Jeżeli ktoś chce popróbować świetnych potraw od różnych kucharzy i spędzić miło czas wśród drzew to to jest to miejsce. Trafiliśmy na koniec sezonu. Bez rezerwacji a mimo to jak stwierdził przemiły gospodarz dało się to ogarnąć. Kuchnia z Kaukazu super żeberka, super baranina i świetny kurczak oraz pyszne pierogi z bryndzą. Świetnie mili i uczynni właściciele oraz cała obsługa. Wrócę tam za rok na pewno.
Zdjęcia
Opinie
-
Zbyszek Huet ★★★★★
-
Kamil ★★★★☆
Fajne miejsce z super klimatem, można się przejść po okolicy i uraczyć posiłkiem na koniec spaceru. Jedzenie bardzo smaczne ale też bazujące na składnikach i sposobie przygotowania bardziej niż przyprawach, aromat dymu towarzyszy prawie każdej potrawie. Przyzwoity podpłomyk z dziczyzną, zupę grzybową można pominąć, fenomenalna Baranina, ciekawe Żeberka (chociaż nie tak "odchodzące od kości" jak w przypadku popularnej wersji w glazurze) i stek, który osobiście wolałbym zjeść w stakehouse - tutaj brakowało jakiegoś przyprawienia czy nawet soli / pieprzu /sosu / masła ziołowego które wzniosło by ten kawałek mięsa ciut wyżej.
-
Bartosz Błędowski ★★★★☆
- kwaśnica na żeberkach jakby bez żeberka , mdła sama woda z kapusta - krem pomidorowy bardzo dobry - stek dobry ale bez rewelacji - pierogi z baranina najlepsze , pyszne - desery najsłabsza pozycja : suche , nijakie , proste … wyglądają lepiej niż smakują
-
Monika Kędra ★★★★★
To miejsce i jedzenie będzie mi się śnić po nocach. Restauracja plenerowa, gdzie gotuje się sezonowo z lokalnych produktów na żywym ogniu brzmi jak ze snu. A to wszystko dzieje się naprawdę i dzieje się dobrze. Wszystkie dania, które spróbowaliśmy na edycji z rybami słodkowodnymi były zachwycające. Serwis zaskakująco sprawny jak na takie warunki Obsługa jest sympatyczna, na luzie, ciągle obecna. Wow. A to wszystko w lesie, w otoczeniu Beskidu przy chillowej muzyce i pośrodku niczego. Coś pięknego i absolutnie trzeba to powtórzyć.❤️
-
Patryk Nobis ★★★★★
Miejsce absolutnie magiczne pod każdym względem. To co tam wyprawia się kulinarnie jest po prostu niesamowite. Jakość i smak dań rywalizuje spokojnie z najlepszymi restauracjami w Polsce i za granicą. Gorąco polecam.
-
Maciej Medycyna (CBD) ★★★★★
Bardzo przyjemne miejsce. Zapachy prawdziwej kuchni, miła obsługa oraz przepyszne jedzenie. Małe menu skrywa wiele niespodzianek. Bardzo duża karta win i cydrów. Miejsce do przebywania z rodziną i zwierzętami. Polecam!
-
Łukasz Uljanowski ★★★★★
Bardzo pozytywne miejsce, rewelacyjne smaki. Otwarta kuchnia z buchającym ogniem robi niesamowite wrażenie. Do tego pojawiła się możliwość płacenia kartą , więc dodatkowy plus :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RestoBar Ogień?
RestoBar Ogień znajduje się przy 34-623 Pogorzany, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RestoBar Ogień?
Można skontaktować się z RestoBar Ogień pod numerem +48 693 759 910
Jak można dotrzeć do RestoBar Ogień?
Do RestoBar Ogień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku