Przegląd katalogu
- 256 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 256 wyników
Przeglądaj spotkania przyjaciół w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 256 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 197,846 opinii i ocen.
“Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi, troszkę oddalone od głównej ulicy, więc nie ma problemu, żeby ktoś mi zaglądał przez okno. Oprócz tego ceny są bardziej niż atrakcyjne. Zaskoczeniem dla mnie była transmisja meczów i to nawet 1 ligi. Bardzo na +. Myślę, że jeszcze nie jeden raz tam zawitam.”
“Klawe miejsce dla dzieciaków. Przedszkolaki mogą się wyszaleć do woli. Dobre miejsce na zorganizowanie np. urodzin. Jest monitoring każdego pomieszczenia żeby rodzice przy kawce mogli posiedzieć a nie biegać za dziećmi, wszystko obserwując na monitorze.”
“Dzięki za fajną zabawę :) Z perspektywy rodzica: Dobra kawa, dobre łakocie, przyjemna atmosfera, fajna obsługa, łazienka dostosowana dla dzieci (nawet jest mini umywalka;)) i 4 dostępne miejsca parkingowe dedykowane dla bawialni. Z perspektywy dziecka: bawialnia raczej dla dzieciaków do 3 roku życia. Zjeżdżania, dwie huśtawki, domek, zabawki rozwojowe i sensoryczne. Wszystko czyste i zadbane a przekąski dostosowane dla maluszków. Po sąsiedzku jest też fajna restauracja :)”
“Świetne miejsce do odwiedzenia przy okazji spaceru po Lasku Wolskim, czy wycieczce do ZOO. Duży wybór kawy, ciast, zimnych napojów i lodów. Na zewnątrz duży tata z miejscami siedzącymi wśród pięknej zieleni. Miła obsługa, wspaniała relaksująca atmosfera. Zdecydowanie warto odwiedzić.”
“ulubione miejsce, wspaniałe wino i oliwa. Świetne przekąski. Właściciel organizuje degustacje. To świetny pomysł na wieczór przy winie i pysznym jedzeniu. Pięknie opowiada o winie.”
“Super miejsce! Na pewno kultowe przy DK79. Jedzenie pyszne! Klimat bombowy, a obsługa na 4 gwiazdki, ale Generalskie! Dziękujemy Panie Sierżancie za miłą pogawędkę i od teraz będziemy z żoną do Pana zajeżdżać za każdym razem, jak będziemy w pobliżu.”
“Konkretna, energiczna specjalistka od rzeczy zwykłych i niezwykłych. Idealne połączenie dobrego rzemieślnika i artysty :) Nie proponuje rzeczy niemożliwych, nie namawia na kosztowne zabiegi. Bez problemu dzieli się z klientem swoją wiedzą, podpowiada jak dbać o włosy w domu. Ja jestem akurat tą bardziej "zwykłą" klientką, nie szaleję z cięciem czy kolorem. Ale widziałam efekty pracy p. Eli z tego drugiego "brzegu" i były wow! Od kilku lat doskonale ścina moje włosy, ostatnio zdecydowałm się na ich rozjaśnienie i jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco!”
“Początkowo, gdy usłyszałam że na rejsie będzie 150 osób w dodatku 90% Anglików byłam przerażona, natomiast bawiłyśmy się świetnie. Drinki nie były oszczędne mimo, że nielimitowane. Nie było problemu z dostaniem się do baru. Fajna muzyka, dobrze rozplanowana przestrzeń. Fotobudka jest dużym plusem tego miejsca. Pomimo dużej ilości osób było wystarczająco miejsca do tańczenia. Ps. Podziękowania dla Hani za dbanie o dobry nastrój.”
“Urokliwe kino studyjne, gdzie można przy herbacie obejrzeć film. Fajne miejsce. Dla mnie, przy 163 cm wzrostu troche za wysoko ekran. Ale ogolnie wszystko w porządku.”
“Będąc na wycieczce rowerowej wzdłuż Wisły można odbić 2min i wpaść do niepozornej, przydrożnej miejscówki. Na miejscu duży parking, stojaki na rowery, ogródek. W środku dużo miejsca, czytelne menu. Zamówiliśmy hotdogi, zapiekankę i kebaba. Wszystkie pozycje były smaczne, odpowiednio duże w stosunku do ceny. Hotdog z dobrą wkładką mięsną, nie jest to tania parówka. Fajna kompozycja sałatki, cebulki prażonej, boczku. Jedynie problem stwarzał sos - czosnkowy zbyt leisty a ostry zbyt ostry. Takze sos mieszany - uwaga, bo może pogryźć ostrością. Zapiekanka ma fajny farsz pieczarkowy, dobrze doprawiony. Chrupnąć też potrafiła. Ale to tyle co mogę o niej powiedzieć, bo wziąłem sos mieszany+ czy coś takiego z dodatkowym ostrym sosem. O ile zazwyczaj ostrość mi nie jest straszna, tak tutaj czułem się jakbym dostał liścia ze słynnej caroliny reaper zupełnie bez ostrzeżenia. I za to jest jedna gwiazdka mniej ocenie obsługi. Ostrzegajcie! Kebab duży, wypchany po brzegi. W środku kapusznikow i mięso dobrej jakosci. Fajnie przyprawiony kurczak. Tylko tortilla miała vibe marketówki, dość słabej jakości. Ogólnie oceniamy pozytywnie, fajny stosunek ceny do jakości i porcji. Z pewnością wrócimy :)”
“Gdyby to było możliwe, przyznałabym 10 gwiazdek! Restauracja Artesse oferuje wspaniałą i niesamowitą podróż kulinarną przez krainę smaków, zapachów i pięknych gastronomicznych kompozycji. Wieczór pełen treści wypełnionych historią niesamowitych kobiet i doskonałych aranżacji smakowych. Personel bardzo kompetentny i uprzejmy. Dania sporządzone że składników najwyższej jakości, pięknie podane. Czas spędzony w Artesse pozostanie na długo w pamięci - ciekawie zaprezentowana historia kobiet istotnych dla Krakowa oraz szefa kuchni! Zdecydowanie polecam!!!!”
“Las Weges to fantastyczne, ciepłe i przytulne miejsce. Obsługa jest przemiła. Bywamy tutaj często zamawiając czasem na miejscu, czasem na wynos i nieważne kto jest na zmianie - zawsze są to uśmiechnięci i pomocni ludzie. Jedzenie jest bardzo smaczne, propozycje lunchowe codziennie są inne i za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę! Zdecydowanie to miejsce to must have dla każdego kto ceni sobie smaczną kuchnię roślinną.”
“Przedostatnie przedstawienie w starym roku. Duzo dobrego humoru. Fantastyczni aktorzy. Poczęstunek i lampka szampana.”
“Miejsce bardzo ładnie zagospodarowane po fabryce wódki. Otoczenie nowoczesnych brył wieżowców stwarza niepowtarzalny klimat.Roślinnosc uzupełnia całość i nadaje klimat.Polecam kawiarnie Bloom,pyszną herbatę i dobre ciasto z marchwi.Atmosfera znakomita i ciekawy wystrój. Na toaletę w podziemiach radzę uważać bo ja idąc z powrotem zabłądziłam.”
“Pizzatopia w Krakowie to strzał w dziesiątkę, jeśli ma się ochotę na coś smacznego i świeżego. Pizza jest naprawdę świetna – cienkie, dobrze wypieczone ciasto, bogate dodatki i fajne połączenia smaków. Bardzo doceniam też tempo – zamówienie zrealizowane błyskawicznie, a obsługa przemiła i pomocna. Duży plus za luźny klimat miejsca, idealne zarówno na szybki lunch, jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi. Polecam każdemu, kto lubi pizzę na wysokim poziomie”
“Domowe obiadki. Smacznie, niedrogo polecam.”
“Byłam uczestnikiem przyjęcia komunijnego w tym Centrum i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Począwszy od bardzo miłej obsługi przy wejściu i potem w czasie przyjęcia, poprzez atmosferę na sali i pyszne prawie domowe jedzenie, podane w bardzo eleganckiej oprawie, aż po finał w postaci słodkości wszystko było super. Nie było także problemu z daniami dla wegan. Polecam usługi tego lokalu przy organizowaniu takich imprez. A tak poza meritum, byłam zaskoczona obszernym eleganckim wnętrzem, pomimo, że z ulicy patrząc, wydawało by się, że to będzie raczej dużo skromniejsza przestrzeń.”
“Niesamowite miejsce, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Ciekawe doświadczenie tak przyjść z psiakiem na śniadanie i też mu coś zamówić.”
“Pyszne lody,różnorodne smaki, podawane na miejscu lub na wynos”
“Absolutnie miejsc nie do podrobienia. Pyszne jedzie. Obsługa bardzo miła. Klimat 11/10.”
“Fajna miejscówka. Warto wstąpić na piwko albo coś mocniejszego.”
“Baaaardzo fajne miejsce na luźne granie i poważne również! Stoły w dobrym stanie zważywszy na dużą ich eksploatację. Jest bar, można pograć w ping- ponga i darta. Jest parking i łatwy dojazd. Minusik za brak choćby jednego stołu do snookera ale ogólnie super!”
“Fajne miejsce ale raczej dla mniejszych dzieci tak do 3/4 roku życia. Sala tak ustawiona ze rodzic siedząc przy stoliku widzi dziecko co jest ogromnym plusem. Sama sala bardzo zadbana, zabawki porządne i drewniane w większości. Muzyka w tle dla dzieci wiec i potańczyć mozn. Kawa i serwowane dania/ciasta w przystępnych cenach. Czysto i schludnie a toaleta bardzo dobrze wyposażona i dostosowana również dla dzieci. Ogólne wrażenia bardzo przyjemne i pewnie wrócę.”
“Naprawdę, świetne sushi! Świeże, smaczne, miła obsługa i klimatyczne wnętrze. Razem z przyjaciółką serdecznie polecamy! ❤️”
“Polecam. Super obsługa rzetelnie i solidnie wykonana usługa przed Panią fryzjerkę Agatę, na pewno wrócę.”
“Warto było przyjechać z drugiej strony Krakowa. Przepyszne burgery plus frytki z sosem czosnkowym i wyszłyśmy objedzone i szczęśliwe. Do tego grzane wino plus szarlotka i wieczór od razu był lepszy:) Wyrazy uznania dla pani kelnerki za fantastyczną pamięć i przemiłą obsługę”
“Było wspaniale! Do restauracji wybrałam się z moim narzeczonym na randkę. Kolacja była dla nas zaskakującym przeżyciem! Od początku do końca o nasz komfort dbała wspaniała obsługa, która zasługuje na uznanie, ponieważ uważam, ze to rzadkość, aby obsługa była tak kompetentna i miła, a jednocześnie nienachalna. Dzięki temu podczas całej kolacji czuliśmy się doskonale i swobodnie. Na jeszcze większe uznanie zasługują dania! Ich spektakularny i kreatywny sposób podania to jedno, ale najważniejsze to smaki - połączone nieoczywiście, czasem odważnie, każdorazowo tworząc perfekcyjną całość, która niejednokrotnie wywołała w nas różne emocje i wspomnienia - w końcu każdy z nas pewne smaki i zapachy nosi w sercu, a tutaj podane były w zupełnie nowej dla nas odsłonie. Do tego perfekcyjnie dobrane wina, które wzbogacały całość doznania. Polecam, warto!”
“Na kebabach też dawałem 5 gwiazdek ale tam oczekiwałem szybkiego zaspokojenia głodu. Tu zjemy spokojnie. Dania są przemyślane urozmaicone i co tu dużo mówić smaczne. Warto dotzeć zanim będziemy glodni (najlepiej po spacerze po centrum krakowa) tak żeby było można cieszyć się odkrywaniem każdej potrawy. Nie jestem koneserem ale potrafię docenić kompozycję smaków. Ja jadłem boczniaki z sosem miętowym jakimś chyba batatem posypanym ziarenkami. Ta kompozycja bardziej mi przypadła do gustu niż droższy stek z sosem pieprzowym ( stek był juz pałaszowany przez żonę więc mogę nie być do końca obiektywny... może zepsuła kompozycję;). Mam ochotę poznać też inne knajpki w okolicy ale z pewnością wrócę testować inne potrawy. Lokal przyjazny dzieciom, kelnerki potrafiły zająć je na czas oczekiwania na jedzenie. Do rachunku została doliczona opłata za obsługę kelnerską (i faktycznie nawet strugaczka do kredek sie znalazła :D) - na plus! Za 6 osób w tym 2 dzieci zaplaciliśmy prawie 6 stówek. Wzielismy też deser i 2 wina grzane i 2 piwa. Miło i przyjemnie spędzony czas. Po posiłku o dziwo chociaż sytym nie czuliśmy się ospali. Pozdrawiam”
“O północy, zmęczeni, ale wskrzeszeni cheesburgerem z tego zacnego miejsca na Kazimierzu w Krakowie. Przesmaczny, dobre frytki. Zdjęcie jak zdjęcie, ale coś jest. Na pewno wrócę.”
“ogromne porcje, wszystko świeże i dobre!! pani bardzo miła i pomocna”