Opinie

  1. Katarzyna Gołąb ★☆☆☆☆

    Kupiłem dzisiaj kebab w tej budzie mięso śmierdzące w całym samochodzie czuć stare mięso nie polecam

  2. MALINA23244 Miro ★☆☆☆☆

    Zamówione 2 pizze,jedna z szynką,druga wiejska.ta 1 to szynkę widziała tylko w nazwie Druga jak nazwa wskazuje,wiejska.kiełbasa była ale Śląska,z zaściany,z biedronki a boczku zero.za to dużo ser.to był pierwszy i ostatni raz kiedy tam co kolwiek zamówię.nie polecam

  3. Legenda ★★★☆☆

    Zamawiam tam często kebaby, są one duże i wypchane po brzegi. Jest smacznie, kurczak jest w porządku, sos mieszany naprawdę dobry, wkładka warzywna również na plus. Jedyny i poważny problem tego miejsca to dostawy, często zdarza się, że zamówienie nie przychodzi na czas. Zdarzały się nawet sytuację, że kebab nie przyszedł nawet po trzydziestu minutach od ustalonej godziny.

  1. Sławek Sławomir ★☆☆☆☆

    Mięsa w kebabie dużo to fakt. Sos bez smaku,jakby ktoś poprostu wody wlał. Surówki prawie,że nic. Ogólnie kebab bez smaku. Nie polecam.

  2. Rafal Wolowski ★☆☆☆☆

    Nie pierwszy raz surowa... Tragedia.... Dobrze że moja córka pierwsza się nie dorwała.... Szpital by był gwarantowany ! Bleeee

  3. Dominika Lebioda ★★★★☆

    Przyjemna pizza w super cenie. 4 osoby najedzone za 75zł. Krótki czas oczekiwania

  1. Anna Winiarska ★☆☆☆☆

    Zamówione stripsy z kurczaka wyglądały po prostu żałośnie. Trzy małe i bardzo twarde kawałki z kurczaka, frytki i sos czosnkowy, a wszystko to za 19 zł. Dla porównania u konkurencji za 20 zł można kupić 10 sztuk naprawdę dobrych nuggetsów z frytkami i sosem czosnkowym. Nie polecam Pubu 17. Jedno z najgorszych miejsc, gdzie można zjeść w Bełżycach.

  2. rauhvin ★★★★★

    Przejeżdżałem przez Bełżyce, byłem głodny, chciałem zjeść solidnego kebaba w picie. Takiego otrzymałem, mięso dobre, sałatka świeża, sos w porządku. Proporcje idealne, pita odpowiednio przypieczona. Na dodatek miła obsługa. Jeśli będę w pobliżu ponownie, chętnię znowu tam wstąpię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub 17 Pizza & Kebab?

Pub 17 Pizza & Kebab znajduje się przy Fabryczna 6, 24-200 Bełżyce, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pub 17 Pizza & Kebab?

Można skontaktować się z Pub 17 Pizza & Kebab pod numerem +48 667 904 403

Jak można dotrzeć do Pub 17 Pizza & Kebab?

Do Pub 17 Pizza & Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements