Zdarza się kupić już psujące się mięso, zmielone już wcześniej i czekające na nie świadomego klienta. Poprosiłem o mięso z łopatki wieprzowej mielone z myślą że zjem je na kolację. Zakupy robiłem wieczorem i pół godziny później gdy otworzyłem mięso aby je usmażyć od razu poczułem nie przyjemny zapach. Usmażyłem mięso i spróbowałem żeby potwierdzić swoje podejrzenia że mięso jest już nie świeże i niestety miałem rację. Rano bardzo tego żałowałem że spróbowałem tego mięsa bo przez klika godzin bolał mnie brzuch i było mi nie dobrze. Więc polecam pytać z kiedy jest mięso bo można się zaskoczyć i to nie pozytywnie. Mięso gdy jest już popsute jest będzie już popsute nie zmieni to że się je wcześniej zmieli.
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Dąbrowski ★☆☆☆☆
-
Robert Żochowski ★★★★☆
Po ręką i niezmiennie te same choć widzę że przeszły pod opiekę jakiej grupy .Polski sklep oraz obsługa więc dawajmy pracę naszym obywatelom.
-
Marcin Sudołowicz ★★★★★
Bardzo miła obsługa dobre zaopatrzenie duży plus otwarte w każdą niedzielę od 11ej.
-
Maciek Cuch ★★★☆☆
Sklep jak z późnych lat 90. Mały i zagracony. Asortyment jak w każdym osiedlowym. Jedyne co go ratuje to browar lany z beczki w butelki
-
Magdalena Szozda ★★★☆☆
Zaopatrzenie ok ale bardzo ciasno w uliczkach, ciężko wjechać np. wózkiem, obsługa bardzo zajęta niekoniecznie klientem, jeśli tam wrócę to raczej z musu
-
Agnieszka Dudek ★☆☆☆☆
Od 3 lat nie spotkałam ani jednej ekspedientki, która chociaż odpowie na „dzień dobry”, nie mówiąc już o szczycie kultury jakim byłoby powiedzenie np. „Dziękuję”. Każda obsługuje z wielką laską, od niechcenia, jak za karę. Czy warunkiem koniecznym do zatrudnienia na tym stanowisku jest brak kultury i arogancja?? Co ciekawe inne podejście ekspedientki maja do miejscowych pijaczków, z którymi chyba się przyjaźnią, bo nawet się uśmiechną i wdają się w rozmowy. Ceny oczywiście zawyżone, ale można się tego spodziewać po osiedlowym sklepie z długimi godzinami otwarcia. Braku kultury nie można się było spodziewać.
-
Katarzyna Majewska Łagod ★★★★★
Bardzo lubię ten sklep bo ma ciekawy i atrakcyjny asortyment. Dużo gospodarstwa domowego w przystępnej cenie. Wszystko w sklepie jest dobre i świeże. Mięso i wędlina bardzo smaczne i zawsze świeże. Personel bardzo miły i pomocny. Polecam
-
Jolanta B ★☆☆☆☆
Oszustwo! Towar przeceniony z powodu upływającego terminu ważności policzono w zasadniczej cenie. Twaróg o wadze 0,5 kg z naklejką 1,18 kg i za tę wagę policzono należność! Zalecam uważną analizę otrzymanego paragonu. Z pewnością sklep będzie przedmiotem kontroli Państwowej Inspekcji Handlowej oraz Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Chorten?
Delikatesy Chorten znajduje się przy Księdza Jerzego Popiełuszki 28, 20-400 Lublin, Lubelskie, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Chorten?
Do Delikatesy Chorten można dotrzeć, korzystając z poniższego linku