Przegląd katalogu
- 4,906 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 4906 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,906 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,061,502 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Kraków, Oświęcim, Wieliczka, Wadowice, Bochnia i innych.
“Jedzenie domowe, smaczne. Ceny w porządku. Lokalizacja bardzo nietypowa, ale to fajnie. Obsługa sympatyczna :)”
“Wybitny burger, najlepszy na mieście. Da się zamówić wielkie bydle i nażreć się jak wściekły brytol na kacu. Można wybrać jak bardzo mają przysmażyć mięso. No jest fantastycznie. Polecam każdemu szanującemu się mięsożercy”
“Byliśmy dziś pierwszy (na pewno ostatni) raz. Przesympatyczny Pan, przepyszne, świeżutkie zapiekanki. Bułka, ser, pieczarki, dodatki - wszystko wyśmienite. Pozdrawiamy i do zobaczenia!!! ♥️ - Ratownicy”
“Przyjazna obsługa, klimatyczna aranżacja.. idealne miejsce na wspólne spotkanie z grupą znajomych. Ceny również są atrakcyjne.”
“Polecajka. Naprawdę czuć, że składniki są świeżutkie. Sushi przygotowane bardzo starannie. Wzięliśmy zestaw 7 - z krewetką i mango. Rolka z mango przepyszna, bo owoc idealnie dojrzały i słodki. Miły dodatek w postaci torby gratisowych prażynek.”
“Bardzo przyjemne miejsce z miła obsługą i dobrym jedzeniem. Niepozorne z zewnątrz. Śmiało można przychodzić, rozsiąść się i zajadać :)”
“Absolutnie pyszne jedzenie - najlepsze sushi jakie jedliśmy. Bardzo smaczne, świeże, ładnie podane. Lokal bardzo klimatyczny i nastrojowy, obsługa przemiła i sympatyczna. Gorąco polecam!”
“Chyba jedyna żabka w okolicy w której można kupić cole zero lime”
“Wspaniałe miejsce z wspaniałą obsługa Pan bardzo miły i uśmiechnięty. Kiełbasy przepyszne, soczyste. Polecamy z całego serca”
“Pyszne obiady w rozsądnej cenie, dostawa punktualnie na umówioną godzinę, polecam!”
“Można tutaj zjeść pyszny obiad w rozsądnej cenie podczas całodniowego zwiedzania parku Świat Marzeń. Byliśmy całą rodziną i bez problemu każdy znalazł coś dla siebie. Bardzo dobre pierogi ukraińskie i zakręcone frytki. Niedługi czas oczekiwania. Jedliśmy przy stoliku na zewnątrz, na dziedzińcu, co było dodatkową atrakcją. W środku piękna, klimatyczna, średniowieczna sala. Bardzo polecam przy okazji wizyty w parku :)”
“Smaczne i świeże sushi w przyzwoitej cenie. Polecam.”
“Posiłek zamówiony do domu dotarł gorący i przed czasem. Smakowo nie ma się do czego przyczepić. Wszystko dobrze doprawione. Bardzo duży wybór mięs, makaronów czy pizzy. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.”
“Zamówiłem pizze i kurczaka z rożna w dostawie. I muszę powiedzieć szczerze, że zjedliśmy wszystko. Pyszny kurczak, chrupki i delikatny. Dostawa trwała 30minut w nocy. Dla mnie rewelacja. Na pewno wroce.”
“Jadłem kebaba w bułce co prawda nie bułka a chleb turecki ale bardzo pyszny i chrupiący co do środka to mogło by być więcej mięsa ale co kto lubi jak dla mnie okej”
“Jedzenie i wypieki bardzo smaczne. Polecam! Niestety jedna z pań z obsługi bardzo niemiła. Robi wrażenie koszmarnie niezadowolonej. Pozostałe 2 panie bardzo fajne.”
“Polecam z całego serca! Wesele wyszło idealnie. Nie ma się do czego przyczepić. Jedzenia mnóstwo, do tego przepyszne. Wszyscy zachwyceni i najedzeni. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Właściciel we wszystkim pomoże. Zasługują jak najbardziej na 5 gwiazdek :)”
“Polecamy . Przepyszne jedzenie z grilla i bardzo miła obsługa! Chętnie tu wrócimy!”
“Bardzo miły pobyt. Jedynie zabrakło mi szlafroka w szafie żeby iść na basen i nie zdążyliśmy skorzystać z restauracji. Ale moze następnym razem.”
“Pyszne domowe jedzenie jak u Babci, bar w doróść ukrytym miejscu ale mimo tego pełny ludzi w godzinach obiadowych, od rana zdecydowanie mniej - ale nie ma co się dziwić skoro jedzenie rozpływa się w buzi smakiem. Szybko wydawane dania, porządna i uśmiechnięta obsługa.”
“Moim zdaniem to najlepsze miejsce na domowy posiłek w Rabce. Obiady jak 'u mamy'. Przepyszne jedzenie, domowe zupy i świeże surówki. Jedyny minus to brak wentylacji - więc po pysznym posiłku jego zapach zostaje z nami na dłużej..”
“Byłam w tym miejscu na imprezie firmowej. Bardzo ładne miejsce, ogród przepiękny, stare drzewa, zadbane altany, klomby kwiatów. Sala balowa duża, przestronna, gustowna. Jedzenie mieliśmy w formie bufetu, było bardzo smaczne, ciepłe, podawane na bieżąco. Bufet przez całą imprezę był utrzymany w czystości, przy takiej liści gości to nie był przypadek, a dobra praca personelu. Ciężko mi się wypowiedzieć na temat ceny, bo była to impreza zorganizowana przez zakład pracy.”
“Wszystko super, hotel czysty obsługa bardzo sympatyczna profesjonalna , jedzenie pyszne każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o spa również bardzo wysoki poziom usług a Pani Klaudia poprostu wspaniała. Może basen mogłyby być troszkę większy i jeszcze jedno jacuzzi na tak duży hotel ale generalnie wszystko na plus. Bardzo dziękujemy za mega przyjemnie spędzony weekend .”
“Miałem przyjemność korzystania z usług hotelu podczas kilku wyjazdów służbowych i za każdym razem byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i komfortu jakie oferuje to miejsce. Lokalizacja hotelu jest bajeczna, niesamowite widoki i klimat. Pokoje zawsze czyste, dobrze wyposażone, sale wykładowe przestronne, przygotowane do zajęć. Wspaniale rozbudowana część wypoczynkowa; basen, sauny, jacuzzi. Osobna sprawa to kuchnia: słowa nie opisują doznań kulinarnych, a swojskie wędzonki... uczestnicy wyjazdów opowiadają o nich do dziś :) Szczególne podziękowania kieruję do p. Wiktorii, której uprzejmość, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiały, że pobyt był jeszcze przyjemniejszy i sprawniejszy. Z pełnym przekonaniem polecam ten hotel wszystkim poszukującym połączenia wygody i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy! :)”
“Wybór sali weselnej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli marzenia o ślubie i weselu roją się w głowie już od najmłodszych lat… Ciężko jest sprostać wymyślonemu ideałowi, a Tłoczni ZBIJAR się udało. W naszym przypadku korzystaliśmy wyłącznie z Sali kominkowej ze względu na niewielki rozmiar imprezy (60 osób) i było idealnie: goście siedząc przy stolikach mogli obserwować pakiet, który zawsze wyglądał na pełny, ale nigdy nie brakowało na nim miejsca. Dania serwowane na weselu były wręcz niemożliwie pyszne, nie spodziewałam się, że jako zestresowana Panna Młoda zjem cokolwiek na obiad przed pierwszym tańcem, ale serwowane dania były zbyt dobre żeby je sobie odpuścić. Myślę, że najwięcej mówi fakt, że „resztki” zabraliśmy ze sobą do Gdańska. Największym jednak atutem tego miejsca są ludzie. Pani Ania jest przemiłą, bardzo fachową osobą. Doradzi i pomoże rozwiązać każdy problem organizacyjny. Kelnerzy z uśmiechem obsługiwali naszych gości i zawsze byli gdzieś w pobliżu. Lepiej nie mogliśmy trafić, bardzo polecamy Tłocznię ZBIJAR jako miejsce do organizacji wesela czy jakiejkolwiek innej imprezy okolicznościowej.”
“Restauracja godna polecenia, doskonała, esencjonalna botwinka, autorskie nalewki, bardzo miła obsługa”
“Hotel wspaniały, dla rodzin z dziećmi super opcja, dużo atrakcji dla małych i większych. Duży plus za możliwość pobytu ze zwierzakami. Czysto, świeżo w pokojach. Jedyny minus to trochę zimna woda w basenie jeśli chodzi o dzieci, no ale w końcu to nie termy :) Jedzonko przepyszne, świeże i ogromny wybór. Polecam bardzo każdemu :)”
“Spędziłem w hotelu długi weekend, pokój 3*. Zużycie materiałów jest już widoczne ale mimo tych mankamentów pobyt wspominam pozytywnie i chętnie tam powrócę. Dużo uszczypliwych opinii jest wyolbrzymione. Dobra lokalizacja dla osób aktywnie spędzających czas w górach lub na stoku. Nie można przyczepić się do śniadania, menu jest zmieniane i jest różnorodne. Owszem ceny w restauracjach, lobby i barach są wyższe niż przeciętne w Zakopanem ale poziom jest na plus. Basen i saunę oceniam pozytywnie aczkolwiek na saunie przydałby się częstsze wizyty obsługi (ratownik zakręci się raz na godzinę i nie wiadomo co jego wizyta ma na celu, bo nie zwraca uwagi na nic i nikogo) a przydałby się ktoś kto by pouczał lub uświadamiał jak wygląda regulamin sauny i go egzekwował. Tak panuje wolna amerykanka i z saunowaniem niewiele ma to wspólnego. Problemem są goście i nad nimi tam trzeba pracować. Sauna powinna być miejscem ciszy a goście traktują je jako miejsce brylowania i afiszowaniem się swoimi podróżami lub kontaktami biznesowymi. Sauna nie jest dla ludzi uczulonych na snobizm :) Obiekt jest rozległy miejcie to na uwadze, śmiać się chce z komentarzy w których wyraża się problemy z przemieszczaniem i orientacją. Rozwiązanie jest proste wybierajcie pensjonaty..”