Świetna lokalizacja, tuż przy dworcu, a jednocześnie spacerem na Rynek. Bardzo czysto, smaczne śniadania. Serwis na piątkę - wszyscy byli mili i pomocni. Z lobby można wziąć do pokoju na czas pobytu kwiatek - fajna opcja. Wrócę :)
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Czechowska ★★★★★
-
Rei Vegana Ki ★★★★★
Hotel jest przytulny, z dużymi i ładnymi pokojami. Lokalizacja hotelu jest wręcz genialna – znajduje się bezpośrednio przy placu, na którym mieści się dworzec główny, centrum Krakowa oraz ogromna Galeria Krakowska. Tuż obok są przystanki tramwajowe i autobusowe, więc dojazd w każde miejsce jest niezwykle wygodny. Personel był przez cały czas bardzo miły, uważny i pomocny – naprawdę duże brawa za to! Śniadanie zasługuje na szczególne wyróżnienie. Był specjalny kącik z produktami roślinnymi – hummusem, tofu, jogurtem wegańskim – a do tego mogłam swobodnie korzystać z całego bufetu, który był wyjątkowo bogaty i różnorodny. Jako weganka czułam się naprawdę uwzględniona, co zdarza się rzadko.
-
Renard Gil ★★★★★
Bardzo ładny hotel, położony tuż obok starego miasta oraz dworca kolejowego. Mają smaczne jedzenie i szeroki wybór co do śniadań. Bardzo chciałabym pochwalić dobrą obsługę, a w szczególności pana Łukasza z recepcji, który pomógł nam gdy pomyliliśmy hotele i złożyliśmy rezerwacje w tym położonym kilka przecznic dalej, od razu zareagował i pomógł na zmienić rezerwację na tą, którą od samego początku chcieliśmy. Byliśmy tam nie pierwszy i napewno nie ostatni raz. Hotel warty szczerego polecenia.
-
DNL ★★★★★
Chciałbym wyrazić ogromne uznanie dla Pana Sebastiana, który przedstawił się jako pracownik ochrony. Podczas mojego pobytu wykazał się wyjątkową uprzejmością i życzliwością – pomógł mi, , a przy tym zrobił to z ogromną kulturą osobistą i elegancją. Był niezwykle miły, pomocny i profesjonalny. Takie podejście sprawia, że pobyt w hotelu staje się jeszcze przyjemniejszy i pozostawia bardzo pozytywne wrażenie. Serdecznie dziękuję za tak wysoki poziom obsługi – to właśnie dzięki takim osobom jak Pan Sebastian goście czują się naprawdę wyjątkowo. Na pewno wrócimy pozdrawiamy ja Szymcio i dziewczyny
-
Sylwia T ★★★★★
Z przyjemnością wybieram ten hotel gdy potrzebuję noclegu w centrum Krakowa. Po pierwsze idealna lokalizacja obok Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Tuż za rogiem jest przystanek tramwajowy i postój taxi. Do Rynku spacerem 10 minut. A jeżeli chodzi o sam hotel to spełnia on moje oczekiwania. Pokoje wystarczająco duże, łazienka idealna / wanna i prysznic / dobre światło do makijażu, wygodne łóżko. Czysto. Miła obsługa. Śniadanie urozmaicone i smaczne, aczkolwiek mnie do szczęścia wystarcza jajecznica :). No i ważna rzecz- przepyszne cappuccino .
-
Maciej Dondelewski ★★★★☆
Niekompletna obsługa pokoju, pozostawione brudne naczynia, brak kawy. Bardzo drogi parking.
-
Klara ★★★★★
Baaardzo polecam ten hotel! Lokalizacja idealna- obok galerii handlowej i stacji PKP, w samym centrum miasta. Miła i pomocna obsługa. Pokoje czyste, zadbane, wszystko jest czego potrzeba. Dodatkowym plusem tego miejsca są rośliny. Są wszędzie. Super inicjatywa, że można zabrać roślinę do swojego pokoju !
-
Cezary Całus ★★★★★
Niesamowite miejsce, dawno nie byłem tak zadowolony z pobytu w jakimś hotelu. Fajnym bonusem jest ‚niespodzianka’ jeśli zgłosimy, że pokój nie musi być sprzątany konkretnego dnia :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vienna House Andel's Cracow?
Vienna House Andel's Cracow znajduje się przy Pawia 3, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vienna House Andel's Cracow?
Można skontaktować się z Vienna House Andel's Cracow pod numerem +48 126 600 100
Jak można dotrzeć do Vienna House Andel's Cracow?
Do Vienna House Andel's Cracow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku