Przegląd katalogu
- 521 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 521 wyników
Przeglądaj sklep monopolowy w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 521 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 172,603 opinii i ocen.
“Super sklep, sprzedają nieletnim - obsługa nie pyta o dowód, bez problemu kupiłem fajki - POLECAM!!!”
“Jak po wino tylko do Vinoteka 13 p Bożena człowiek z ogromną wiedzą i pasją do wina która się chętnie dzieli, jeżeli nie wieszczego szukasz ? p Bożena Ci powie, wybór win ogromny, mają najlepszego producenta Champagne Billecart-Salmon Polecam , wracam tam regularnie.”
“proszę więcej smaków Revo Alko Energy”
“Moja ulubiona Żabka! Super zaopatrzenie i przemili pracownicy ❤️”
“Bardzo dobry asortyment i miła obsługa”
“Po zmianie Właściciela i ekipy REWELACJA Towaru masa i wszystko poukładane Czysto i sympatyczna obsługa”
“Robię zakupy w żabce na dekerta24 co dziennie i do innej żabki nie pójde bo to jedyny sklep ze traktują klienta z uprzejmością i uśmiechem, doradzą zakup, zawsze wszystko swieże , swieże pieczywo, panie za ladą bardzo miłe i grzeczne, a wszyscy klienci co wystawiają opinie negatywne niech robią zakupy w biedrące i nie wchodzą nawet do tego sklepu jak im nie pasuje. Widać z tego że klientom co tak piszą w dupie się popier.....o.”
“Zajrzałem ukradkiem do Żabki na małe przymusowe zakupy , przeważnie wcześniej omijałem sklep w obawie przed spotkaniem gburowatej ,bezczelnej ,chamskiej ukraińskiej ekspedientki. Patrzę a tu jacyś inni ludzie za kasą stoją Dzień dobry, witają , dziękuję , proszę . Aż zgłupiałem jak morze być miło i sympatycznie, bardzo fajna atmosfera. Fajnie się robi zakupy , czysto , pachnąco , ekspresowo. Bardzo polecam tą NOWĄ Żabkę , a nowym Właścicielą życzę sukcesu . Pozdrawiam”
“Jedzenie 3/5 bo mój kolega umarł ale oprócz tego to git Obsługa 5/5 bo pan w rudych włosach jest mega miły i spoko ziomeczek z niego bardzo pomaga i nigdy nie jest agresywny Klimat 999/5 bo atfosmera rudego pana który patrzy z podnieceniem na matki z dziećmi jest bardzo kojący”
“Szanowna Pani nn pp, Czytnik do ręcznego skanowania został umieszczony w taki sposób, aby nie utrudniać zakupów i umożliwić ich wygodne skanowanie - wystarczy podnieść produkt i zeskanować kod, zgodnie z instrukcją widoczna na kasie. W sytuacjach, gdy przy kasach tworzą się kolejki lub personel jest zaangazowany w inne obowiązki (np. przygotowywanie posiłków albo rozłożenie dostawy), pracownicy mogą poprosić klientów o skorzystanie z kasy samoobsługowej. Działanie to ma na celu usprawnienie obsługi i skrócenie czasu oczekiwania. Z przykrością zauważamy, że w ostatnich sytuacjach Pani zachowanie było dosyć impulsywne - reagowała Pani zdenerwowanie na prośby pracowników, nie stosując się do ich zaleceń i opuszczając sklep w sposób konfliktowy. Zdarzyły się również sytuacje, w których Pani zachowanie wobec personelu było nieodpowiednie, w tym podnoszenie głosu oraz rzucanie towarami. Rozumiemy, że nieporozumienia mogą się zdarzyć, jednak prosimy o wzajemny szacunek i spokojną komunikację - zarówno wobec personelu, jak i innych osób, niezależnie od ich zawodu. Życzymy miłego dnia i liczymy na bardziej przyjazną atmosferę podczas przyszłych odwiedzin!”
“Najlepszy personel w galaktyce, zawsze pomocni i uśmiechnięci, normalnie jak rodzina!”
“Moja ulubiona Żabka w Krakowie :)) Jestem stałą klientką od niemal pięciu lat i nigdy (absolutnie nigdy!) nie byłam zawiedziona. Zawsze jest bardzo czysto, panuje świetna atmosfera, którą tworzy wspaniała obsługa. Bez znaczenia na liczbę klientów do obsłużenia wszyscy są bardzo mili. Dziękuję tak wspaniałej, obecnej ekipie - Gosi, Dominice, Kasi i Dawidowi, że zawsze poprawiają humor i sprawiają, że dzień jest lepszy :))”
“Polecam gorącą, zawsze kiedy przychodzę do tej żabki to wychodzę z uśmiechem na twarzy. Sklep czysty zadbany P. Beata bardzo uprzejma zawsze uśmiechnięta pożartuje tak jak i Pani Julia Świetne babeczki aż miło się zakupy robi ! Ekspedientki pomocne Gorąco polecam jeśli masz gorszy humor to wystarczy iść tam na zakupy a zdecydowanie wyjdziesz z uśmiechem na twarzy”
“Obsługa 10/10 :) wszystko fajnie, sprawnie i miło. Nie jak w innych sklepach:) pozdrawiam”
“Ceny raczej wysokie ale wina bardzo dobre. Sporo gatunkowych whiskey ale to nie mój świat. Bardzo dobra obsluga.”
“Normalny, typowy monopolowy, trochę ciasny.”
“Na nocnej zmianie pracowała bardzo miła Pani.”
“polecam bardzo i pana ekspedienta w czapce z dlugimi wlosami! super obsluga”
“Wedlug mnie bardzo fajne miejsce. Nie spotykane. Proszę proponować co zmienić co wprowadzić. Pozdrawiam”
“Wina, których nie znalazłam do tej pory nigdzie indziej w Polsce. Bardzo miła obsługa!”
“Pani Adrianna zawsze pomocna. Wszystko wytłumaczy gdzie co jest. Serdecznie polecam. Niezwykle miła pomoc i obsługa.”
“Pan Mark super obsługa miło i przyjemnie”
“Zawsze czysto, dobrze zaopatrzony i w świetnej lokalizacji. Obsługa jest miła i pomocna, zakupy robi się szybko i wygodnie. Chciałbym szczególnie pozdrowić panią kasjerkę Agnieszke – zawsze uśmiechnięta, życzliwa i profesjonalna. Dzięki niej wizyta w sklepie to sama przyjemność! Polecam wszystkim!”
“Obsługa w żabce bardzo sympatyczna oraz pomocna. Najczęściej spotykam tam Panią Agnieszke, która zawsze potrafi doradzić co warto kupić, jakie są promocje oraz dobrze zna się na winach i zawsze trafia w mój gust. Polecam tą żabke, na pewno przyjdę jeszcze nie raz.”
“Super pani powiedziała mi prawdę ze parówki się kręcą juz od wczoraj i ze nie poleca bardzo doceniam”
“Obsługa miła, szczególnie ten pan z długą brodą”
“Lubie ten sklep, zawsze duzo produktow do wyboru, wszystko ladnie dolozone. Z obsluga bywa roznie ale jedna pani sie wyroznia nizsza ciemne wlosy w okularach, pani Bardzo mila kompetentna pomocna, usmiechnie sie pożartuje. Koleżanki z pracy powinnh sie od niej uczyc jak popfawnie obsługuje sie klienta zwlaszcza pani blondynka okulary. Nic sie jej nie chce, opryskliwa”
“Mój sklep, to wspaniała Agnieszka, częste promocje. Polecam szczerze ☺!!!!”