Przegląd katalogu
- 77 Łączna liczba firm
- 2.5 Średnia ocena
- 62% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 77 wyników
Przeglądaj onkolog w województwie Warmińsko-Mazurskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 77 wyników w województwie Warmińsko-Mazurskim. Średnia ocena 2.5/5 na podstawie 1,755 opinii i ocen.
“Świetny Doktor. Pełen empatii oraz spokoju. Słuchający pacjenta oraz odpowiadający na każde pytanie. Zabieg przeprowadzony szybko, bezboleśnie, profesjonalnie i z poczuciem bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam.”
“Polecam Nikt nie mógł zdiagnozować córki przez 4 miesiące Byliśmy u 7 specjalistów Pani doktor na pierwszej wizycie się poznała Potwierdziła przypuszczenia wynikami Naprawdę polecam”
“Lekarz z zamiłowania. Bardzo profesjonalny i pomocny. Polecam serdecznie.”
“Popieram poprzednika. Cała prawda o doktorze.”
“Pani doktor onkolog bardzo miła i podejście pofesjonalne.”
“Z całego serca polecam tę lekarkę. Ja jestem zadowolony z wykonanych zabiegów chirurgicznych. Pewna ręka ze skalpelem.”
“Konkretny lekarz, który podczas wizyty szczegółowo i zrozumiale wszystko objaśnia. W trakcie badania jest bardzo dokładny i poświęca dużo czasu. Badanie wykonywane było na nowym porządnym sprzęcie. Natomiast jako człowiek bardzo normalny oraz życiowy pomimo ogromnego doświadczenia i wielu tytułów naukowych. Wizyta warta każdej jednej wydanej złotówki. Jednym słowem lekarz z powołania.”
“Pani Elwira to wspaniały specjalista. Przez kilka lat prowadziła zajęcia logopedyczne z naszą starszą córką, a teraz pomaga naszej 3-latce, która ma problem z opóźnioną mową. Jest bardzo wyrozumiała na humory małych pacjentów i ma świetne podejście do dzieci. Polecamy!”
“Bardzo polecam Pana Doktora. Jest to człowiek profesjonalny, zaangażowany i empatyczny. Prowadził moją pierwszą ciążę. Dziękuję za opiekę, dobre słowa, a także za pomoc w każdej chwili (Pan Doktor odbierał telefon i odpisywał na SMS-y). Gdy rodziłam w szpitalu w którym Pan Doktor pracuje również do mnie zaglądał. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę wracać do Pana Doktora z kolejnymi ciążami, czy to profilaktycznie. Lekarza przed ciążą szukałam długo i warto było tak długo szukać, ponieważ nie poznałam lepszego lekarza, któremu zaufałabym, żeby prowadził moją ciążę.”
“Bardzo dobra placówka medyczna na mapie Olsztyna.Obsługa w rejestracji na wysokim poziomie,Panie bardzo kulturalne,miłe i pomocne.Lekarze z dużą wiedzą i kulturą.Moje serce jest dla Pani Marty z rejestracji która w moim niepokoju o zdrowie bardzo mocno mnie wsparła ciepłym słowem i szybkim działaniem.Dziękuję♥️”
“Lekarz z ogromną wiedzą, miły i empatyczny. Trafnie diagnozuje choroby i szczegółowo tłumaczy plan leczenia.”
“Miałam okazję skorzystać z usług kliniki. Przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo miłe podejście do klienta, zrozumiały przekaz, dzięki czemu pacjent czuje się bezpiecznie. Klinika jest w nowoczesnym stylu z drobnymi akcentami zieleni. Podczas pierwszej wizyty zostałam poinformowana o różnych metodach zabiegów, etapach usunięcia żylaków i rekonwalescencji. Bardzo przyjazne nastawienie lekarza i pielegniarek do pacjenta. Zabieg odbył się w miłej atmosferze rozmów na różne tematy. Jestem bardzo zadowolona z efektu mimo dość wysokiej ceny zabiegu. W każdym razie był wart tej ceny nawet przez wzgląd na sam komfort operacji, brak widocznych blizn i szybki powrót do sprawności. Gdyby ktoś się zastanawiał, to polecam z całego serca.”
