Czy to nie powinna być nano żabka? Na jakieś 100wizyt może 15 razy widziałam obsługę. Nigdy nie ma nikogo na kasie i sklepie. Możesz wejść, zabrać co potrzebujesz i wyjść. Raczej nikogo to nie interesuje. A jak chcesz zapłacić gotówką to masz pecha, nikt cie nie obsłuży
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudia ★★☆☆☆
-
Sigma Drag king ★★★★★
Najlepsza pani Oliwia ale też miłe panie Edyta i Iza. Polecam serdecznie
-
Maciejooo ★★★★★
Żabka dobrze zlokalizowana blisko bloków. Jest pod ręką, więc można nawet rono podejść jeśli się coś potrzebuje.Zawsze dobrze zatowarowana. Obsługa zawsze pomoże i doradzi.
-
N P ★★★★★
Moja ulubiona Żabka w Krakowie. Nawet jeśli muszę iść kawałek dalej, wolę iść do tej niż innych w okolicy. Zawsze dobrze zatowarowana, a obsługa to chętna do pomocy młoda kadra.
-
Łukaasz Puuk ★★★★★
Żabka w idealnym miejscu i jest blisko bloków! Zawsze jest pod ręką i można rano iść po świeże kajzerki-tanie i przy okazji chrupiące i cieplutkie-. Polecam właśnie te kajzerki z Żabki. Można nawet w piżamie pójść! Za bliskość i liczebność(+kajzerki) uwielbian Żabki! I pewnie inni też za to lub za coś podobnego też lubią Żabki!
-
Piotr Kobylarz ★★★★★
Z żabka zawsze propsy i essa!
-
Klaudia Kkkkj ★☆☆☆☆
Dramat P.Ola kasjerka zachowanie poprostu dno
-
Marcin ★☆☆☆☆
Ceny wyższe niż na stacjach benzynowych omijam żabki od jakiegoś czasu
-
Karolina ★★★☆☆
Ciężko mieć wygórowane oczekiwania co do cen i asortymentu żabek, więc sklep raczej na zakupy z doskoku. Natomiast jakość obsługi klienta zależna od tego, kto stoi za kasą. Raz ci powiedzą "dzień dobry", raz oleją, czasem za kasą stoją dwie osoby, a częściej mi się zdarza, że nie ma nikogo, a z magazynu słyszę rozmowy, i tak sobie czekam... Więc proszę uczulić pracowniczki, że one już są w pracy, a niektórzy właśnie do tej pracy się spieszą, tym bardziej, że żabka reklamuje się m.in. hasłem "szybko" :)
-
Piotr Hetman ★☆☆☆☆
Piątek niby czynne do 23 a zamknięte o 22:48, niektóre dziewczyny, które tam pracują robią to zgodnie ze standardami żabki a niektóre mają, że tak powiem wywalone. Mówię dzień dobry i cisza mimo spojrzenia w moją stronę i zdarza się to notorycznie. Warzywa przynajmniej 2 razy w tygodniu niektóre powinny być w koszu a nie w sklepie. Żabka jak żabka ale ta jest jedną z najgorszych, które odwiedzam. Mimo tego jestem jej stałym klientem bo jest najbliżej. Nie polecam totalnie. A personel powinien dostać po premii za bycie aroganckim i niemiłym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Gnieźnieńska 2, Prądnik Biały, 31-317 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku