Dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia komunijnego (25.05.2025r), w szczególności obsłudze: Paniom i Panu kelnerowi. Wystrój sali w zupełności wystarczył (balony, łuk balonowy oraz przystrojony stół). Jedzenie było ok, goście zadowoleni. Na jednej sali zmieścili się goście z dwóch imprez komunijnych ale sobie nie przeszkadzali. Byli przedzieleni obfitym parawanem. Dodatkową zaletą jest to, że dzieci mają mnóstwo miejsca do spędzania czasu na zewnątrz, m. in. plac zabaw, plaża, boiska do gry w piłkę siatkową oraz nożną, klub kajakowy). Goście rozeszli się zaraz w poszukiwaniu dzieci i przyjemności nikotynowych, jak również kontemplować międzywale rzeki Wisły. Cisza i spokój przy samej Wiśle i dźwięk chlupiącej wody brzmi kojąco. Dziękujemy.
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela Cioch ★★★★★
-
Agnieszka Pelc ★★★★★
Organizacja przyjęcia Komunii na najwyższym poziomie. Pyszne jedzenie, od obiadu po zimną płytę - która była bardzo bogata i świeża. Miła i pomocna obsługa. Dużo miejsca i przestrzeni na sali, stoły były przyzdobione żywymi kwiatami, na zewnątrz ogród z placem zabaw. Sporo miejsc parkingowych. Dziękujemy bardzo I polecamy wszystkim!
-
Magdalena SC ★★★★★
Wzystko przygotowane na czas i bardzo smaczne oraz ładnie podane, polecam na obiad rodzinny.
-
Joanx ★★★☆☆
Co chodzi o śniadanie - super, było w czym wybierać. Co chodzi o dania z menu - masakra, kupne placki ziemniaczane, nieświeżo wyglądający łosoś... Cena nie wygórowana, ale jakość niestety też nie. Plus za wystrój, bardzo przyjemny
-
Rudolf Malutki ★★☆☆☆
Jedzenie dobre, zwykłe, bez fajerwerków ale jakoś drożyzna nieprzeciętna. Obiad za 5os rodzine wyszło 360 zł co jest ponad 100zł więcej niż zwykle płaciliśmy w tym okresie. Nie zamówiliśmy niczego specjalnego, więc nie wiem o co chodziło. Oczom nie wierzyłem patrząc na paragon. Obsługa ok, choć akurat wycieczka się zwaliła i na nic nie mieli czasu. Musiałem się o jakieś danie wykłucić aby zostało podane w skończonym czasie. Za to lokalizacja obiektu fajna, nad Wisłą. Łatwy dojazd z głównej drogi i że ścieżki rowerowej, dużo miejsca do parkowania, z dala od miejskiej kipieli.
-
Jan Karolewski ★★★★★
Jedliśmy śniadanie po noclegu w hotelu i naprawdę było bardzo obfite i smaczne, obsługa na bieżąco uzupełniania schodzące produkty które oferowane są w stosunkowo sporym wyborze jak na hotel tej klasy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Vistula?
Restauracja Vistula znajduje się przy Księcia Józefa 24a, Zwierzyniec, 30-206 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Vistula?
Można skontaktować się z Restauracja Vistula pod numerem +48 124 299 376
Jak można dotrzeć do Restauracja Vistula?
Do Restauracja Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku