Przegląd katalogu
- 4,906 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 4906 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,906 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,061,502 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Bardzo fajne, przytulne miejsce.”
“Super miejsce! Fajna atmosfera, sympatyczna obsługa, pyszne jedzenie w przystępnych cenach. Wisienka na torcie: kolekcja starych plakatów i tabliczek reklamowych na ścianach. Polecam.”
“Przepyszne jedzenie dla dorosłych I dzieci. Wystrój Route 66 i Harley Davidson. Super obsługa. Polecam w trakcie wycieczki rowerowej i zwiedzania Muszyny.”
“Zestaw ze zdjęcia 17 zł. Dobra cena, dobra porcja i dobry smak. Takie powinny być bary na bazarach”
“Miejsce znajduje się w sąsiedztwie synagogi Rema i zabytkowego cmentarza krakowskiego. Drogi Abromi wita każdego gościa jak członka rodziny. Przede wszystkim oferuje kawę i napoje. Restauracja jest czysta i piękna. Jedzenie jest pyszne i sycące. Wszystko jest podawane z całego serca. Wyjątkowy certyfikat koszerności CRC.”
“Rewelacyjny hotel. Polożony w spokojnej okolicy. Miła obsluga przepyszne sniadania bardzo duży wybór swiezych produktów. Pyszna kawa duży plus za przygotowane kanapki na wynos. Pokój dość mały ale na krotki weekendowy wypad dla dwoch osób to nie przeszkadza. W pokoju i w łazience bardzo czysto. Napewno wrócimy:)”
“Bardzo fajny hotelik. Pokoje schludne, raczej niewielkie ale za to czyste. Materac wygodny łazienka duża, ręczniki przyjemne. Poduszka mogłaby być większa. Śniadanie bardzo różnorodne i zaskakująco dobre. Parking na terenie obiektu. Blisko do tauron arena. Bardzo zadowolony z pobytu”
“Pani Oleńka super bardzo miła obsługa żeby każdej stacji były takie miłe i uczynne Panie (dziewczyny) było by super”
“Zuzę i jej poczynania kulinarno/dietetyczne śledzimy od dłuższego czasu na instagramie. Mając świadomość jak te ciacha wyglądają na zdjęciach i z jakich składników są skomponowane musieliśmy to sprawdzić. Nadarzyła się taka okazja będąc w Krakowie zawitaliśmy i zobaczyliśmy to miejsce na własne oczy. Miejsce bardzo klimatyczne, mnóstwo książek, gier planszowych, mega wygodna kanapa i super obsługa :) Mama Zuzy (Asia ) ugościła nas lepiej niż nie jedna ciocia. Jak masz gorszy dzień rozmowa z Ciocią Asią postawi Cię na nogi :). Co do samych produktów były przepyszne. Sam wygląd to jedno ale smak to drugie. Czuć było, że produkty są świeże i najlepszej jakości. Podczas zamawiania zauważyliśmy Zuzę w kuchni która była jak w transie. Musi uwielbiać to co robi. Dawno nie widziałem kogoś tak oddanego i dającego z siebie wszystko żeby właśnie Nam te produkty smakowały jak najbardziej. Tego dnia poszczęściło nam się i dostaliśmy w gratisie Tiramisu z nowego przepisu. Ogólnie nie jestem jakimś większym fanem tego ciasta ale to było najlepsze jakie jadłem :) Na koniec ! Jeśli będziemy w Krakowie pojawimy się tutaj jeszcze raz :)”
“Rolls PiStacjowy bardzo dobry - ciasto drożdżowe miękkie i nie wysuszone, krem serowo-pistacjowy mocno czuć pistacją. Late mrożone dobre, w cenie możliwość zamiany na mleko bez laktozy”
“Miałam ogromną przyjemność zorganizować tu imprezę niespodziankę :) wszystko przebiegało bardzo sprawnie - od samego początku (bardzo zaskoczyła mnie szybkość odpisywania na maile:) ) aż do końca wydarzenia. Obsługa niesamowicie miła, zaangażowana i zyczliwa. Jedzenie i drinki - top :) super przyjemna atmosfera, przez co wszyscy świetnie się bawiliśmy. Jeśli myślicie o zorganizowaniu tu sobie jakiejkolwiek imprezy, serdecznie polecam - napewno się nie zawiedziecie :)”
“Pyszna piekarnia, wypieki cukiernicze też top! Pan prowadzący interes to najsympatyczniejsza osoba na świecie, autentycznie z rana wielokrotnie poprawił mi dzień swoim podejściem i uśmiechem :D”
“Fantastyczne miejsce, fantastyczna obsługa! W szczególności pozdrawiam Panią Karolinę i Sarę,nie dość, że świetnie mnie doradziły przy wyborze pizzy, to jeszcze przygotowały rewelacyjne aperolki. Polecam gorąco!”
“Tutaj można przyjść i zjeść pizze jaką się chce, co dusza zapragnie, do wyboru do koloru. Można zamówić na miejscu lub na wynos i zjeść w plenerze na kocyku czy ławce czy na murku, wszędzie smakuje tak samo a jeszcze przyjemniej z widokiem na wawel❤️ Tym razem nie okrągła a niestandardowa, podłużna, oprócz tego ciekawe, konkretne Menu. Na zamówienie nie musimy długo czekać, z reguły przy większym ruchu to 5-10 minut, wszystko jest na wyciągnięcie ręki więc widzimy cały proces powstawania pizzy od lepienia ciasta po wypiekanie już kompletnego dania w piecyku. Szewska w ogniu to jest kozak ! Pizze Planty, Na polu wcale niczym nie ustępują w swojej smakowitości, polecam zwłaszcza osobą które nigdy w Pizzatopia nie zagościli. PS. w weekendy potrafi być bardzo dużo klientów co z pewnością pomimo zaangażowania kadry nie pomaga w składaniu zamówienia zwłaszcza jeśli zamawiamy własną kompozycje ale i tak na duży plus.”
“Duzy wybór, bez problemu znajdzie się towar na rozbudowane śniadanie lub gotówce z bil.”
“Niesamowite miejsce, jedzenie świeże i bardzo smaczne. Ciekawe doświadczenie tak przyjść z psiakiem na śniadanie i też mu coś zamówić.”
“Świetny bar z pysznym lanym piwem, innym niż wszędzie. Miejsce spotkań kibiców Garbarni Kraków co widać po wystroju dzięki czemu klimat jest wyjątkowy.”
“Mila Bar Mleczny to świetne miejsce na domowy obiad – jedzenie naprawdę smaczne, jak u mamy! Porcje solidne, wszystko świeże i dobrze przyprawione. Do tego *ceny są mega przystępne*, więc można się najeść bez rujnowania portfela. Idealne miejsce, żeby dobrze zjeść i nie przepłacać. Polecam każdemu, kto lubi swojskie klimaty i porządne, polskie jedzenie!”
“Kultowy bar mleczny, jedzenie oceniam na 4,5, smaczne ale w tych standardach można zjeść lepiej. Nie polecam baru zimą, mały lokal,fatalna wentylacja, po 10min w środku zapach baru mlecznego zostanie z Wami przez resztę dnia. Cena za gołąbki 16 zł”
“Fenomenalne burgery! Na zdjęciu burger z BBQ sosem, kolejny już w Stacji Fabryka! Polecam!”
“Świetne lekkie piwka dobrze schłodzone, idealne na upalny dzień/wieczór. Jedzenie bardzo smaczne, porcje ogromne i to wszystko nie za miliony monet! U nas zapiekanka i kiełba z grilla. O ludzie, jaka to była uczta! Idealne miejsce na posiadowki z przyjaciółmi przy dobrym piwku i jedzonku. Obsługa uśmiechnięta i miła. Dziękujemy za ciężką i wspaniałą pracę, jaką wykonują wszyscy pracownicy "Posiadówki", żeby tworzyć tu wspaniały klimat!”
“Miejsce, podwórko z klimatem i po prostu poprawny zwykły kebab, lecz smakowo nie jest to żadna topka niestety. Nic nie porwało... i cena ciut za wysoka nieadekwatna do jakości...ale to już ogólnorynkowy problem drożyzny, chęci szybkiego zysku i kosztów. PS. Właściciel miły, ale wymemlane stare, kartki z nr zamówień możnaby zamienić na inny, sterylny system.”
“Gorąco polecam, z dzisiejszej wizyty (15.12. ok. 16:30) wyszedłem bardzo zadowolony i co ważne najedzony. Nie jestem miłośnikiem Korei ale moja lepsza połówka już tak i cieszę się, że mogę ją zabrać w takie miejsca jak My Korea i jako "normals" również cieszyć się klimatem i jedzeniem. Na grudniowe, zimne dni polecam lekko pikantną "michę" za 32zł. Pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta!”
“Urocza , niewielka kawiarenka z fantastycznymi ciastami z pistacja. Lokal niewielki za to Bardzo przytulny. Jedzenie Bardzo smaczne. Ciasta nie sa za slodkie. Duzy plus za mozliwosc zjedzenia na zewnatrz - sa stoliki. Napewno tu jeszcze zagladne.”
“Przemiły personel , hotel w dobrej lokalizacji(spacerkiem do rynku ok 15 min). Pokój i łazienka zadbane i czyste. Śniadania bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Fajna miejscówka. Warto wstąpić na piwko albo coś mocniejszego.”
“Świetny wybór piw, dobre ceny, lokal przyjemny, może mały ale przytulny, miejsce dla chętnych się znajdzie bo stolików kilka jest. Nic tylko odwiedzać, top kraftowy spocik w krk”
“Fajne miejsce z klimatem, ale na maksymalnie 1-2h.”
“Świetne i bardzo klimatyczne miejsce idealne na spotkania ze znajomymi, kawkę lub drinka:)”
“Cudne miejsce aby spędzić czas z przyjaciółmi. Wielki wybór gier. Cudowna atmosfera i ludzie na barze”