“Super obsługa i kokretna djabnoza”
“Bardzo dobry lekarz i specjalista. Człowiek z wielkim sercem dla pacjentów.”
“Z całego serca polecam tę lekarkę. Ja jestem zadowolony z wykonanych zabiegów chirurgicznych. Pewna ręka ze skalpelem.”
“Bardzo uczciwa pani Doktor,uprzejma osoba,kompetentna.Szczerze polecam jestem pozytywnie nastawiona.”
“Profesora polecam z całego serca jako doktora i jako człowieka ❤️”
“Oby więcej takich lekarzy. Przemiły ,konkretny i z wiedzą, którą czuć podczas rozmowy. Szczerze polecam.”
“Znowu sekowanie heitem . Pacjent ze zmianami skóry narządy . Otrzymał maści które zawsze daje w takim przypadku. Nie pomogły . Zaproponowałem dermatologa bo i on leczy tego rodzaju zmiany .I tu teraz pretensja . Za co ? Nikt go nie prosił o prywatną wizytę. Sam decydował . W przyszłości radze udać się do Poradni NFZ , poczeka kilka miesięcy i nabierze szacunku dla gabinetów .”
“Dobry lekarz, kompetentny, miły. Polecam.”
“Polecam Panią profesor z całego serca lekarz z powołania”
“Ludzie tu piszą, o niemiłej obsłudze Pan? To chyba nie o tą klinikę chodzi :) Panie są bardzo miłe z dystansem, miła atmosfera, ja nigdy nie miałem problemu aby się dodzwonić za każdym razem max po 3 sygnałach ktoś odbiera, przypomnienia są conajmniej 2, również pisałem E-mail w celu przełożenia wizyty odpowiedź była równie szybka z dogodnym mi terminem, wszystko ustalone drogą mailową, więc nie rozumiem niektórych negatywnych komentarzy.. Pan Doktor Tadeusz Mega osoba, z dużą wiedzą oraz doświadczeniem, Pani Doktor która Robi Ech również, dokładne badanie a nie takie które trwa minutę…. Tak że polecam w 100%”
“Chciałabym wyrazić moje ogromne zadowolenie z konsultacji u Doktora Jarosława Ciunczyka. Doktor z uwagą wysłuchał przedstawionego problemu, a następnie, wykazując się rozległą wiedzą i profesjonalizmem, w klarowny i zrozumiały sposób objaśnił potencjalne przyczyny oraz przedstawił szczegółowy plan leczenia. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Pana Doktora Jarosława Ciunczyka.”
“Witam chciałbym się podzielić opinią miałam rezonans magnetyczny 26 września w gabinecie nr 2 w szpitalu zespolonym w Elblągu przeprowadzała je pani Joanna chce bardzo podziękować za przemiłe podejście byłam bardzo zestresowana zostałam uspokojona zaopiekowania cała procedura była bardzo profesjonalna i polecam każdemu kto musi wykonać tam badanie będzie zadowolony i sprawnie przeprowadzony przez to badanie”
“Lux Med prywatne praktyki lekarskie ka akurat mam wykuipny abonament. Wizyty zawsze na czas i na umówiona godzine szybko i przyjemnie bez czekania i nerwów. Miłe pomocne i uczynne panie na rejestracji zawsze doradzą jedynym.mankamentem tutaj jest brak parkingu przed przychodnia jest maly o zawsze zajety parking. Przychodnia jest jednak świetnie skomunikowana w niedalekiej odległości sa przystanki autobusowe i tramwajowe. Polecam z cala odpowiedzialnością te instytucję.”