Zadzwoniłam do Centermed w Bochni - odebrała bardzo empatyczna Pani Żaneta pomogła w skorzystaniu w szybkim terminie z tamtejszym lekarzem - wybitnym specjalistom z zakresie ginekologii. Dziękuję
Zdjęcia
Opinie
-
Pracownia Badań Psychologicznych ★★★★★
-
Aleksandra Wieczorek-Konieczko ★★★★★
Czuję potrzebę napisania czegoś bo gdy zostałam tu skierowana na badania, poprzednie opinie mocno mnie nastraszyły. A w rzeczywistości: panie w repcji miłe i pomocne, lekarz wykonujący badanie uprzejmy i profesjonalny, panie pielęgniarki empatyczne, z szacunkiem do pacjenta i sprawną ręką do pobierania krwi. Nie cierpię igieł i tego typu wydarzenia zawsze mnie bardzo stresują, a w tym miejscu spotkałam ludzi którzy byli albo po prostu neutralni, albo ułatwili mi przejście przez to doświadczenie. Kolejka do badań rano była spora i zespół uporał się z nią bardzo szybko, a przy tym nie miałam poczucia bycia pośpieszaną albo traktowaną po łebkach.
-
Agnieszka Kmiecik ★☆☆☆☆
Nie polecam, zero intymności przy rejestracji, jedna osoba przekrzykująca się przez drugą, bardzo duże opóźnienie wizyty ponad 40 minut, dopiero jak zapytałam ktokolwiek raczył zadzwonić do doktora. Nigdy więcej wizyty w tej przychodni
-
Ela Buda ★☆☆☆☆
Miałam wizytę u chirurga i nie polecam. Zapłaciłam 180 zł za konsultacje a lekarz z łaska do mnie powiedział jedno zdanie. Kazano mi się rozebrać na sali przy otwartych drzwiach i oknach. Podczas gdy miałam robiony zabieg i byłam w bólu Pani pielęgniarka podniesionym głosem chciała moje dane i PESEL. Zero porady jak opatrywać głęboka ranę. Bardzo droga prywatna usługa a brak najbardziej podstawowej obsługi klienta, brak szacunku do drogiego człowieka.
-
Bronek Kazia ★☆☆☆☆
Rejestracja na godziny to bajka, lekarz przychodzi o której chce a kolejka w pierwszej kolejności po znajomych. Szybciej na NFZ można się chyba dostać.
-
Halina Cholewa ★★★★★
Jestem zadowolona ponieważ terminy są krótkie nie to co w Brzesku,lub w Tarnowie. Sekretarki medyczne bardzo mile z podejsciem do pacjenta
-
Claudin Klein ★☆☆☆☆
Tragedia. Zamiast morfologii ogólnej i TSH dostałam wyniki ft4 i TSH. Musiałam znów jechać i powtarzać badania, na szczęście na ich koszt, bo nie dało się podważyć mojego skierowania na te badania. Jakby mnie przeproszono, to mogłabym stwierdzić, że każdemu zdarza się pomylić. Jednakże Pani w rejestracji milczała a Panie przy pobieraniu krwi uświadomiły mnie, że to była moja wina, bo one nigdy się nie mylą. Najechały na mnie w dwójkę, że mam czelność wytykać im błąd i zrobiły wykład o tym jak powinnam ściskać wacik po pobraniu krwi. Zrównały mnie z ziemią- pacjenta i ich klienta. Normalnie nie wierzę.
-
Joanna ★☆☆☆☆
Daję 1 gwiazdkę bo 0 się nie da. Rejestracja na godziny to fikcja... czlowiek gna zeby być przed czasem, najpierw czeka pół godziny na pomiar ciśnienia(1 min), bo bez tego ani rusz do lekarza... a potem opóźnienie jakieś 20 osob przed gabinetem... Google pokazują "normalny ruch" jak zwykle... Tutaj liczy się ilość (pieniędzy zostawionych przez pacjentów), nie jakość... Polecam inne miejsca!
-
Kinga Toboła ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to nawet za dużo!!! Porażka!!!! Zarejstowalam dziecko do okulisty 3 Mc temu, w dniu wizyty dowiaduje się ze jednak zaszła pomyłka i mnie nie zarejestrowano!!! Po rozmowie telefonicznej i przyznaniu się do pomyłki zarejestrowano mnie godzinę później!! w drodze dostaje telefon że jednak mnie nie przyjmą bo to za późną godzina aby badać dziecko!!!! To rano tego nie wiedziały!!!! Dramat wizyta oczywiście prywata za 180 zł!!! I proponują mi termin po nowym roku!!!!! Tylko ja powinnam mieć kontrol teraz!!!!!!!!!
-
Luiza Dmochowska-Kuc ★☆☆☆☆
Od 3 dni próbowałam się dodzwonić kilkukrotnie, w różnych godzinach i cierpliwie czekałam. Pomimo tego, że byłam pierwsza w kolejce każdorazowo połączenie trwało przynajmniej 30 minut. W końcu, kiedy już myślałam, że się doczekałam Pani podniosła telefon, słyszałam rozmowy pomiędzy nią a inną Panią po czym odłożyła słuchawkę i połączenie zostało rozerwane. Po raz kolejny wykonałam połączenie natomiast się nie doczekałam i musiałam skontaktować się z inną placówką. Po opiniach widzę, że nie tylko mnie to dotknęło. Radziłabym zastanowić się nad traktowaniem ludzi, którzy poświęcają swój czas i pieniądze aby wykonać badania. Bardzo nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CenterMed Kazimierza Wielkiego?
CenterMed Kazimierza Wielkiego znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 13, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CenterMed Kazimierza Wielkiego?
Można skontaktować się z CenterMed Kazimierza Wielkiego pod numerem +48 146 115 450
Jak można dotrzeć do CenterMed Kazimierza Wielkiego?
Do CenterMed Kazimierza Wielkiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku