdej pizzy jest składnik kebab. Zdaję sobie sprawę, że podczas składania zamówienia można usunąć jakiś składnik, albo stworzyć własną kompozycję. Jednak ja osobiście lubię przeczytać menu i coś wybrać, bez konieczności wprowadzenia zmian. Odnośnie cen to uważam, że jest dosyć drogo, jak na takie dziwne rozmiary pizz. Ogólnie polecam to miejsce, mimo wysokich cen, czasem warto wrócić i zjeść coś co smakuje.”
“Pizza bardzo dobra, świetne składniki. Ciasto mogłoby być mniej przypalone ;) Dostawa w kwadrans a dostawca to złoty człowiek. Pozdrawiam z parkingu”
“O ile kebab się bardzo popsuł tak po pizzy jestem w wielkim szoku i śmiało mogę napisać, że jest to najlepsza pizza jaką w życiu jadłem. Bardzo fajnie czuć składniki z miękkim, wręcz puszystym ciastem, które jest tak dobrze upieczone, że można jeść nawet na sucho. Co do dostawy - przewidywany czas był wyliczone na ~ godzinę, jednak na pizzę czekałem niecałe pół godziny. Po pierwszym razie z pizzą z 500 stopni jestem pewny, że udam się spróbować jej również w lokalu.”
“Rewelacyjne miejsce na lubelskiej starówce :) przepyszne jedzenie w bardzo przystępnych cenach, fantastyczny klimat, cicho, spokojnie, nawet przy pełnym obłożeniu sali. Kelner zasługuje na co najmniej 10 gwiazdek! :) Obsługa na najwyższym poziomie :)”
“Bardzo sie poprawili z ciastem :) i te smaczne brzegi”
“Zawsze, kiedy jesteśmy w Lublinie, odwiedzamy Sotto i denti. Pizza bardzo dobra i sycąca. Rewelacyjne sosy. W okresie zimowym pyszny grzaniec z miodem. Polecam.”
“Załączyłbym zdjęcie tego przepysznego placka, ale po raz kolejny pizza zniknęła szybciej niż przyszła! A dziś to wyjątkowy wyczyn, bo w rekordowym czasie 25 minut przyjechał Pan Dostawca :) Nigdy nie żałują składników, zawsze ciepła, a co najważniejsze: czy to kurczak czy salami - najwyższej jakości i genialnie doprawione! Polecam bardzo, zdecydowanie top3 w Lublinie :)”
“Zamówiliśmy pizzę Vegetariana ze "Smart Pizza" z dostawą do domu. Muszę przyznać, że wszystko poszło bardzo sprawnie - pizza dotarła do nas naprawdę szybko. Przechodząc do smaku: nie mam się do czego przyczepić. Pizza była po prostu smaczna, składniki świeże, a ciasto w porządku. W jednym, małym miejscu była może nieco przypalona na rancie, ale było to na tyle nieznaczne, że w ogóle nie wpłynęło na pozytywny odbiór całości. Solidna, dobra pozycja. Śmiało mogę polecić to miejsce.”
“pizza serowo cebulowa - niezatapialny klasyk.”
“Fajne miejsce, super klimat, pyszna pizza w stylu włoskim i aranccini, polecam”
“Pyszne, świeże jedzenie , zamówiliśmy żeberka i szarpaną wieprzowinę, pyszne. Bardzo miła Pani kelnerka! Polecam”
“Przepyszna pizza! Odwiedziłam lokal wraz z przyjaciółką, by zjeść coś dobrego i nie zawiodłyśmy się❤️ Zamówiłyśmy dużą pizzę z opcją składników pół na pół, ciasto było genialne a w połączeniu ze świeżymi składnikami - niebo w gębie! Lokalizacja lokalu równie korzystna a atmosferę tego miejsca dopełnia super personel, w szczególności pan Marcin☺️ Na pewno jeszcze tu zawitam, polecam!”
“Pizzeria Napoleońska...pamiętam jeszcze jak mieli swój drugi lokal na Niepodległości z malutkim miejscem gdzie można było zjeść na miejscu. Pizza była zawsze dobra i mieli dobre promocje. Po wielu latach odwiedzam czasami lokal na Czechowie przy Harnasie i dalej jest ok.”