Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 2.9 Średnia ocena
- 71% Z opiniami
- 43% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj onkolog w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.9/5 na podstawie 2,645 opinii i ocen.
“Bardzo mocno dziękuję za opiekę nad moim mężem.Dr. Juchimiuk jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem , polecam wszystkim przychodnię Jumedica. Pani w rejestracji jest super,pozdrawiam”
“Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm.Pod czas wizyty odpowie na każde pytanie i wytłumaczy.Jesli ktoś potrzebuje endokrynolog to tylko dr.Szymczuk”
“Do pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej, której piesek został przez innych lekarzy zdiagnozowany do uspania. Pan doktor postawił tamtą psinkę na nogi, na których w pełni sił biega już drugi rok. Jeśli chodzi o moje doświadczenie- mam dwa pieski. Każdy z nich zdążył już kilkukrotnie być pacjentem. Gdyby nie ogromna wiedza, podparta doświadczeniem i praktyką Mistrza, zaryzykowałabym stwierdzeniem: " Czarodziej". Pan Doktor niejednokrotnie dokonał cudu, kiedy wydawałoby się, że sytuacja jest beznadziejna. Perfekcjonista o niezwykle analitycznym umyśle. Zawsze opanowany, podchodzący do sprawy z ogromną empatią i wysoką kulturą osobistą.To Człowiek, który nigdy nie odmawia pomocy. Bardzo zaangażowany w każdą sytuację związaną ze stanem zdrowia zwierzęcia. Skąd bierze na to wszystko czas, również po pracy? Nie wiem, ale tworzy tym ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Z czystym sumieniem polecam każdemu.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jakuba. To wyjątkowo profesjonalny, a zarazem empatyczny lekarz, który dokładnie tłumaczy każdy etap badania i odpowiada na wszystkie pytania. W gabinecie panuje miła atmosfera, a podejście doktora sprawia, że można poczuć się komfortowo nawet podczas trudnych rozmów na temat zdrowia. Dzięki jego trafnej diagnozie i zaleceniom szybko zauważyłam poprawę swojego samopoczucia. Zdecydowanie polecam.”
“Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość. Wysoka jakość usług. Polecam każdemu przychodnię Art - medica”
“Pan Dr Paweł Malinowski profesjonalista wysokiej klasy. Jesteśmy wdzięczni za pomoc. Pani Helenka - złoty człowiek. Dziękujemy!”
“Klinika urządzona jest ze smakiem, a personel dba o każdy detal, co tworzy przyjemną atmosferę. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania pod względem estetycznym.”
“Trafiłam do tego gabinetu z chorą papugą(po wizytach u innych weterynarzy). Pani doktor bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Ogromna wiedza, bardzo przyjazne usposobienie, na spokojnie wyjaśniła mi wszystko związane z chorobą ptaka, odpowiedziała na każde zadane pytanie. Pokazala jak dawać leki i opiekować się nim w zaistniałej sytuacji. Warto było jechać ponad 100km do tej Pani. Bardzo polecam!”
“Od lat jeździmy do pana Marciniaka z psami i kotami. Cudowny weterynarz z super podejściem do zwierząt. Pieski uwielbiają do pana weterynarza jeździć. Zawsze fachowo postawiona diagnoza.”
“Bardzo profesionalna opinia pana Doktora zarowno dla Starszych kobiet I rowniez dla Matek ktore powinny sie przebadac po porodzie polecam bardzo serdecznie”
“Serdecznie polecam przychodnie , lekarzy rodzinnych i specjalistów . Kolejki są jak wszędzie zależy od sezonu . Do specjalistów w zależności od lekarza . Plus za laboratorium na miejscu. Rejestracja dla mnie super choć w sezonie grypowym czasem trudno się dodzwonić . Ale mają opcje umawiania się online co jest wielkim atutem .”
“Jestem pod wrażeniem wspaniałej organizacji. Uprzejmości i profesjonalizmu lekarzy. I nigdy nie widziałam takiego zaangażowania. Moim marzeniem jest, żeby u wszystkich lekarzy tak było. Chyba nie trzeba mieć raka, żeby lekarz traktował pacjenta jak człowieka?”
“Przemiła wizyta, Pani pielęgniarka jak i Pani doktor - świetni ludzie. Życzę wam dalej tak dużo uśmiechu oraz dobrego dnia”
“Najlepszy specjalista na świecie, Pan doktor uratował życie mężowi z rakiem jelita grubego. Obyło się bez chemii i stomii a w innych ośrodkach chciano mu to zastosować. Juz 3 lata po operacji i wszystko jest dobrze. Dziękuję i polecam Pana doktora każdemu.”
“Wspanialy lekarz,Wielka kultura,cierpliwość, wnikliwosc.wczoraj bylam na wizycie,szkoda ,że p.dr nie przyjmuje prywatnie,czekałam 4 mce,ale warto było.polecam i bardzo dziękuję Krystyna Jankowska”
“Miałam wykonywaną przez doktora labioplastykę. Lepiej nie mogłam trafić. Konkretny i serdeczny człowiek. Polecam”
“Najlepszy pulmonolog wspaniały lekarz polecam”
“Super obsługa kolonoskopia wykonana bez bólu Pani dr. Przemiła polecam”
“Bardzo polecam każdej przyszłej mamie tą Szkołę Rodzenia USK. Położne przekazują aktualną wiedzę w teorii i praktyce, służą pomocą na każdym etapie, przekazują swoje doświadczenie. Podczas zajęć mieliśmy możliwość obejrzeć sale szpitalne. Szkoła bardzo mi pomogła teraz będę o wiele spokojniejsza podczas porodu jak i później z maleństwem ❤️ każda przyszła mama powinna z tego skorzystać.”
“Polecam bardzo konkretny lekarz bardzo pozytywny człowiek i dobry fachowiec.”
“Dziękuję Panie doktorze,za olbrzymią empatię,zrozumienie przerażonej osoby,dodanie otuchy, wytłumaczenie w przyjaznej atmosferze (z uśmiechem) przebiegu leczenia.Dał mi Pan nadzieję i wiarę,że są lekarze z powołania.Los pokierował mnie do Anioła .Nie przesadzam.Zawsze jestem szczera.Dziekuję.”
“Bardzo miła i rzeczowa współpraca. Pani Izabela jest osobą konkretną, słowną i pełną pozytywnej energii. Polecam!”
“Pan Doktor Tarasik jest sympatycznym i cierpliwie ze zrozumieniem wyjaśnia mi ma czym polega moja choroba.Dziękuję mu bardzo i polecam Pana dr.”
“Polecam, szybko sprawnie oraz bez problemu w ramach pakietu enel-med”