Opinie

  1. Julka ★★★★★

    Dwa razy miałam już okazję spróbować pizzę z tego lokalu i jestem mile zaskoczona, pierwszym razem z dostawą i drugim z odbiorem osobistym, wszystko było okej, pizza smaczna. Będę zamawiać częściej ☺️

  2. Igor Brzozowski ★☆☆☆☆

    Pizza zamówiona z tej restauracji przez wolt- dostawa bez problemu, byli w wyznaczonym czasie. Pizza nie była zbyt smaczna, sos pomidorowy na pizzy był ostry, a czosnkowy bardzo majonezowy. Najgorsze jest jednak to że 20 minut po zjedzeniu tego ja wylądowałem z ekstremalnym rozwolnieniem na toalecie, a mój chłopak nad miska wymiotując. Podsumowując- nie polecam, smak pizzy nie jest warty tego cierpienia

  3. Keep Distance ★☆☆☆☆

    Niejasno opisane zasady promocji. W promocjach wskazane były pizze których dotyczy zniżka 2 w cenie 1. Nie było żadnej informacji, że należy dodać obie pizze oddzielnie, więc założyłem że przy zamówieniu pizzy z kategorii promocyjnej, promocja aktywuje się. Niestety dostałem jedną pizzę. Infolinia ani restauracja nie były chętne do pomocy.

  1. Jacek Szostak ★★★★☆

    Pizza bardzo okej Czasy dostawy rewelacja Promocje bardzo korzystne Jestem stałym klientem lokalu na Ametystowej 1 i miałbym małą prośbę, by zwrócić uwagę na krojenie pizzy. Bardzo często zdarza się ze pizza jest "niedocięta" i kawałki po prostu trzeba rozrywać przy czym sie rozpada co lekko irytuje. Owszem mam nóż w domu mogę sobie ją pokroić- ale jak juz kroicie to krójcie do konca prosze :) pozdrawiam!

  2. Pablo Mol ★★★★★

    Witam. W Domino's Pizza zamawiałem często i zawsze mi smakowało. Miałem jednak dużą przerwę. Postanowiłem znowu zamówić pizzę. Wybrałem pół na pół w rozmiarze XXL na grubym cieście. Na pierwszej połowie była  pizza o nazwie American Grilled Chicken, a na drugiej Extravaganzza. Zacznę od tego, że dostawa jak zawsze bardzo szybka (mniej niż 30 min). Pizza mega smaczna, fajne ciasto (lubię tą Waszą podsypkę), dużo sera i świeże składniki. Zamówiłem 3 sosy Mango Habanero, które według mnie są mistrzostwem świata. Fajnie że wreszcie, są w dużych kubeczkach, a nie w malutkich jak były kiedyś. Chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy do poprawy, mianowicie składniki powinny być równomiernie rozłożone na całości pizzy, gdyż na niektórych kawałkach było ich zbyt dużo, a na innych praktycznie ich nie było. Druga rzecz to pizza American Grilled Chicken powinna być polana sosem BBQ, a nie była. Jeśli chodzi o cenę to tanio nie jest. Mimo wszystko polecam serdecznie pizzę Domino's. Pozdrawiam.

  3. Paulina Gawron ★★★★★

    Nie wiem skąd tak negatywne opinie - nie od dziś wiadomo, że Domino's to sieciówka. Rozmiary pizzy mają podane na stronie, nie rozumiem też kto kupuje tam pizzę zwyczajnie, bez promocji, a później płacz, że pizza za 70zł, a taka malutka. Nigdy, przenigdy nie zapłaciłam tam za pizzę XXL (!!!), na GRUBYM cieście (!!!) więcej, niż 30zł. Pepperoni to mój lubiony klasyk. Dużo sera, mięska, przypraw - jest słona i zawsze cieplutka. Zazwyczaj biorę z odbiorem osobistym, bo z dostawą się nie opłaca, a w samym lokalu nie ma miejsc do siedzenia, to tylko lada, gdzie można zamówić, zapłacić i odebrać pizzę. Jedyny minus to to, że wycofali serowe brzegi - były naprawdę pyszne, z dodatkiem ziół. Ogólnie, jeśli ktoś ma ochotę na pizzę w stylu amerykańskim, a nie włoskim, bez jakichś cudów wianków, a po prostu smaczne ciasto z serem i mięskiem - według mnie warto. Wydaje mi się, że ostatnio ciut pogorszyła się w smaku na przestrzeni ostatnich 3 lat, jednak może być to subiektywna opinia wywołana chorobą, którą miałam, kiedy ostatni raz tam jadłam. XXL na grubym cieście spokojnie wystarczy na 2 dorosłe osoby, nie jemy mało, a ledwo mieścimy całą (często zostawiamy kawałek lub dwa na następny dzień). Przy promocjach naprawdę wychodzi to bardzo okej cenowo. No i może dodatkowy minusik za brak DARMOWYCH sosów - za każdy trzeba dopłacać.

  1. Zuzanna Tofil ★★☆☆☆

    Zamówienie było przez pyszne pl. Pierwsza rzecz, - ja jestem wymagającym klientem. Była dołączona notatka do zamówienia, żeby ktoś narysował kotka na pudełku. Niestety rysunku nie było. Dodatkowo pizza była zamówiona z dodatkowym serem pleśniowym, którego na pizzy też nie znalazłam. Pizza była niepokrojona, a to była dla nas kolejna istotna rzeczy, ponieważ na uczelni sztućców nie mamy :) W smaku była dobra, ale przez to że jedynym sposobem na zjedzenie jej było urywanie jej palcami i ubrudzenie się więcej z tego wściekłości niż przyjemności. Najgorzej wydane 60 zł.

  2. Filip Bryła ★☆☆☆☆

    Pizza za 64,98 o rozmiarze XXL (37cm) to rozmiar na pizze średnią ewentualnie dużą w niektórych przypadkach. Kupić pizze za prawie 70zl i nie najeść się w dwie osoby nie będąc umierającymi z głodu to rozbój w biały dzień. Życzę dużo samoświadomości i uczciwości, rozumiem że jest kryzys ekonomiczny ale to nie jest usprawiedliwienie do takiego jakże niemoralnego działania. Dać 4 stawki godzinowe pracownikom i się nie najeść. (3 prawdopodobnie po odjeciu kosztu skaldnikow i innych kosztów.) Nie polecam i póki uczciwości nie będzie będę dyskredytował firmę. Choć pizza była bardzo smaczna. Pozdrawiam i życzę dobrych zmian w podejściu do człowieka i biznesu. Żeby było śmieszniej to przy wyborze rozmiaru nie jest podana informacja ile cm średnicy ma dany rozmiar. Jeśli to był XXL to chyba w rozmiarze dla liliputów i karłów. Oszustwo - fu, jak wam nie wstyd. Oczywiście słowa te kieruję do osób decyzyjnych w strategiach i wyborach działań firmy. - Nie jest ok, nie aprobuje.

  3. pioppptrek1 ★★☆☆☆

    Pizza XXL jest mała jak na ten rozmiar. Niektóre pizzerie pod tą nazwą oferują pizze nawet 50 cm a tu jest to jedynie 35 cm. Za tą cenę jest to tragedia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domino's Pizza?

Domino's Pizza znajduje się przy Ametystowa 1, Czuby, 20-577 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domino's Pizza?

Można skontaktować się z Domino's Pizza pod numerem +48 222 101 010

Jak można dotrzeć do Domino's Pizza?

Do Domino's Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements