Przegląd katalogu
- 377 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 377 wyników
Przeglądaj motel w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 377 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 164,434 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera motel z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Niepołomice, Skawina i innych.
“Super lokalizacja, świetne wyposażenie, czysto i tanio. Właściciel bardzo miły i pomocny. Pobyt tam był czystą przyjemnością!”
“Super apartament z bardzo dobrą lokalizacja. Czystość na wysokim poziomie.”
“Zatrzymałem się w tym miejscu na krótki rodzinny wypad do tego pięknego miasta, jakim jest Kraków. Profesjonalna obsługa - szybko, sprawnie i konkretnie. Pokoje zaspokajają swym wyposażeniem wszystkie podstawowe potrzeby gości. Czystość na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ciche miejsce, pomimo tego, że znajduje się tak blisko turystycznych atrakcji. Idealne na odpoczynek po zwiedzaniu miejscowych zabytków. Z czystym sumieniem polecam i jeżeli kiedykolwiek zawitam znów do Krakowa, zatrzymam się w Domu św. Szymona z Lipnicy.”
“Meine Erwartungen wurden zur vollsten Zufriedenheit erfüllt. Schönes, neues Haus. Alles sehr gut durchdacht und mit Liebe zum Detail eingerichtet. Die Zimmer und die Badezimmer sind sehr sauber. Die Zimmer haben eine Terrasse, von der sich eine schöne Aussicht erstreckt. In der Nähe ist eine Busstation 244.”
“Absolutnie wyjątkowe, klimatyczne miejsce, którego właściciele zadbali o każdy estetyczny detal. Pokoje są zadbane, w środku czajnik i bogaty zestaw herbat wraz z kawą. Możliwość skorzystania z wielu gier planszowych i książek dostępnych na korytarzu. Przepiękny ogródek, w którym można usiąść na wygodnych fotelach i kanapach przy świetle ogromu świec, zapalanych wieczorem. Cena b. korzystna.”
“Pokoje duże przestronne i czyściutkie codziennie sprzątane śniadania smacznego duży wybór i wszystko świeżutkie obsługa życzliwa pomocna i jedzenie w restauracji hm...pyszne Polecam z całego serca nie jeden hotel 4*mógłby się uczyć od tego miejsca Napewno będę wracać”
“Mieszkanie czyste i w dogodnej lokalizacji . Mały minusik za brak możliwości obejrzenia tv.”
“Super miejsce. Wspaniali gospodarze.”
“Zacznę od właścicieli. Prowadzą dla swój użytek pole winogron. Poczęstowali nas swoim winem,nigdy nie piłam takiego wina. Inne,wyjątkowe w smaku,rześkie i przyjemne w smaku. Białe wytrawne. Poczęstowali nas również swoim piwem ze swoich czereśni. Właściciele bardzo miło i gościnni. Na dworzu miejsce gdzie można usiąść czy zjeść śniadanie. W ciągu dnia czy wieczora kręcą się jeże:). Pokój w domku czysty,zachowany klimat wiejski . Piękne drewniane łóżka. Łóżko sypialniane z bardzo wygodnym materacem! Brak klimy ale mieliśmy swoje sposoby aby było nam przyjemnie. Niecały kilometr do osiedlowego sklepu,gdzie była bardzo miła Pani. Niedaleko również szkoła z bardzo dużym placem zabaw Skorzystaliśmy z domku bo zwiedziliśmy Kopalnie Soli w Bochni.Obowiazkiwe miejsce na mapie ! Polecam domek!”
“Hotel położony w pięknej lokalizacji ,pokoje nowoczesne i bardzo czyste. Obsługa miła i pomocna . Restauracja bardzo ładna , pyszne śniadania. Na pewno wrócę.”
“Cudowni właściciele, pokoje super czyste, uroczy tarasik, huśtawka i hamaczki stwarzają klimat jakby było się na wakacjach u ulubionej cioci! Dziękujemy za gościnę, malinki przepyszne, chętnie wrócimy :)”
“Odkąd pamiętam, przejeżdżając obok Szlacheckiego Dworu, zawsze podziwiałem fasadę budynku i zastawiałem się nad wystrojem wnętrza. Obiecywałem sobie też że kiedyś nadejdzie ten dzień i zorganizuje tam z moją ukochaną tę najważniejszą imprezę w dorosłym życiu. Stało się.. dekoracje, obsługa, jedzenie wprost przerosły moje oczekiwania. Smak serwowanych potraw to istne mistrzostwo, obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sercem polecę ten lokal każdemu.”
“Pierwsze skojarzenie z tym miejscem to cisza i spokój. Domek wygodny, ma wszytko, co niezbędne do pobytu i bardzo czysty. Rano budzi śpiew licznych ptaków, jak na polanie w lesie. Teren pięknie zaprojektowany i utrzymany. Właściciele przemili. Zapisuje na liście do powrotu :)”
“Dawno nie czułam się tak miło zaskoczona i zaopiekowana. Fantastyczna, przemiła obsługa, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb gości. Pan na recepcji powiedział do mnie przy zameldowaniu,że chcą tworzyć miejsce,do którego sami chcieliby przyjeżdżać. Wychodzi to,moim zdaniem, bezbłędnie. Pokój był bardzo czysty, łóżko; nie dość,że piękne,to bardzo wygodne. Meble w pokojach stylowe ( bardzo w moim guście). Duża, idealnie czysta łazienka,w której znajdziemy suszarkę i niezbędne kosmetyki. Dodatkowo oprócz czajnika w pokoju z zestawem herbat,mamy na korytarzu profesjonalny ekspres do kawy, ciasteczka. Znajduje sie też tam deska do prasowania z żelazkiem, dodatkowe ręczniki, w razie potrzeby. A w razie deszczu,w holu czekają na gości parasolki. To wszystko tworzy naprawdę wspaniałą atmosferę,w której człowiek czuje się jak miły, oczekiwany gość,a nie tylko klient. Z całego serca polecam. Naprawdę warto.”
“Fajny solidny hotel, pokoje czyste i zadbane, bardzo miła obsługa. Zastała nas rano miła niespodzianka w postaci małego prezentu z racji Mikołajków. Śniadanie dobre, nie największy wybór aczkolwiek każdy dla siebie coś znajdzie, produkty dobrej jakości. Polecam”
“Wysoki standart blisko do starego miasta:)”
“Wszystko jak w najlepszym porządku. Blisko do komunikacji miejskiej. Pokoje czyste. Jeżeli będziemy jeszcze raz w Krakowie to numer telefonu do właściciela mam. Pozdrawiam serdecznie i polecamy”
“Czapki z głów i nisko w pasie... to była artystyczna uczta na najwyższym poziomie! Niesamowity kunszt aktorski, niesamowity pomysł, scenariusz, oprawa, muzyka, światło... nie mam słów by opisać to, w czym brałem udział! To było FENOMENALNE i BOSKIE! Tak - to była KORA.BOSKA! Cudowne przedstawienie z taką energią, że aż iskrzy. Pani Katarzyno, Panie(nowie) Matki Boskie - jesteście cudowni! No wow! Ukradliście tym moje serce i na pewno tam wrócę - na Kore ponownie ale cały repertuar brzmi doskonale. Koniecznie wrócę też po plakat - mam nadzieję że uda się z Waszymi autografami. Matko Boska jakie to było piękne! Dziękuję za tą cudowną podróż. Serdeczności!”
“Bardzo fajne miejsce, czystko. Wszystko na miejscu, polecam!”
“Bardzo fajny hotelik. Pokoje schludne, raczej niewielkie ale za to czyste. Materac wygodny łazienka duża, ręczniki przyjemne. Poduszka mogłaby być większa. Śniadanie bardzo różnorodne i zaskakująco dobre. Parking na terenie obiektu. Blisko do tauron arena. Bardzo zadowolony z pobytu”
“Hotel godny polecenia, czysty, przestrone pokoje o starannej aranzacji, położony w spokojnym miejscu, w pobliżu sanktuarium, 200 m do stacji kolejowej Kraków Łagiewniki oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Tramwajem nr 10 można dotrzeć bez przesiadki na Stare Miasto, do Tauron Areny, Muzeum Lotnictwa jak i do NCK w Nowej Hucie.”
“Hostel blisko sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Ładne pokoje z łazienką. Zaopatrzone w ręczniki i suszarkę do włosów a w kuchni dostęp do lodówki z naczyniami, do tego kawa i herbata. Podsumowujac: dobre miejsce do noclegu w niewygórowanej cenie.”
“Świetna opcja na nocleg w Krakowie absolutnie wyjątkowa - mega wygodne łóżka i cisza choć z tym bywa różnie bo trwa remont kładki na Wiśle i trochę słychać czasem prace. Ale sam hotel wygodny kameralny i nieoczywisty !”
“Hotel znajduje się w bardzo starannie odrestaurowanej kamienicy. Z zewnątrz nie wyróżnia się spośród innych budynków ale w środku można doznać szoku - widać, że ktoś bardzo ambitnie podszedł do tematu i po prostu stworzył fantastyczny obiekt. Pokój w stylu industrialnym, jedna ściana z odsłoniętą czerwoną cegłą, do tego łóżko z surowym stelażem baldachimu i prosta łazienka z prysznice typu walk-in - całość prezentowała się bardzo dobrze. Łóżeczko dla dziecka bezpłatnie. Hotel położony blisko Wawelu i starówki, jednocześnie oddalony na tyle, że jest spokojniej i łatwiej o miejsce parkingowe. Co do zauważonych minusów to materac, który to co prawda kwestia przyzwyczajeń i upodobań, ale ten w pokoju był zdecydowanie za miękki. Nie byłem też w stanie ogarnąć regulacji temperatury w pokoju - kaloryfery grzały a nie miały pokręteł aby je zakręcić, pozostała zabawa klimatyzacją. Na minus zasługuje również śniadanie, na ciepło codziennie tylko jajecznica i parówki, a część słodka (gofry i ciasta) to kupne gotowce.”
“Świetny hotel, fantastyczna lokalizacja. Byłam tutaj już kilka razy podczas podróży służbowej i za każdym razem miałam miłe doświadczenia. Pomimo pokoju przy ruchliwej ulicy, nie słyszałam hałasu. Tak samo nie słychać nic od sąsiednich pokojów. Pokoje czyste, wygodne i przytulne. Bardzo serdecznie polecam.”
“Jestem "lokatorem negatywnie nastawionym" z poprzedniej opinii. Niemiła atmosfera przybyła wraz państwem, którzy przybyli rodzinnie oglądać apartament wynajmowany przeze mnie do końca września. Mieszkam tu ponad dwa lata i gdyby była taka możliwość kupiłbym to mieszkanie. Wynajmuje klimatyczny apartament na poddaszu wraz z garażem. Na podwórku można zjeść posiłek w towarzystwie wiewiórek, świetna komunikacja, 100m do piekarni z najlepszym pieczywem w Krakowie, blisko park, boiska do koszykówki, piłki nożnej, ping pong - wszystko co potrzeba jest. Spędziłem tu bardzo dobry czas.”
“Bardzo przyjemy hotel. Pokoje czyste, klimatyzowane, łóżka tak wygodne, że ciężko z nich wyjść. Lokalizacja nam bardzo pasowała, blisko do trasy, jednak jeśli ktoś ma ochotę wyjść na miasto to jest kawałek. Śniadania dość skromne, jednak smaczne. Problemem może być parking - jest on bardzo mały, wiec przy dużym obłożeniu ciężko zaparkować blisko, wtedy trzeba zrobić mały spacer, ale dla zdrowia to dobrze:)”
“Mimo, że pokój nie był jeszcze gotowy na czas wrażenia pozytywne. Pyszne śniadanie, taras na zewnątrz na plus i super klimat. Jednak łazienka na dole nie powinna być aż tak blisko recepcji, saloniku i kuchni (można czuć się nie komfortowo wychodząc po prysznicu do pokoju). Dobrze wyposażona kuchnia i plus za lodówkę. Miło spędzony czas i co najważniejsze czysto i blisko do centrum Krakowa ;)”
“Czysto, schludnie, miło. Pobranie kluczy bezproblemowo, miły Pan w recepcji super uczynny. Parking podziemny za 20 PLN gotówką. Blisko Synagogi. Dojazd autem od ul. Podgórnej. Warto.”
“Przyjazny hotel. Zlokalizowany w bd miejscu, w pobliżu rynku. Ścisłe centrum. Bezpłatny parking. Budynek odnowiony, czysto, schludnie. Pokój ładnie urządzony z przestronną łazienką. Miła i kontaktowa obsługa. Pyszne i obfite śniadania w formie bufetu - trudno sobie coś odmówić:-) Polecam. Przyjeżdżam w przyszłym roku:-)”