Opinie

  1. Mariusz M ★★★☆☆

    Z powodu sąsiedztwa miasteczka studenckiego sklep jest na okrągło zatłoczony, a palety walają sie po całym sklepie w taki sposób, że z wózkiem zakupowy nie ma mozliwosci swobodnie sie poruszać i robić zakupy.

  2. Klaudia ★★★★☆

    Największy asortyment w okolicy, ale niestety sami studenci, przepchać się ciężko przez tą hołotę, stoją na parkingach, zaparkować się nie da, patrzą jak święte krowy i nie wiedzą o co chodzi. Produkty w promocji są bardzo szybko wybrane.

  3. Natalia Z ★☆☆☆☆

    Klienci muszą nosić zakupy w rękach, bo brakuje wózków, a po samym sklepie praktycznie nie da się poruszać ze względu na ciągnące się przez sklep kolejki i zastawione paletami już i tak wąskie alejki. Po prostu wyszłam i poszłam do konkurencji. Edit: sytuacja zastawionych przejść została naprawiona - teraz już nie jest tak, że przejście jest zastawione, bo nie ma go w ogóle :)

  1. Pm M. ★★☆☆☆

    Wysoki krawężnik, ciężko wjechać z parkingu wózkiem. Przed samym wejściem zapadnięta wycieraczka stalowa. Od wielu miesięcy ludzie się na niej potykają i nikt z tym nic nie robi. Często zawieszki cenowe są nieaktualne, wiszą promocje, które zakończyły się parę dni wcześniej. Zdarzyło mi się dostać na lądzie z mięsiem przeterminowane produkty.

  2. wiktoria ★★★★☆

    Często tu chodzę i zawsze była bardzo miła obsługa, co jest dużym plusem. A Biedronka jak to Biedronka, czyli mało miejsca, wszędzie palety, a ludzi dużo z miasteczka zwłaszcza wieczornymi godzinami. Mimo wszystko dosyć szybko idzie kolejka do bezobsługowych, a pracownicy uważni i podchodzą pomóc kiedy tylko mogą.

  3. Natalia Malec ★★☆☆☆

    Dramatyczne kolejki, kasy w połowie wiecznie nieczynne, kasy samoobsługowe zaprogramowane absolutnie nieintuicyjnie, działają wolno jak cały sklep. Stanie w kolejce zajmuje więcej czasu niż same zakupy. Jednym plusem jest względnie dobre zaopatrzenie, ale kolejki powodują że kolejny raz odłożyłam zakupy i wyszłam. Nie polecam

  1. Anna G. Tarnowska ★★★☆☆

    Chadzam tam od czasu do czasu, gdy potrzebuję konkretnych produktów albo jest interesująca promocja. Niestety nie jest to szczególnie przyjazny sklep. Nie tylko dlatego, że po południu i wieczorami są tłumy (obok akademiki więc tabuny studentów - co jest jak najbardziej zrozumiałe), ale przede wszystkim panuje tam bałagan, a obsługa nie daje rady z zaprowadzaniem porządku. Nie wiem, czy wynika to z braków kadrowych, czy ze złego zarządzania - w każdym razie jeśli ktoś nie musi, to niech tam nie chodzi. Z pewnością w Krakowie są lepiej zarządzane Biedronki.

  2. Aleksandra Sufa ★★★☆☆

    W sklepie alejki bardzo wąskie, dodatkowo palety poustawiane w przejściu. Wieczny brak podstawowych towarów, szczególnie w poniedziałki po południu. Pomimo dużej ilości kas samoobsługowych popołudniami kolejki na pół sklepu. W drugiej połowie dnia najłatwiej zrobić zakupy późnym wieczorem.

  3. Barbara Ziolkowska ★★☆☆☆

    Smutny obraz złego zarządzania i braku szacunku dla klienta. Zawalone towarem przejścia, brak dostępu do półek, pracownicy kręcący się po sali z towarem przeszkadzający w robieniu zakupów.

  1. Kamil ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam kupować tu produktów wymagających przechowywania w niskich temperaturach!!! Proszę przy następnych zakupach spojrzeć na towar stojący na paletach pod lodówkami i przy okazji dotknąć opakowań (które często są wręcz ciepłe) i spojrzeć ile w tych opakowaniach skropliło się wody od zbyt wysokiej temperatury. Najwyraźniej nie ma komu wykładać towaru i zdecydowanie za długo stoi poza lodówką czy zamrażarką, a taki zamknięty i zamoknięty towar psuje się praktycznie natychmiast. Sam zmarnowałem dobre kilkadziesiąt złotych w trakcie kilku zakupów, bo towar po otwarciu okazał się po prostu mokry i zepsuty, mimo że data przydatności do spożycia była jeszcze długa. Od tamtej pory kupuję tu tylko wodę, bo mimo wszystko z akademika do tej biedronki jest najbliżej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Piastowska 49, Krowodrza, 30-211 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements