Opinie

  1. Klaudia ★★☆☆☆

    Czy to nie powinna być nano żabka? Na jakieś 100wizyt może 15 razy widziałam obsługę. Nigdy nie ma nikogo na kasie i sklepie. Możesz wejść, zabrać co potrzebujesz i wyjść. Raczej nikogo to nie interesuje. A jak chcesz zapłacić gotówką to masz pecha, nikt cie nie obsłuży

  2. Sigma Drag king ★★★★★

    Najlepsza pani Oliwia ale też miłe panie Edyta i Iza. Polecam serdecznie

  3. Maciejooo ★★★★★

    Żabka dobrze zlokalizowana blisko bloków. Jest pod ręką, więc można nawet rono podejść jeśli się coś potrzebuje.Zawsze dobrze zatowarowana. Obsługa zawsze pomoże i doradzi.

  1. N P ★★★★★

    Moja ulubiona Żabka w Krakowie. Nawet jeśli muszę iść kawałek dalej, wolę iść do tej niż innych w okolicy. Zawsze dobrze zatowarowana, a obsługa to chętna do pomocy młoda kadra.

  2. Łukaasz Puuk ★★★★★

    Żabka w idealnym miejscu i jest blisko bloków! Zawsze jest pod ręką i można rano iść po świeże kajzerki-tanie i przy okazji chrupiące i cieplutkie-. Polecam właśnie te kajzerki z Żabki. Można nawet w piżamie pójść! Za bliskość i liczebność(+kajzerki) uwielbian Żabki! I pewnie inni też za to lub za coś podobnego też lubią Żabki!

  3. Piotr Kobylarz ★★★★★

    Z żabka zawsze propsy i essa!

  1. Klaudia Kkkkj ★☆☆☆☆

    Dramat P.Ola kasjerka zachowanie poprostu dno

  2. Marcin ★☆☆☆☆

    Ceny wyższe niż na stacjach benzynowych omijam żabki od jakiegoś czasu

  3. Karolina ★★★☆☆

    Ciężko mieć wygórowane oczekiwania co do cen i asortymentu żabek, więc sklep raczej na zakupy z doskoku. Natomiast jakość obsługi klienta zależna od tego, kto stoi za kasą. Raz ci powiedzą "dzień dobry", raz oleją, czasem za kasą stoją dwie osoby, a częściej mi się zdarza, że nie ma nikogo, a z magazynu słyszę rozmowy, i tak sobie czekam... Więc proszę uczulić pracowniczki, że one już są w pracy, a niektórzy właśnie do tej pracy się spieszą, tym bardziej, że żabka reklamuje się m.in. hasłem "szybko" :)

  1. Piotr Hetman ★☆☆☆☆

    Piątek niby czynne do 23 a zamknięte o 22:48, niektóre dziewczyny, które tam pracują robią to zgodnie ze standardami żabki a niektóre mają, że tak powiem wywalone. Mówię dzień dobry i cisza mimo spojrzenia w moją stronę i zdarza się to notorycznie. Warzywa przynajmniej 2 razy w tygodniu niektóre powinny być w koszu a nie w sklepie. Żabka jak żabka ale ta jest jedną z najgorszych, które odwiedzam. Mimo tego jestem jej stałym klientem bo jest najbliżej. Nie polecam totalnie. A personel powinien dostać po premii za bycie aroganckim i niemiłym.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Gnieźnieńska 2, Prądnik Biały, 31-317 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements