Polecam Lawasz Turecki i zapiekankę. W srodku ciepło i swiateczbie. Obsługa miła a jedzenie smaczne. Napewno wrócę.
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz Rymarz ★★★★★
-
Piotr Prażmowski ★★★★☆
Zakupiłem kebab drobiowy w tortilli. Początek wyglądał zachęcająco mięso dobrze komponowało się sosem, jednakże później czułem tylko kapustę pekińską. Szkoda, bo dobrze się zapowiadało. Dość dużo miejsca, jest parking. Na plus szybka obsługa tyle, że było już po dwudziestej i kiepska pogoda. Mimo wszystko jeszcze raz dam im szansę przy innej okazji.
-
Michał Biernacki ★★★★★
To już moja kolejna ocena. Bardzo fajne miejsce ze smacznym kebabem. Ale dzisiaj jadłem "hot doga" był to "orientalny hot dog" ale nie był aż tak dobry jak kebab. Następnym razem sprubuję klasycznego hot doga
-
Daniel Li ★★☆☆☆
Już dawno chciałem tutaj zajrzeć, ale zazwyczaj byłem w okolicy w poniedziałki, jak było zamknięte. W końcu się udało... ale żałuję. Chciałem zamówić polędwiczki, ale osoba, która mnie obsługiwała nie była w stanie określić ile gramów mięsa jest w porcji. Mimo to zaryzykowałem. Cena zestawu w menu pokazywała 37 zł, a na paragonie miałem 39 zł. Potem było już tylko gorzej. Frytki przesolone. Mięso dobrej jakości, ale niestety kompletnie nie przyprawione. Sos czosnkowy jak dla mnie niejadalny. Ponadto płacąc za jedzenie w fast foodzie prawie 40 zł spodziewałem się trochę większej porcji. Jedyny plus za duży parking. Podsumowując - słaby bar z restauracyjnymi cenami.
-
Łukasz M ★★★★★
Będąc na wycieczce rowerowej wzdłuż Wisły można odbić 2min i wpaść do niepozornej, przydrożnej miejscówki. Na miejscu duży parking, stojaki na rowery, ogródek. W środku dużo miejsca, czytelne menu. Zamówiliśmy hotdogi, zapiekankę i kebaba. Wszystkie pozycje były smaczne, odpowiednio duże w stosunku do ceny. Hotdog z dobrą wkładką mięsną, nie jest to tania parówka. Fajna kompozycja sałatki, cebulki prażonej, boczku. Jedynie problem stwarzał sos - czosnkowy zbyt leisty a ostry zbyt ostry. Takze sos mieszany - uwaga, bo może pogryźć ostrością. Zapiekanka ma fajny farsz pieczarkowy, dobrze doprawiony. Chrupnąć też potrafiła. Ale to tyle co mogę o niej powiedzieć, bo wziąłem sos mieszany+ czy coś takiego z dodatkowym ostrym sosem. O ile zazwyczaj ostrość mi nie jest straszna, tak tutaj czułem się jakbym dostał liścia ze słynnej caroliny reaper zupełnie bez ostrzeżenia. I za to jest jedna gwiazdka mniej ocenie obsługi. Ostrzegajcie! Kebab duży, wypchany po brzegi. W środku kapusznikow i mięso dobrej jakosci. Fajnie przyprawiony kurczak. Tylko tortilla miała vibe marketówki, dość słabej jakości. Ogólnie oceniamy pozytywnie, fajny stosunek ceny do jakości i porcji. Z pewnością wrócimy :)
-
Grzegorz Paliś ★★★★★
Już dawno nie jadłem aż tak dobrego jedzenia . W oczekiwaniu na posiłek cały czas słyszałem dźwięk noża . To bardzo dobry znak ! Czyli wszystko Świerże , krojone na bieżąco . Kebab box rewelacja , połączenie trzech sosów zrobiło na mnie wielkie wrażenie . ( Ostry ,czosnek , orientalny ) . Polecam to miejsce !!!
-
Ryszard Mamczura ★★★★★
Food Factory - przy ul. Półłanki 108a w Krakowie. Bardzo dobra kuchnia typu fast food: zapiekanki, frytki, hot-dogi, kebaby, potrawy vege, różne napoje, lody, piwo bezalkoholowe. Pyszne żarełko, świeżo przygotowywane "na poczekaniu". Lokal z zadaszeniem, możliwość parkowania rowerów (stojaki), mają również własny parking dla zmotoryzowanych 4 kółek. Doskonały jako punkt docelowy wycieczki rowerowej szlakiem wzdłuż wałów przeciwpoodziowych od CH Plaza do ronda przy Moście Wandy na Wiśle, gdzie trzeba skręcić w prawo w ul. Półłanki (300m przed rondem kończy się niestety ścieżka rowerowa i ten odcinek trzeba przejechać drogą dla aut lub zjechać nieco w lewo na końcu ścieżki rowerowej do przejścia dla pieszych i dotrzeć drugą stroną drogi do ronda, na którym trzeba skręcić w prawo w ul. Półanki i za ok. 500m znajduje się punkt gastronomiczny Food Factory - jako przerwa na szybki posiłek i odpoczynek). Potem można wrócić do Śródmieścia Krakowa tą samą trasą lub z Food Factory skręcić w lewo i dalej ul. Półanki dotrzeć do ścieżek rowerowych na trasie wylotowej do autostrady A-4 Kraków Wschód, ale tu należy skręcić w prawo w stronę pętli tramwajowej Mały Płaszów i w kierunku ul. Saskiej, by dotrzeć do Śródmieścia Krakowa. Trasa na 2-4 godz. tam i z powrotem z postojem i przerwą w Food Factory, w zależności od tępa jazdy na rowerach. Samochodem, od strony Targowiska na Rybitwach należy skręcić w lewo (jadąc od centrum) w ul. Półłanki lub w ul Klasztorną, jadąc od strony Nowej Huty.
-
Sławomir Białkowski ★★★★★
Świetne miejsce na szybką przekąskę :) naprawdę smaczne kebaby, hot dog BBQ z szarpanym mięsem sztos :) super urządzone miejsce przy trasie, którą akurat często jeżdżę, więc zaglądać napewno będę tu jeszcze nie raz :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Food Factory?
Food Factory znajduje się przy Półłanki 108a, Podgórze, 30-740 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Food Factory?
Można skontaktować się z Food Factory pod numerem +48 533 313 371
Jak można dotrzeć do Food Factory?
Do Food Factory można dotrzeć, korzystając z poniższego linku