Przegląd katalogu
- 164 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 164 wyników
Przeglądaj coffee house w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 164 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 73,915 opinii i ocen.
“Pieczywo bardzo dobre, świeże i dobre mięso”
“Duży czysty i pełen asortymentu sklep. Zakupy tam to przyjemność.”
“Pani ola mimo plakietki „uczę się” świetnie sobie radzi. Super sklep”
“Polowa osob wystawiajacych negatywne opinie mam wrazenie ma jakies problemy ze soba, piszecie tu skargi dotyczace calkowicie innego lokalu w plazie - crazy bubble. Co do MAGIC bubble to wszystko super, moje ulubione w Lublinie ;))”
“Pan Jarek Stelmach super gość polecam sklep Zamojska 37”
“Sklep fajny duży wybór produktów Świerże pieczywo ekspedientki mile duży wybór mięsny chodziłem do tego sklepu codziennie i serdecznie polecam”
“Bardzo lubię ten sklep bo ma ciekawy i atrakcyjny asortyment. Dużo gospodarstwa domowego w przystępnej cenie. Wszystko w sklepie jest dobre i świeże. Mięso i wędlina bardzo smaczne i zawsze świeże. Personel bardzo miły i pomocny. Polecam”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Miłe dziewczyny - nie uciekają przed klientem gdy szuka produktu ;). Świeże warzywka i dobre ceny na alko. Obecnie w promocji winko z Hiszpanii -Quinta. POLECAM ! Warto zajrzeć - inny asortyment niż w dyskoncie. 5*”
“Bardzo polecam ten sklep pieczywo zawsze świeże, cieplutkie no i pięknie wyłożone, spory wybór owoców, Pani Jola zawsze uprzejma, chętnie doradzi, uśmiechnięta aż miło się robi zakupy. Drobna uwaga lub prośba o zwiększenie rozmaitości pieczywa. .”
“Szeroki asortyment i szybka obsługa. Dobrze ze są kasy samoobsługowe. Zgodnie ze standardami sieci. Niestety dziś się zawiodłem. Promocja na cole. Przy kasie brak. Pani sprawdza na półce- Oj promocja do wczoraj ale nikt nie zdjął kartki z info....”
“Sklep jest dobrze zaopatrzony miła obsługa. Najbardziej doskonałe są podziały ekspedietek na poszczególne działy sprzedaży różnych asortymentow. Mimo to współpraca pracowniczek jest bardzo skoordynowana.Wszystkie sobie nawzajem pomagają.Najbardziej ulubionymi według klientów są ekspedientki Panie : Joasia, Julitka, Jola , obie Panie Magdalenki , Bożenka, Anetka , Agnieszka, Pani kierownik Andżelika i w ogóle cały personel.Sklep prowadzony jest bardzo czysto. Na regałach towar poukładany jest bardzo ładnie. Ceny detaliczne każdego z asortymentów są widoczne. Produkty są świeże i nie przekraczają terminu ważności. Sklep posiada własny parking samochodowy , jak również podjazd na wózki dla niepełnosprawnych.jak do tej pory opinia mieszkancow i klientów korzystajacych z zakupów tego sklepu jest dobra. Sklep pod względem umiejscowiona jest dobrze usytuowany , także ma wszelkie predyspozycje utrzymania sie na dłuższy okres czasu. Na zakończenie mojej recenzji przypominam, że Delikatesy Centrum znajdują sie w Lublinie w dzielnicy Zemborzyce przy ul Kreznickiej 163 naprzeciwko Restauracji Tymonka. Wszystkim zainteresowanym zakupami w tej placówce szczerze polecam ten sklep, tym bardziej ze znajdziecie tu Państwo bardzo miłą i sympatyczną obsługę. Na marginesie dodam że w sklepie mieści sie punkt Totalizatora sportowego w którym wszystkim życzę szczęścia i wysokiej wygranej.Dzisiaj dnia 17 lipca 2023 nic się z poprzedniej recenzji nie zmieniło. Doszły nowe ekspedientki, wśród których jest młoda utalentowana Pani Ola , bardzo miła i uprzejma.”
“Bardzo miła obsługa, zawsze gotowi do pomocy. Polecam osobom chcącym zrobić zakupy w miłej atmosferze.”
“Bardzo miła obsługa, sklep ,,starego typu", jeszcze nie zmienili wystroju, łatwo się w nim odnaleźć.”
“Chciałabym podziękować za tak życzliwą oraz pomocną obsługę w sklepie. Mama robiąc zakupy zerwała z nadgarstka złota bransoletke(kupowała różne produkty-nie była w stanie określić w którym miejscu ja zerwała) Zorientowała się o jej braku parę godzin później. Mama zupełnie pozbawiona nadziei zadzwonila do biura obsługi klienta z prośbą o sprawdzenie czy owa bransoletka się nie znalazła. Byłyśmy przekonane że się nie znajdzie. Aczkolwiek na drugi dzień Pani manager przekazała mamie informację że bransoletkę udało się odnaleźć i mama może się po nią zgłosić. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić na tak uczciwe oraz chętne do pomocy osoby. Niezwykle dziękujemy, oby jak najwięcej takich osób jak ten zespół.”
“Biedronka dobrze usytuowana. Parking bardzo duży. Obsługa na sklepie lata jak szalona, ale widocznie tyle pracy mają. Pomimo tego pani przerwała pracę,aby mi pomóc znaleźć produkt,który potrzebowałem. Generalnie nie ma do czego się przyczepić.”
“Piekarnia znajduje sie przy ulicy, więc trzeba uważać przy wyjeżdżaniu a przy wjeżdżaniu trzeba mieć farta zeby bylo miejsce do zaparkowania. Pani bardzo sympatyczna bardzo pomocna uprzejma uśmiechnięta. Niezmiennie pyszne świeże pieczywo.”
“Fenomenalny sklep, duży wybór, produkty są świeże, a obsługa jest bardzo miła. Wspaniałe przedsięwzięcie.”
“Miałam okazję robić zakupy dużych sprzętów w tym sklepie dwa razy i za każdym razem byłam obsługiwana przez Pana Darka, ewidentnie jest Pan fachowcem który wytłumaczył nam każdy szczegół oraz profesjonalnie doradził. Świetna obsługa ❤️”
“Super miejsce, świetne zaopatrzenie”
“Dobre zaopatrzenie. Świeżo po remoncie, nowy wystrój.”
“Czysto fajnie, dobre bułeczki z cynamonem. Czasami mają dobre promocje.”
“Sklep na codzienne zakupy z miłą obsługą i parkingiem przed sklepem na pojazd większych gabarytów.”
“Mały sklepik ale w wyposażeniem nadrabia, szybka i uśmiechnięta obsługa”
“Biedronka ktora znam i lubie. Moze i ciasno jest w alejkach ale co z tego? Pracownicy bardzo sympatyczni. A dziś jeden pan którego zapytalam o ciastka poszedl i znalazl je dla mnie bez problemu na magazynie. Nie zbyl mnie slowami "przykro mi, w takim razie nie ma skoro ich nie widac na półce. " tylko był pomocny. Bardzo mnie to ucieszylo.”
“Super miejsce, miła obsługa, bardzo dobre herbaty i jeszcze lepsze kawy. Polecam!”
“Profesjonalna pomoc w kwestiach doradnictwa”
“Herbaty bardzo pyszne, duży wybór ;) obsługa przemiła, przyjemnie robić tu zakupy :)”