Wojdak Artur, lekarz
“Serdecznie polecam! Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjentki. Miły, delikatny, zawsze wesprze dobrym słowem i uśmiechem. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić u dr. Wojdaka :)”
Znaleziono 6 wyników
“Serdecznie polecam! Świetny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjentki. Miły, delikatny, zawsze wesprze dobrym słowem i uśmiechem. Na pewno kolejną ciążę będę prowadzić u dr. Wojdaka :)”
“Fantastyczny LEKARZ super podejście, pełny profesjonalizm .”
“Pani Kasia jest wspaniałym lekarzem pełnym empatii. Ma dużą wiedzę dlatego mam do niej pełne zaufanie. Na wizytę czasami trzeba poczekać , ale u specjalistów tak już jest. Bardzo polecam.”
“Czuję potrzebę napisania czegoś bo gdy zostałam tu skierowana na badania, poprzednie opinie mocno mnie nastraszyły. A w rzeczywistości: panie w repcji miłe i pomocne, lekarz wykonujący badanie uprzejmy i profesjonalny, panie pielęgniarki empatyczne, z szacunkiem do pacjenta i sprawną ręką do pobierania krwi. Nie cierpię igieł i tego typu wydarzenia zawsze mnie bardzo stresują, a w tym miejscu spotkałam ludzi którzy byli albo po prostu neutralni, albo ułatwili mi przejście przez to doświadczenie. Kolejka do badań rano była spora i zespół uporał się z nią bardzo szybko, a przy tym nie miałam poczucia bycia pośpieszaną albo traktowaną po łebkach.”