Opinie

  1. Pablo Mol ★☆☆☆☆

    Witam. Zawsze obawiałem się zamawiać pizzę z Wytwórni Pizzy, gdyż wiedziałem, że jest tam do wyboru tylko cienkie ciasto, które w opiniach wypadało słabo. Jednak postanowiłem zamówić pierwszy raz i sam ocenić. Wybrałem pizzę w rozmiarze 42 cm o nazwie Postrach Wampirów w skład, której wchodziły następujące składniki: salami, cebula, pieczarki i czosnek. Pizza, którą otrzymałem na pierwszy rzut oka wyglądała ładnie co widać na załączonym zdjęciu. Salami było dużo, jednak uważam, że składników warzywnych powinno być trochę więcej, tym bardziej że ich koszt nie jest duży. Ja nie wymagam żeby pizza w dostawie przyjeżdżała do klienta gorąca, jakby była prosto wyciągniętą z pieca, jednak moja była zimna. Sera było również mało, a samo ciasto jak potwierdzają inne opinie było twarde, że momentami bolała mnie szczęka od gryzienia. Jednak byłem bardzo głodny, więc zjadłem wszystko, nawet twarde brzegi. Sosy mi smakowały, zarówno czosnkowy, który miał w sobie fajny posmak jak i pomidorowy, który był bardzo gęsty, jednak brakowało mi trochę w nim słodkości. Myślę, że gdyby tak popracować nad ciastem to pizza smakowała by lepiej, nawet mimo serwowania jej na cienkim cieście. Przykro mi bardzo, ale nie polecam.

  2. Palto Brat ★☆☆☆☆

    Czy tak powinna wyglądać pizza sos pomidorowy, ser mozzarella, cebula biała, kurczak + dodatkowy ser ? Spalona i zimna :(

  3. Piotr Woźniak ★★☆☆☆

    Pierwsze nasze zamówienie w tej pizzerii. Pizza generalnie smaczna. Przyjechała przed czasem, więc spoko. Wygląd pizzy spoko (jak na zdjęciach). Smak również bardzo dobry, bez zarzutu. Jedyny problem to ciasto. Ciasto twarde, bardzo gumowate. Generalnie to nas szczęki bolały od jego gryzienia. Albo stare ciasto, albo ciasto bez drożdży oszczędnościowo - nie wiem. My raczej nie wrócimy

  1. Joanna Wójcik-Błaszczuk ★★☆☆☆

    Nauczona doświadczeniem, że wytwornia podaje fajna pizze, zamówiłam pizzę 7 lutego. Dostawa szybka. Ale... Pizza dramat. Ciasto gumowez żeby bolą. Placek cienki jak papier, miejscami dziurawy, że składniki wypadały. Składniki bardzo słabej jakości. Cena dość wysoka. A oszczędności nawet na mące... Ps. Komentarz po kilku dniach bo nie śledzę na bieżąco opinii w google. A reklamacje faktycznie mogłam wydzwonić od razu jednak priorytetem było nakarmienie głodnej młodzieży.

  2. Damian T ★☆☆☆☆

    Najgorsza pizza jaką jadlem. Rozumiem, ze jest sylwester duzo macie zamowien czekalem cierpliwie mimo 1,5 godz opóźnienia, ale dwie pizze za 100zł, a mnie bola zęby od jedzenia tej gumy pizza bardzo sucha twardy spód, sucha bez sosu i znikoma ilosc sera. Lepiej zjesc guseppe za 10 zł niż jedna pizza 50 zł. Jestem rozczarowany

  3. Zielona Goraczka ★★★★★

    Niestety zgodnie z wcześniejszą informacją dostawca nie miał wydać reszty. Pizza przyjechała zimna oraz ilość składników na niej to jest jakaś pomyłka . Ciasto niestety było tak miękkie i ciągliwe jak guma orbit . Kiedyś było lepiej lecz dziś wiem że już nigdy więcej tutaj nie zamówię . Zawiodłem się PS: po rozmowie z szefem zmieniam na 5 gwiazdek ponieważ zaproponował mi pizze gratis oraz przeprosił. I wiadomo jak to bywa w Sylwestra po prostu może mieli ruch ? Nie wiem :) Wiem że Szef jest bardzo spoko i podchodzi do klienta profesjonalnie . Pewnie skorzystam kiedyś z promocji .Życzę aby co nie co poprawić bo kiedyś to było to pamiętam :) Jak pizza to była tylko wytwórnia na Jutrzenki ^^

  1. Jarosław Ciecierski ★★☆☆☆

    Pizzę w tej pizzerii zamawiałem od kilku dobrych lat. Kiedyś było szybko (mieszkam raczej nie daleko), dużo i smacznie. Ostatni razem jak zamawiałem pizzę, sera tyle co nic, sos jakiś dziwnie ostry, z jednej strony przypalona z drugiej gumowa, składników też biednie. Jakbym miał liczyć ilość salami to bym raczej obstawiał w okolicy 10 sztuk na dużą pizzę. Wraz z wzrostem cen, powinna też wzrastać jakość(mowa o czasach przed inflacyjnych). Tutaj jest zupełnie odwrotnie. Szkoda, że to tak teraz wygląda, bo pizza była kiedyś super i dbali o klienta. Teraz jest tragedia. 2 gwiazdki tylko ze względu na sentyment. Nie powrócę już nigdy z zamówieniem.

  2. Damian Frankiewicz ★★☆☆☆

    Najbardziej przepłacona pizza w moim życiu. Po przejechaniu 700km i wejściu na nocleg w delegacji chciałem sobie zrobić dobrze i zamówić naprawdę kozacką pizzę. Nazwa sugerowała że faktycznie będzie to wyjątkowe, ale nazwa powinna brzmieć: Po prostu pizza. Zwykły średniak, z średniej jakości (a w mojej prywatnej skali bardzo lichej) produktami. U siebie mam pizzerie gdzieś jest tanio i smacznie chociaż też jakościowo nie ma rewelacji. Ale za pizzę (większą niż tutaj) z sosem i dowozem płacę 36zl. Za taką cenę człowiek nie oczekuję szału. Ale ty zapłaciłem 62zl za coś co jest poniżej tego poziomu. Jedzenie nie jest tragiczne ale przynajmniej o połowę za drogie.

  3. Aleksander Adamczewski ★★★★☆

    Całkiem przyzwoita pizza. Zamówiłem 2 pizze: Cebullanka Plebejska> Kurczak & Co. Czas oczekiwania ok.50 min. Jedna pizza na końcówkach lekko przypalona. Wiadomo jadałem lepsze. Ale można spróbować.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wytwórnia Pizzy?

Wytwórnia Pizzy znajduje się przy Jutrzenki 2, Czuby, 20-538 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wytwórnia Pizzy?

Można skontaktować się z Wytwórnia Pizzy pod numerem +48 814 652 828

Jak można dotrzeć do Wytwórnia Pizzy?

Do Wytwórnia Pizzy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements